menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-07-2008, 11:31
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie Pospiech !


Przywioza i podpisza nam "tarcze",na 10 lipca w Warszawie (a moze nie) podpisana bedzie "tarcza antyrakietowa".
Znowu bedziemy "silni ,zwarci,gotowi" !
Pytanie tylko skad ten pospiech ???
  #2  
Nieprzeczytane 10-07-2008, 11:45
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Teraz juz wiadomoi skad ten pospiech.
Tak jak przypuszczalem Iran nie da sobie "w kasze napluc" ani zbombardowac swego dorobku tak jak Irak.
Rakiety na "chodzie" przetestowane a w poblizu Izrael drzy i bije na alarm. Na dodatek wszystkiego wybory w USA i nie wiadomo na jakiego prezydenta liczyc.
Oj wypada politykom wszystko z rak ,ktore drza jak po delirce,nawet w naszym rzadzie wieczorem trzeba isc na narade do Belwederu i naradzic sie z glowa panstwa co robic,bo cholera z Iranu moga dosiegnac i Polske !
Chyba wiec dogadali sie wszyscy (z wszelkich obozow za i przeciw) no trzeba te tarcze stawiac i to szybko,bo jak co to gdzie bedziemy my katolicy uciekac przed muzulmanska rakieta - znowu na Jasna Gore do matenki ? A jak tam palna rakieta,to co wtedy - haspodin pamyluj ???
  #3  
Nieprzeczytane 13-07-2008, 11:23
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Jutro swieto narodowe we Francji a juz dzisiaj przywodcy swiata tam sobie "pobaluja".
Nasz Prezydent RP (znaczy sie wszystkich Polakow) tez bedzie uczestniczyc we franzuzkich imprezach z okazji tego swieta i chyba dogada sie z przywodca UE Sarkozym i glowa Francji,moze nawet razem zakrzykna : "Niech zyje Francja !"
Oby tylko nie zmusil go do podpisania TL.
Pozyjemy ,zobaczymy czy mali sa wielcy.
  #4  
Nieprzeczytane 14-07-2008, 14:11
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Jak tam swietujecie we Francji ?
Franzuzka seniorko czekamy na relacje.
  #5  
Nieprzeczytane 18-07-2008, 12:22
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Juz po franczuzkiej "balandze" i swiecie narodowym,ci co jedli ,pili i bawili sie powrocili do rzeczywistosci i domow,jedynie Irlandczycy podenerwowani krzycza :nie bedzie Francuz..... w twarz i dyktowal co mamy czynic,w dodatku po raz drugi .
Madre ludzie w tej Irlandi,ja poznalem tez paru "ajrysiow" jeszcze jak mieszkalem w NYC i pracowalem jako kierowca u bogatego Amerykanina pochodzenia zydowskiego.
Policjant irlandzkiego pochodzenia wlepil mi mandat za zle parkowanie na Manhattanie (tam zawsze ciasno i brak miejsca dla biednych) oczywiscie samochodu dostawczego mojego pracodawcy przy dostawie towaru.Policjantowi oswiadczylem czyj to samochod ,to on wtedy dopiero wypisal odpowiedni mandat twierdzac "na biednego nie trafilo,maja z czego zaplacic". Jak by to byl kolorowy policjant,to pewnie mandatu by nie bylo.
Brawo Irlandczycy !
  #6  
Nieprzeczytane 22-07-2008, 11:33
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Znalezli sie tez i bogaci Irlandczycy,ktorzy beda wspierac te kraje czlonkowskie UE,ktore nie chca zginac karku w "unijnym domu". Partia LPR (polska) liczy na wsparcie tych bogaczy w przyszlych wyborach do europarlamentu.
Moze tak nasi bogacze z listy 100-u wespra LPR , Samoobrone i powiedza TL nie !
  #7  
Nieprzeczytane 22-07-2008, 13:04
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Dlaczego tyle sarkazmu i ........?????

Cytat:
Napisał senior A.P.
Znalezli sie tez i bogaci Irlandczycy,ktorzy beda wspierac te kraje czlonkowskie UE,ktore nie chca zginac karku w "unijnym domu". Partia LPR (polska) liczy na wsparcie tych bogaczy w przyszlych wyborach do europarlamentu.
Moze tak nasi bogacze z listy 100-u wespra LPR , Samoobrone i powiedza TL nie !

Czytam, czytam.....i czytam Twoje posty na temat Francji i Europy. Opuszczam rece. Nie rozumiem Twojej nienawisci do Francji i jej mieszkancow, nie mowiac przywodcow.

Czesto bywam we Francji, jak podliczyc maksimum 2 - 3 miesiace w roku (wiecej nie moge ze wzgledow podatkowych). Francuzi sa takim samym spoleczenstwem jak inne. Miedzy nami, my Polacy mamy ogromna ilosc wspolnych cech (pozytywnych i negatywnych). Osobiscie lubie ten kraj, cenie ich kulture i jestem zachwycona prawami socjalnymi ludzi. Nie znaczy, ze wszystko mi sie podoba, ale poniewaz nie dotyka mnie to osobiscie (moze poza permanentnymi glupimi strajkami podburzanymi przez zwiazkowcow i leniuchow) - mam to w nosie!

Jezeli chodzi o "pospiech" jak to karykateryzujesz w sprawie podpisania TL. Faktycznie nalezy sie spieszyc, bowiem nie mozna jalowo dyskutowac nad czyms co jest wazne dla Europy. Chwalisz Irlandczykow, ze mieli odwage powiedziec NIE. Kazdy w Europie jest wolnym czlowiekiem, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nalezy pamietac kiedy Irlandia weszla do Uni, byli nedzarzami, wcinajacymi kartofle. Dzieki dotacjom z Europy staneli na nogi, stali sie jednym z najlepiej prosperujacych krajow EU. To chyba sie liczy?

Uwazam, ze temat jest bardzo skomplikowany i nalezy go zostawic specjalistom, ludziom, ktorzy gleboko siedza w tym temacie. Glosy "ulicy" powinny byc brane pod uwage, ale pod zadnym wzgledem nie moga byc glosami decydujacymi.

  #8  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 11:30
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Przestan pisac wode propagandowa,ktora kazdy rozumny Polak potrafi odroznic od faktow i prawdy.
Nie zarzucaj mi nienawisci ,ktorej nie mam do NIKOGO jezeli jest dobrym czlowiekm,sprawiedliwym i prawym.
Zastanow sie nad tym do czego zmierza dzisiejszy swiat i slepi jego przywodcy.
Dyskutujesz z czlowiekiem ,ktory naprawde potrafi odrozniac dobro od zla obojetnie z jakiej plynie strony i od kogo.
Dla mnie nie ma rasizmu,zas faszyzm widze bez okularow i lupy, widze juz jawny ANTYPOLONIZM z zarzucaniem nam POLAKOM antysemityzmu,ktorego nie bylo,nie ma i oby nigdy nie nastapil !!!
Patriotyzm - umilowanie OJCZYZNY I JEJ OBRONA jest dla mnie ZOLNIERZA swietoscia narodowa !
Wiec dlaczego mnie sie czepiasz ???
W czym ci przeszkadzam w oglupianiu ludzi jakie czynisz piszac ,ze UE jest propolska ???????????
Nie dalo sie zniewolic ludzi komunizmem to przyjeto inne formy zniewalania,tym celom sluzy wlasnie UE,ktora narzuca narodom europejskim NAKAZY I ZAKAZY !
Jakim prawem ?
Nawet zamykaniem ust i brakiem swobodnej wypowiedzi ?
Jeszcze obowiazuje KONSTYTUCJA RP a nie unijna,jeszcze obowiazuje nas prawodastwo polskie,jeszcze zyjemy i zyc bedziemy a kolchozy rozpadaly sie i beda rozpadac !

Jezeli brak ci wiedzy na ten temat to stron na internecie jest ogrom - tam sie dowiesz czym jest globalizacja i nowoczesne biale niewolnictwo.
Poczytaj ,moze sie przebudzisz !
  #9  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 18:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Traktatu nie ma obecnie.
Będzie coś nowego,ale nie będzie to już ''traktat lizboński''.Po co się spieszyć? Co nagle ,to po diable.
  #10  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 19:46
teresa60 teresa60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 12
Domyślnie

No no ,lepsze niewolnictwo czarne konkordatowe.Żyjemy w kraju ,w którym na pierwszym miejscu jest konkordat a potem konstytucja.Przykładów tyle że zabrakło by dnia wyliczać.A ja jestem zadowolona z wejścia do UE.Powiało normalnością i cywilizacją.Jeszcze tylko zerwać konkordat i wstrzymać dotacje dla kościoła a te pieniądze przeznaczyć na szpitale oświatę itp.
  #11  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 19:51
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Tereso60

masz racje po cholere sa koscioly..
Czlowiek nie wierzacy musi koniecznie przedluzyc sobie swoje ziemskie zycie.. potrzebuje do tego zdrowia..i szpitali.
Szkoly ...hmmm. potrzebne wszystkim
  #12  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 20:05
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Jezeli tobie przeszkadzaja koscioly (nic na nie lozysz),przeszkadza ci konkordat,przeszkadzaja ci w koncu ludzie wierzacy,to prosze jechac tam gdzie juz zadnej wiary nie ma nawet w siebie. Jest taki kontynent nazywa sie Afryka i tam znajdziesz takie miejsce .Tam ludziom przeszkadza nawet praca,chcieliby sie tylko bawic ,jesc,pic,nawet wierzyc ale nie pracowac - pytanie tylko kto na nich ma pracowac. Zapytaj ateistow,wierzacych,kogo tylko chcesz dlaczego w Afryce jest bieda,zobaczysz co ci odpowiedza,beda tacy co stana w ich obronie majac w tym interes,we wiekszosci bedzie w odpowiedzi zawarte lenistwo jako pierwszy krok do biedy.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Skad ten pospiech,pali sie ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 0 02-04-2008 11:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.