menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-07-2008, 18:47
polder polder jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 248
Domyślnie Czy jestem debilem?


Mam permanentne przeszkody, żeby dostać się do "kosza".
Wyszukiwarka nie załatwia sprawy. A czasami zaraz po włączeniu kompa, pojawia się na liście bez wywoływania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-07-2008, 19:15
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Gaduła No nie ...he, he, he

Nie rozumiem Twojego problemu, bo Kosz zawsze odnajdziesz tutaj http://www.klub.senior.pl/ jest na samym dole
Późniejsze posty z kosza pokazują się jako nowe posty lub dzisiejsze posty (Szybkie Menu)
Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-07-2008, 20:16
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Destiny, mylisz się w drugiej części postu.
W szybkim menu nie ma Kosza. Trzeba go szukać w klub.senior.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-07-2008, 20:31
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Sorry Alsko...

Sprawdziłam. Faktycznie, coś się zmieniło
Jeszcze nie tak dawno widziałam te posty z Kosza...
Masz rację...trzeba grzebać w Koszu
Pozdrawiam
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 05-07-2008, 21:18
polder polder jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 248
Domyślnie Dzięki

za zainteresowanie i porady
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 13:54
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Gaduła Hiiii....

Klikam dzisiaj na Nowe Posty i...cóż widzę ? Kosz
Czary mary...czy co ?
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 14:00
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał destiny
Klikam dzisiaj na Nowe Posty i...cóż widzę ? Kosz
Czary mary...czy co ?
Fidać krasnale w nocy poszalały -polder NIE jesteś debilem ,chociaż dalej mam dość facetów....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 16:20
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie kosz pokazuje sie tylko

jezeli ktos go wykopie z podziemi.. Normalnie chyba nie widac go w liscie tematow.. szczegolnie szukajac przez wyszukiwarke..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 18:08
Spacja's Avatar
Spacja Spacja jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 67
Strzałka

Zapewne już to rozkminiliście też, ale jeśli komuś się jeszcze przydadzą te informacje:

1. Jak już zauważyłyście Kosz nie dostępuje zaszczytu i nie pojawia się w Szybkim Menu.

2. W momencie, gdy ktoś założył nowy wątek lub wpisał post dot. np.wątku w Koszu/Pyskówki, wtedy KOSZ z danym wątkiem pojawia się w opcji NOWE POSTY. ( Gdy nie ma nowych postów w Pyskówkach, to jak wejdą nowe posty z innych dziedzin, Kosz zniknie "pod kreską", aż ktoś znów nie napisze nowego postu )

Wtedy problem jest faktycznie, gdy nie ma nowych postów i Kosz przesunie się w dół. Znika. Wtedy radzę sobie tak:

3. Każdy wątek, w którym samemu się już cokolwiek napisało, pojawia się w Ustawieniach/Subskrypcje wątków/Lista subskrypcji albo to samo w Szybkim Menu/Subskrypcje wątków.
Tam można zobaczyć subskrybowane wątki z wszelkimi informacjami i między innymi, kto na nie ostatnio odpowiedział. Klikając na wybrany wątek można wejść od razu np. do Pyskówek czyli do Kosza.
Program automatycznie też jest tak ustawiony, że jeżeli ktoś ma skrzynkę pocztową, to otrzymuje natychmiastowe powiadomienia emailem o czyjejś wypowiedzi na subskrybowanym wątku. Wtedy wchodzę na dany wątek poprzez otrzymaną wiadomość email, ponieważ pojawia się link do wejścia.

Uwaga: gdy wchodzi się w Ustawienia, to od razu pojawiają się Nowe subskrybowane tematy. Gdy chce się zobaczyć wszystkie wątki, wtedy właśnie wybiera się Subskrybowane wątki/Lista subskrybcji.

4. Dodatkowo, to co mnie interesuje, zapisuję sobie na dysku w komputerze jako osobny plik lub tylko html. Wtedy mam zapamiętany interesujący mnie wątek i nie muszę go już szukać w Klubie, zwłaszcza, gdy jeszcze na niego nie odpowiedziałam i nie mam go na liście subskrybowanych wątków. Po prostu klikam na niego dwa razy w komputerze i otwiera się najpierw strona online. U góry w lewym rogu jest pokazana ścieżka dostępu np. Klub Senior Cafe/KOSZ/Pyskówki.
Wystarczy, że kliknę z tego poziomu na katalog Kosz i wtedy przechodzę na wątek internetowy.
I nie muszę szukać Kosza.
__________________
Życie najmniej pieści rozpieszczonych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 18:28
polder polder jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 248
Domyślnie Kongenialna jesteś Spacjo

Jeśli połączyć Twoją niepowtarzalną urokliwość z Twoją mądrościa - wychodzi IDEAŁ. Zakochuję się w Tobie jak Pygmalion w swojej rzeźbie. I cierpię - jak on - z powodu niedostępności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 18:55
Spacja's Avatar
Spacja Spacja jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 67
Domyślnie

Polderku! Ależ czuję się rozpieszczona To ten pierwszy raz z 365 dni w roku prawda? Aż mi się lico zarumieniło.

Masz wspaniałe talenty i wiesz, masz rację, że niepotrzebny jest Dzień Kobiet jeśli są tacy faceci. Zresztą, weryfikuję swoje zdanie na temat Dnia Kobiet. Co za przyjemność mieć takie "wymuszone" święto. Lepsza spontaniczność w ciągu 365 dni w roku do wyboru, taka ot z potrzeby serca, a nie z "okoliczności".

A tak na marginesie: jeśli bym mogła osobiście wybierać, to wolałabym, zamiast być posągiem ( który wszak został ożywiony ) - biedną kwiaciarką jak u Bernarda Shawa.
__________________
Życie najmniej pieści rozpieszczonych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 20:04
polder polder jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 248
Domyślnie

Cytat:
Napisał Spacja
Polderku! Ależ czuję się rozpieszczona To ten pierwszy raz z 365 dni w roku prawda? Aż mi się lico zarumieniło.

Masz wspaniałe talenty i wiesz, masz rację, że niepotrzebny jest Dzień Kobiet jeśli są tacy faceci. Zresztą, weryfikuję swoje zdanie na temat Dnia Kobiet. Co za przyjemność mieć takie "wymuszone" święto. Lepsza spontaniczność w ciągu 365 dni w roku do wyboru, taka ot z potrzeby serca, a nie z "okoliczności".

A tak na marginesie: jeśli bym mogła osobiście wybierać, to wolałabym, zamiast być posągiem ( który wszak został ożywiony ) - biedną kwiaciarką jak u Bernarda Shawa.

Wstawiłem cytat, żeby jeszcze raz poczytać Twoje poetyckie
wersy. Zadziwiło mnie tylko, że piszesz o "pierwszym razie". Byłem przekonany, że musisz się opędzać jak Penelopa. Ale jeśli tak nie jest - rosną moje szanse, hura!

Do ożywienia posągu Galatei niezbędna była Afrodyta. Dziś w tej materii panuje deficyt. Obawiam się, że musimy polegać na sobie samych. A Shaw, oprócz kwiaciarki, przybliżył także
Pigmaliona.

P.S. Może znasz? B. Shaw zapytany, czy umie grać na skrzypcach, odpowiedział: "Nie wiem, nie próbowałem!"
Nieśmiało całuję w zaróżowiony policzek. To już NIE Shaw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 20:59
Spacja's Avatar
Spacja Spacja jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 67
Domyślnie

Dziwna się zrobiła tematyka tego wątku i to pod takim tytułem... Jak to przeszliśmy zgrabnie od SOS komputerowego do ..hmmm.
Muszę odpowiedzieć w kwestii pierwszego razu. Otóż Polderku w poście Pyskówki sam złożyłeś deklarację, cytuję:"Ja bym Cię chętnie... rozpieszczał 365 dni w roku". Ten pierwszy raz więc dotyczył pierwszego dnia zaliczonego jako zrealizowany z Twojej strony. Musiałabym sobie chyba założyć specjalny kalendarzyk albo miarkę krawiecką na 365 cm i odcinać po kawałeczku

Co do Penelopy i odpędzania się...nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.
No i fakt: deficyt mamy na bogów i boginie, ale za to możliwości ludzkiego umysłu są niezmierzone.
Efekt Pigmaliona bądź Galatei można osiągnąć w mniej mityczny sposób, aczkolwiek wcale nie mniej romantyczny.
Na razie telepatycznie wysyłam swoje nieco zmieszane choć niewstrząśnięte myśli.
Zaraz nas wrzucą do KOSZa...bo ładna mi się zrobiła e-pomoc
__________________
Życie najmniej pieści rozpieszczonych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 21:58
polder polder jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 248
Domyślnie Dyplomatko Spacjo!

Doskonale pamietam swoje deklaracje. Nie umniejszam, choć
Ty sięgasz po język obłudnych dyplomatów: "nie potwierdzam, nie zaprzeczam..." W dodatku finezyjnie naśladujesz Bonda.

Tak sobie marzę: czyżbyś oferowała mi jabłko? Jak Ewa? Nie rozpędzam się?

Do kosza? A niech tam, po nas choćby potop. Zawsze pozostaje priv. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 22:23
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Według mnie najprościej "wejść" do kosza czy gdziekolwiek indziej klikam na "klub senior cafe" pierwszy czerwony pasek od góry, po prawej. Po pokazaniu się strony "zjeżdzam" na sam dół i już mam kosz. Podobnie inne wątki. Wydaje mi się proste.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 22:31
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Tadeuszu

ależ z Ciebie realista... Taki piękny dialog zniżyłeś do spraw kosza... Oni już zapomnieli o koszu!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 22:39
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał polder
Jeśli połączyć Twoją niepowtarzalną urokliwość z Twoją mądrościa - wychodzi IDEAŁ. Zakochuję się w Tobie jak Pygmalion w swojej rzeźbie. I cierpię - jak on - z powodu niedostępności.
Ty sobie polderku uważaj ! Jakąś chwilę temu, na innym wątku pisałeś , że mnie kochasz... Oj, oj, oj!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 23:03
Spacja's Avatar
Spacja Spacja jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 67
Domyślnie

Tadeusz! Jesteś genialny, faktycznie jest KOSZ, nie zginął, ale to co proste zawsze jest najtrudniejsze! A ja tu okrężnymi drogami do celu...

Polderku! Kosz się znalazł, nie zatoniemy.

Trochę anioła, trochę diabełka, trochę księżniczki, trochę chuligana... Taki MIX ze mnie, ale ...to nie ja jestem Ewą, to nie ja skradłam niebo...
Ale jabłko. Lubię jabłka I nie jestem samolubna...

Bogusiu! Tak, tak, nasz Polderek to taki forumowy czarodziej. On potrafi każdej kobiecie coś miłego powiedzieć... Gdyby tak co niektórzy panowie w realu potrafili... Życie byłoby mniej szare. Przypomina mi się film z Marlonem Brando i Jonnem Deepem "Don Juan de Marco". Uwielbiam ten film.
__________________
Życie najmniej pieści rozpieszczonych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 23:07
polder polder jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 248
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda50
Ty sobie polderku uważaj ! Jakąś chwilę temu, na innym wątku pisałeś , że mnie kochasz... Oj, oj, oj!!

Bo kocham Cię, nawet za ten przejaw zazdrości. I za wiele innych wypowiedzi. Czy dobrze pamiętam Twoją dezaprobatę
facetów???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 06-07-2008, 23:09
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Oj !!! Drobiazgów się czepiasz....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jestem z Poznania Nella Poznań 53 02-12-2013 18:27
Jestem zauroczona/y! hannabarbara Film, teatr 34 16-04-2012 12:03
Jestem babcią. Basia. Jestem babcią, jestem dziadkiem 503 22-05-2009 10:58
Ja jestem Żydem z Wesela. wuere'le Film, teatr 23 02-11-2007 14:20
Jestem po lekturze i chętnie udostępnię araukaria eSenior 38 04-08-2007 18:42

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.