menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 09:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie ORŁY ,SOKOŁY - czyli -dlaczego mężczyźni paskudnie się starzeją ??


Jest to próba znalezienia odpowiedzi na dramatyczne pytanie Kufy -''dlaczego tak mało panów tutaj pisze '' ,a także po lekturze postów niektórych ( zaznaczam z całą mocą ,że nie wszystkich ,uchowaj Bóg ) naszych orłow i herosów.
To dziamgotanie...
To mnożenie identycznych wątków w postępie geometrycznym..
Ten brak zimnej krwi ,powodujący niewybredne ataki na myślących inaczej..
Przecież mamy seniorki po 70-tce tutaj.Pełne wdzięku kobiety.

Hej sokoły ! Co z Wami ?

ps.Nieliczne wyjątki tylko potwierdzają regułę.

ps.2.Ewentualne gromy na moją głowę ,nie zrobią na mnie najmniejszego wrażenia. Przywykłam.
  #2  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 14:06
VETUS VETUS jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 149
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jest to próba znalezienia odpowiedzi na dramatyczne pytanie Kufy -''dlaczego tak mało panów tutaj pisze ''

Ja również, po 10-dniowym zaledwie tu przebywaniu fakt, że tak powiem uczenie, predominacji feministycznej na tym forum zauważyłem, co, nie ukrywam powoduje u mnie poważne zastanowienie nad sensem dalszej tu aktywności. Quid faciam, miser - co mam zrobić, biedny? Cały ten babiniec, te kwiatuszki, listeczki, różyczki, słoneczniczki, duserki, pozdrowieńka, paplańka, docineczki, duperelki,..... Gdzie ja wdepnąłem?

To nie jest kwestia paskudnego starzenia się chłopów. Kobiety po prostu bardziej potrzebują społecznego kontaktu, stąd to urocze gadulstwo. Jesteście po prostu inne. Vive la petit difference! jak mawiają Francuzi. Taka mała róznica (pesymistycznie 15 cm.), a tak cieszy.

Ale w gruncie rzeczy, mimo, że "mulier malum sed malum necesarium" (kobieta złem, ale złem koniecznym) fajnie, że jesteście. Całuję rączki. Pozdrawiam wszystkie panie.

(Żebym jeszcze umiał wkleić kwiatek!)
  #3  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 14:24
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał VETUS
.

(Żebym jeszcze umiał wkleić kwiatek!)

A co stoi na przeszkodzie żeby sie nauczyć???
__________________
  #4  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 14:48
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Mruga oczkiem (żart) Mea culpa

Mea culpa - jęknęła cichutko kobieta.
I tylko przez chwilkę rumieniec pojawił się na jej twarzy.
W końcu to my, kobiety robimy wszystko, aby nasz mąż stał się pantoflarzem nie podejrzewając naszych sztuczek. Ciiii...
Są wyjątki, oczywiście.
Tylko, że często paraliżuje ich strach przed ośmieszeniem, brak należytej wiedzy w temacie, a czasem zwykłe lenistwo.
O czym panowie piszą, jak już ?
Polityka i hobby (tu szeroki zakres).
A gdzie Wasze poczucie humoru, panowie ?
__________________
You never have this day again...
  #5  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 15:28
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Gdy kobiety przechodzą na emeryturę , zaczynają cieszyć się wolnością , i wtedy szukają sposobu na samorealizację , doskonalenie się ....
Faceci natomiast , tuż przed emeryturą , zapadają na chorobę lotniczą : w lewej browarek, w prawej PILOT... i tak im to zostaje...
Druga sprawa , to ewoluowanie na przestrzeni epok.
Kobiety rozwijają się powoli, ale wciąż prą z rozwojem do przodu... Faceci, jeśli chodzi o ewolucję... podobno się na nią nie załapali... Są oczywiście wyjątki, ale te tylko potwierdzają regułę...
  #6  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 15:53
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Bo meżczyzna dwa razy w trakcie swojego życia bywa dzieckiem.
Pierwszy raz od momentu narodzin gdzieś do dwudziestego któregoś tam roku życia.
Natomiast po raz drugi wchodzi w okres dzieciństwa po pięćdziesiątce, kiedy wchodzi w tzw. okres andropauzy.
I tak mu zostaje już do końca.
A wiadomo, dzieci są leniwe, nie lubią pracować, natomiast lubią zabawe.
I tak bywa z wiekszością mężczyzn, co nie oznacza, że wszyscy tak mają.
Taka jest moja opinia na ten temat.
  #7  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 16:35
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Do VETUSA--wracaj na fora gdzie Cię rozumieją--po co akurat na tym? Obrzydziło Ci szczeniackie gadanie na innych forach? Ale tu nie jesteś sam--masz prawo pisać [nawet głupoty] ale nie jesteś święta krowa, która zakłada co dziennie wątek!!!!
  #8  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 17:52
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał VETUS
Ja również, po 10-dniowym zaledwie tu przebywaniu fakt, że tak powiem uczenie, predominacji feministycznej na tym forum zauważyłem, co, nie ukrywam powoduje u mnie poważne zastanowienie nad sensem dalszej tu aktywności. Quid faciam, miser - co mam zrobić, biedny? Cały ten babiniec, te kwiatuszki, listeczki, różyczki, słoneczniczki, duserki, pozdrowieńka, paplańka, docineczki, duperelki,..... Gdzie ja wdepnąłem?

To nie jest kwestia paskudnego starzenia się chłopów. Kobiety po prostu bardziej potrzebują społecznego kontaktu, stąd to urocze gadulstwo. Jesteście po prostu inne. Vive la petit difference! jak mawiają Francuzi. Taka mała róznica (pesymistycznie 15 cm.), a tak cieszy.

Ale w gruncie rzeczy, mimo, że "mulier malum sed malum necesarium" (kobieta złem, ale złem koniecznym) fajnie, że jesteście. Całuję rączki. Pozdrawiam wszystkie panie.

(Żebym jeszcze umiał wkleić kwiatek!)

Vetus, o dziwo Seniorek przyjal mnie na forum z innego serwera co zazwyczaj, poprostu jestem na wakacjach. Faktycznie malo panow na forum seniorkow. Troche ich rozumiem, kawki, ploteczki nigdy ich nie interesowaly w BABSKIM towarzystwie. Za to uwielbiaja PLOTY w meskim. Nie jestem feministka - daleko mi do tego. Ale zapewniam Cie, ze ploty pomiedzy plcia brzydka potrafia dojsc do takiego ZENITU, ze my baby jestesmy przy was male, niewinne niemowlaki. Wiem, i nie przekonasz mnie, ze jest inaczej. Te meskie spotkanka, bridziki, lampka winka z kumplem.......ho,ho!!!

Czy zastanowiles sie dlaczego jest wiecej kobiet seniorek na forum? Poprostu srednia zycia kobiety vs mezczyzna jest na korzysc "slabej plci". Tak to Pan Bog zaplanowal. Stworzyl nas z Adamowego zebra, ale w rekompensate zapewnil dluzsze zycie.
Nie narzekaj, wlaz na babskie fora, pij z nami kawe, dziel nasze "ploteczki" - bez nas babek, forum bedzie jednym wielkim smutasem. A, ze czasami miedzy nami piora leca - poprostu jestesmy zyjacymi ludzmi, jedni wiecej drudzy mniej egocentryczni!!!!!
Nie obrazaj sie, zycie bez mezczyzn byloby bardzo smutne. Zle jak jestescie, ale jeszcze gorzej jak was nie ma.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #9  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 18:07
VETUS VETUS jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 149
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Do VETUSA--wracaj na fora gdzie Cię rozumieją--po co akurat na tym? Obrzydziło Ci szczeniackie gadanie na innych forach? Ale tu nie jesteś sam--masz prawo pisać [nawet głupoty] ale nie jesteś święta krowa, która zakłada co dziennie wątek!!!!

O! To lubię! Prosto, zwiężle, konkretnie, po chłopsku.
Wiadomo o co chodzi. (albo nie wiadomo)
A jak mądrze, grzecznie i na temat. W realu to by w mordę dał.

A to Polska właśnie.
  #10  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 18:15
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Ventus, wdepnąłeś w g......Pytasz to Ci odpowiadam.
Faceci sie nie starzeją. Dlaczego? Bo zawsze starego mozna wymienic na nowszy model.
KUFA - gdzie jesteś?????? Uświadom nas, że FACECI sie nie starzeją. Cholera gdzie sie szwendasz jak ja Cie TU potrzebuje?!
__________________
  #11  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 18:22
VETUS VETUS jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 149
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123

Tak to Pan Bog zaplanowal. Stworzyl nas z Adamowego zebra, ale w rekompensate zapewnil dluzsze zycie.

Zdumiewam się. Co to? Niewierząca Marbella na etapie konwersji? Takie biblijne odniesienia...

Z pozostałym tekstem zgadzam się. Tak jest.
  #12  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 18:28
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał VETUS
Zdumiewam się. Co to? Niewierząca Marbella na etapie konwersji? Takie biblijne odniesienia...

Z pozostałym tekstem zgadzam się. Tak jest.
Koles, gdzies to wyczytal, ze jestem niewiezaca? Ah, te meskie ploty!!!!! "Dieu crea la femme" belle et.........(nie udalo sie wstawic poprawnie akcentu).
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #13  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 18:29
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda50
Gdy kobiety przechodzą na emeryturę , zaczynają cieszyć się wolnością , i wtedy szukają sposobu na samorealizację , doskonalenie się ....
Faceci natomiast , tuż przed emeryturą , zapadają na chorobę lotniczą : w lewej browarek, w prawej PILOT... i tak im to zostaje...
Druga sprawa , to ewoluowanie na przestrzeni epok.
Kobiety rozwijają się powoli, ale wciąż prą z rozwojem do przodu... Faceci, jeśli chodzi o ewolucję... podobno się na nią nie załapali... Są oczywiście wyjątki, ale te tylko potwierdzają regułę...

Witam.
To prawda z tym pilotem.
Szkoda tylko,ze nie mozna go uzyc do naszych Pan.
Przyciskasz na przycisk i masz rozesmiana zone wchodzaca do pokoju z drinkiem dla ciebie.
Jest klotnia i masz wyjatkowo kiepski nastroj oraz marudna w tym dniu zone.Nic prostszego.Przyciskasz przycisk i masz przed soba mila i czula zonke.
Oczekujesz,ze dzis wieczorem bedzie upojna noc,ale zona wykazuje brak zainteresowania toba.Co robisz?
Przyciskasz na przycisk i masz zone odswiezona,pieknie pachnaca,w neglizu,oczekujaca na przyjscie pana do sypialni.
Ogladasz mecz pilki noznej,ktory jest dla ciebie sprawa zycia i smierci,a tu zona marudzi,ze trzeba smieci wyniesc,ze psa trzeba wyprowadzic,albo zabraklo cukru....
Teraz,akurat teraz,gdy waza sie losy druzyny,reprezentacji Polski,musisz wyrzucac smieci,wyprowadzac psa na spacer!!!.
Alez skad,nie,nie musisz nic robic,nawet nie musisz sluchac "brzeczenia" zony za uszami.Przyciskasz przycisk i masz zone cichutka jak trusia,siedzaca przy tobie i ogladajaca razem z toba mecz.
To nic,ze nie wie kto dzis gra i jaki jest wynik.
Badz cierpliwy,w ostatecznosci masz pilota pod reka.
Tylko....gdzie te piloty,no gdzie?!

P.S Od siebie dodam,ze mnie taki pilot nie jest potrzebny.
Wracam wieczorem i padam ze zmeczenia.
Nie mam ochoty na figlu-miglu,na pisanie...slowem na nic.
Chyba,ze jestem wypoczety.Wtedy jestem w potrzebie jak lew na sawannie.
A poletum lod nawloci nie kcem byc.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
  #14  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 19:28
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał VETUS
O! To lubię! Prosto, zwiężle, konkretnie, po chłopsku.
Wiadomo o co chodzi. (albo nie wiadomo)
A jak mądrze, grzecznie i na temat. W realu to by w mordę dał.

A to Polska właśnie.
A zakładaj sobie watki codziennie po 10--ale po chłopsku się zastanów. Jak Ci mówią, grzecznie ze jesteś śmieciarzem--co post to wątek--to TY masz odpowiedź--każdemu wolno itp. Jasne tu już nie tacy pisali-jakoś to przeżyjemy. Nie bijam w mordę--siła i wiek nie pozwala. No i tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie, zaśmieca forum, może rzuca papierek z lodów na ulicę?
  #15  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 19:41
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Kaziu,

z tymi wątkami - to coś Ci się pomikiciło chyba
Chyba nicki pomyliłeś.
A czemu tak niegrzecznie - to już zupełnie nie rozumiem.
  #16  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 19:46
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 133
Domyślnie

Moi drodzy, panom się wydaje, że oni się nie starzeją starzeją się ich żony, przyjaciółki itd.,oni są do końca orłami, sokołami (przynajmniej tak im się wydaje), zawsze szarmantcy ..nooo...z małymi wyjątkami...zawsze wszystko wiedzą lepiej, a co do męskich plotek i pogaduszek to biją nas o głowę
  #17  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 19:57
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Nie Bum,bum...

Ha, ciekawe czy mężczyźni (?) potrafią wyjść "z twarzą" ?
Czego im serdecznie życzę
__________________
You never have this day again...
  #18  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 20:01
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał destiny
Ha, ciekawe czy mężczyźni (?) potrafią wyjść "z twarzą" ?
Czego im serdecznie życzę
Potrafią ale często za to dostają po pysku. Ot i sprawiedliwość.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #19  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 20:04
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Potrafią ale często za to dostają po pysku. Ot i sprawiedliwość.
Tadzik to sie broń, nelsona załóż abo co.
__________________
  #20  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 20:06
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał chickita
Tadzik to sie broń, nelsona załóż abo co.
Tylko, że ną to czasem moja kultura osobista nie pozwala. Cóż taki jestem.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dlaczego Poznań nie jest mi obojetny lorison Poznań 171 11-12-2017 23:50
Dlaczego nie lubię ....ruskich zdzislaw.bedrylo Polityka - wątki archiwalne 106 04-01-2009 19:22
Patriotyzm tak, nacjonalizm nie - dlaczego? Dariusz Kosiur Polityka - wątki archiwalne 99 13-08-2008 21:16
Dlaczego klamiemy? inka-ni Różności - wątki archiwalne 86 08-08-2007 10:20
Bogaci starzeją się wolniej - komentarze Basia. Ogólny 119 31-07-2007 15:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.