menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 11:12
helenka helenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 230
Domyślnie UFO- czy kosmici to wysłannicy niebios?


Zakładam ten wątek ponieważ takie pytanie zadałam sobie po lekturze niektórych postów na wątku religijnym. Ukłony w stronę medyka50.

Jeśli bóstwa wielu religii pochodzą z nieba (kosmosu),to czy Ufoludki nie są przypadkiem kimś w rodzaju anioła?
Dla zachęty podaję link do strony, gdzie też pada wiele ciekawych pytań .
http://images.google.pl/imgres?imgur...ial%26 sa%3DN
  #2  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 15:50
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 020
Domyślnie

No,.... nie wszystkie anioły pochodzą z nieba. Niektore rodzą się na Ziemi ....
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
  #3  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 16:12
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 020
Domyślnie

Ze strony wskazanej przez HELENKĘ:
Następna strona poświęcona jest opisowi szokującej zbrodni UFOnautów, czyli tsunami i trzęsienia ziemi technicznie zaindukowanych przez UFOnautów w dniu 26 grudnia 2004 roku. Stronę tą też można wywoływać za pośrednictwem "Menu 2" i "Menu 4", gdzie występuje pod nazwą "26ty dzień". Dwie kolejne strony o nazwach "WTC" i "Columbia" ujawniają, że UFOnauci skrycie odparowali również budynki WTC w Nowym Jorku, oraz strącili na Ziemię amerykański prom kosmiczny Columbia. Strona "huragany" wyjaśnia jak UFOnauci wyniszczają ludzkość poprzez technicznie indukowane huragany i tajfuny. Opisuje ona również mechanizm huraganów i tajfunów. Jeszcze inna strona o nazwie "tornada" opisuje jak UFOnauci niszczą ludzkość poprzez techniczne indukowanie morderczych tornad. Kolejna strona o "UFO-chmurach" opisuje relatywnie częsty sposób ukrywania się wehikułów UFO przed wzrokiem ludzi. Wygląd, filozofia, oraz szatańska działalność UFOnautów na Ziemi opisane są na stronie "UFOnauci".

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://members.fortunecity.com/timevehicle/ufo/cloud_ufo_1.jpg&imgrefurl=http://members.fortunecity.com/timevehicle/cloud_ufo_pl.htm&usg=__3RIP0QLq3u2wARzVgqR8ycsKU_k =&h=305&w=414&sz=9&hl=pl&start=2&um=1&tbnid=BT_HXR VBLD36HM:&tbnh=92&tbnw=125&prev=/images%3Fq%3Dchmury%2Bufo%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr% 3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26 sa%3DN

A jak mi się uda, to w następnym poscie pokaże jeszcze jak powstają "chmury technologicznie wytwarzane przez UFO w drodze rezonansu magnetycznego"
hi hi hi, ha ha
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
  #4  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 16:22
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 020
Domyślnie

Oto produkowanie chmury. Prostrze niż rezonans, wystarczy trąba.
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
  #5  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 17:44
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 020
Domyślnie UFO na poważnie

A teraz na poważnie.
Są ponoć rzeczy na niebie i Ziemi, o ktorych się nawet filozofom nie śniło.
Dlatego pokornie piszę - może UFO realnie istnieje, może UFO istnieje jedynie w naszej wyobrażni..., kto to wie.
Według mojej skąpej na ten temat wiedzy - nie mogą to być podobni do nas przybysze z innych układów planetarnych, bo te są zbyt oddalone. Musieliby lecieć do nas setki tysięcy lat, a żaden organizm oparty na syntezie białek nie może tyle czasu egzystować w zdrowiu, bo podlega starzeniu się.
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
  #6  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 20:11
Jendrek Jendrek jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Podkowa Leśna
Posty: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babka Gratka
A teraz na poważnie.
Są ponoć rzeczy na niebie i Ziemi, o ktorych się nawet filozofom nie śniło.
Dlatego pokornie piszę - może UFO realnie istnieje, może UFO istnieje jedynie w naszej wyobrażni..., kto to wie.
Według mojej skąpej na ten temat wiedzy - nie mogą to być podobni do nas przybysze z innych układów planetarnych, bo te są zbyt oddalone. Musieliby lecieć do nas setki tysięcy lat, a żaden organizm oparty na syntezie białek nie może tyle czasu egzystować w zdrowiu, bo podlega starzeniu się.


Babeczko, wiedze swoja o UFO mozesz rozszerzyc jesli poczytasz co na ten temat jest napisane w internecie, a jest sporo.
Istnieja slady UFO wykryte przez aparature kontrolno-pomiarowa czyli nasza wyobraznia nie ma z tym nic wspolnego.
Kiedys nie do przebycia byla bariera dzwieku. Dzis wyzwaniem jest bariera swiatla. Jutro wyzwaniem bedzie podroz w czasie. Moze ufoludki nie musza latac w czaso-przestrzeni miedzygalaktycznej tylko przybyli z XXXIX wieku. Przepasc miedzy nami, a UFO moze byc taka jak miedzy czlowiekiem wspolczesnym, a homo sapiens sprzed 100 000 lat. Jak myslisz zrozumialby co to jest telefon komorkowy?
W obiektach UFO niekoniecznie musza byc zywe organizmy. Moga to byc maszyny zdalnie sterowane, zaprogramowane roboty (wysylamy takie na Marsa), sztuczna inteligencja lub zycie oparte na innych zwiazkach chemicznych niz bialko i kod DNA.
Pytan bez odpowiedzi jest masa, a temat jest ogromnie ciekawy i wciaz przybywaja nowe fakty.
  #7  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 20:47
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 020
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jendrek
Babeczko, wiedze swoja o UFO mozesz rozszerzyc jesli poczytasz co na ten temat jest napisane w internecie, a jest sporo.
Istnieja slady UFO wykryte przez aparature kontrolno-pomiarowa czyli nasza wyobraznia nie ma z tym nic wspolnego.
Kiedys nie do przebycia byla bariera dzwieku. Dzis wyzwaniem jest bariera swiatla. Jutro wyzwaniem bedzie podroz w czasie. Moze ufoludki nie musza latac w czaso-przestrzeni miedzygalaktycznej tylko przybyli z XXXIX wieku. Przepasc miedzy nami, a UFO moze byc taka jak miedzy czlowiekiem wspolczesnym, a homo sapiens sprzed 100 000 lat. Jak myslisz zrozumialby co to jest telefon komorkowy?
W obiektach UFO niekoniecznie musza byc zywe organizmy. Moga to byc maszyny zdalnie sterowane, zaprogramowane roboty (wysylamy takie na Marsa), sztuczna inteligencja lub zycie oparte na innych zwiazkach chemicznych niz bialko i kod DNA.
Pytan bez odpowiedzi jest masa, a temat jest ogromnie ciekawy i wciaz przybywaja nowe fakty.
Przyznaję Ci rację Jendrek. Najpewniej goście z przyszłości to są., więc ziemianie. Nie wiem tylko czy aby nie ma ograniczeń - podróż w czasie z prędkością większą od prędkości światła możliwa dla ciał o ujemnej masie spoczynkowej??. Podaj prosze linki, tylko takie, na które nie szkoda czasu.
Ja pisałam o istotach podobnych do nas, zauważ.
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
  #8  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 21:56
antek1 antek1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Milanówek
Posty: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babka Gratka
Przyznaję Ci rację Jendrek. Najpewniej goście z przyszłości to są., więc ziemianie. Nie wiem tylko czy aby nie ma ograniczeń - podróż w czasie z prędkością większą od prędkości światła możliwa dla ciał o ujemnej masie spoczynkowej??. Podaj prosze linki, tylko takie, na które nie szkoda czasu.
Ja pisałam o istotach podobnych do nas, zauważ.

Ufoludki nie są podobne do nas, one są zielone, a my czarne, czerwone, białe albo żółte!! Żyją z fotosyntezy i dlatego tak szybko latają. Ciężko jest taką zieloną kobite dogonić!! Mnie nie udało się.
Kiedyś na drodze za miastem spotkałem niebieską!!
__________________


A to ja
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.