menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 22:47
sawusia49 sawusia49 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 16
Domyślnie przenoszenie zdjec


witam,jestem tu po raz pierwszy bo niedawno kupilam laptopa i mam taki problem jak przeniesc z plytki zdjecia na komputer jak usunac zdjecia niepotrzebne i jak umiescic je np.w naszej klasie.bardzo prosze o pomoc ale jesli mozna to taka lopatologiczna bo jeszcze bardzo slabo sie w tym wszystkim orientuje.pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 00:21
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał sawusia49
witam,jestem tu po raz pierwszy bo niedawno kupilam laptopa i mam taki problem jak przeniesc z plytki zdjecia na komputer jak usunac zdjecia niepotrzebne i jak umiescic je np.w naszej klasie.bardzo prosze o pomoc ale jesli mozna to taka lopatologiczna bo jeszcze bardzo slabo sie w tym wszystkim orientuje.pozdrawiam.
http://odsiebie.com/pliki.html Tu jest przeglądarka do fotek ACD którą używam sporo lat. Pobrać trzeba samą przeglądarkę, crack ACD (numer seryjny wygeneruje) oraz dok. tekstowy jak poustawiać "haczyki" aby było najlepiej. Przeglądarka jest po ang. Ten dok. tekstowy zrobiłem dokładnie i wszystko zadziała. Te 3 pliki nie są obok siebie. Ale odnaleźć łatwo.

http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...age4-3816.html Tutaj pisz w przyszłości. Będąc już na eSenior to widziałaś ogromną liczbę wątków o komputerze i różnych problemach z nim. Po co więc założyłaś kolejny? Można się było dopisać do któregoś. W przyszłości ja na nowo założony nie będę odpowiadał. Ten podany wyżej najczęściej jest używany i dlatego pytanie tam umieszczone jest zauważane. Pozostałe schodzą na dalsze strony i w końcu jak odpowiedzi nie było-to są likwidowane. Zdjęcia na płycie CD-R ktoś nagrał i są tam w formacie "JPG". Metodą kopiuj i wklej przeniesiesz do jakiegoś folderu w komputerze. Trudno doradzać jak się nie zna co potrafisz a czego nie.

Obrazki str 27 #404 #405 tu jest I.Shack #407 bez obrazka [haczyk zdjąć]
http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...ge35-2808.html obrazki dla początkujących ImageShack
Tu znajdziesz jak obrazki wklejać tutaj na forum. Chyba od tego trzeba zacząć. Jak tu wyjdzie to tam tak samo się wkleja. Bo w "naszej klasie" też wkleisz sam link do fotki którą poprzez "hosting" umieszczasz gdzieś w świecie na serwerze.

Czyli z pytaniem do tego postu już tam się skieruj, wystarczy kliknąć ten link, no i przejść na ostatnią stronę, bo otworzyć się może każda inna. "# ten znak" oznacza numer postu (jak będziesz czytać o wklejaniu obrazków).

P.S. Czy Twój laptop nie pisze dużych liter?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"SZKOŁKA" PhotoFiltre Studio - bezplatny program do obrobki zdjec Dreamka eSenior 86 25-10-2009 21:59
Pytanie ?Przenoszenie i laczenie tematow ! senior A.P. Społeczeństwo - wątki archiwalne 16 15-04-2008 13:21

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.