menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 15:51
Rozia's Avatar
Rozia Rozia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 1 329
Domyślnie Andrzej Samson


W 13-stym numerze Polityki,z 28.03. ukazal sie artykol Pani Barbary Pietkiewicz pt. "Szklanych kulek juz nie ma".
Jest to jedna z nielicznych(moze nawet jedyna),ocena tej sytuacji broniaca albo raczej tlumaczaca zachowanie Samsona.Czy ktos z forumowiczow czytal ten artykol?Jakie jest Wasze zdanie na temat Samsona?
  #2  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 16:22
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Ja czytałam. Nie znalazłam tam odpowiedzi na wiele dręczących mnie pytań w związku z jego osobą.Ale też jestem zdania, że osąd był zbyt szybki. Wręcz jakby chciano przeprowadzić od razu egzekucję. Gdyby to wszystko nie działo się taj szybko, gdyby nie było tego podpuszczania tabloidów to może uznałabym prawdziwość zarzutów. A tak? Zresztą tyle lat pracował i nikt nawet nie podejrzewał go o pedofilię. To raczej niemożliwe.
  #3  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 19:22
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Ja czytałam. Nie znalazłam tam odpowiedzi na wiele dręczących mnie pytań w związku z jego osobą.Ale też jestem zdania, że osąd był zbyt szybki. Wręcz jakby chciano przeprowadzić od razu egzekucję. Gdyby to wszystko nie działo się taj szybko, gdyby nie było tego podpuszczania tabloidów to może uznałabym prawdziwość zarzutów. A tak? Zresztą tyle lat pracował i nikt nawet nie podejrzewał go o pedofilię. To raczej niemożliwe.
Artykułu nie czytałem. Lecz trudno zaliczyć TVN do tabloidów i program "Uwaga". TVN często współpracował z Andrzejem Samsonem w różnych programach i nagle by stanął po drugiej stronie. Poza tym oczywiście był osądzony przez sąd wyrokiem prawomocnym.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #4  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 20:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Straszliwy artykuł.
Wstrząsajacy .
Bezwględność ludzka jest nieporównywalna z niczym.
Człowiek umiera .Ale 'mendia' muszą mieć igrzyska .Skoro człowiek szedł już na sąd boski, to można było to chyba uszanować ?

ps.szanuję Hannę , byłą żonę . Za litość jaką okazała.
Nienawidzę ludzi mściwych do ostatniej kropli krwi.
  #5  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 20:23
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ja osobiście znałm p. Andrzeja Samsona. Nie mam pojecia o jaki artykuł chodzi, bo posty od niektórych forumowiczów mam zablokowane- był rewelacyjnym fachowcem twórca nowej metody leczenia nerwic u dzieci. Czy był, czy nie- nie wiem- przecież już został osądzony przez Sędzię Najwyzszego- dajmy mu spokój
  #6  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 21:01
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Post Widziałam...

Krótko przed śmiercią widziałam Andrzeja Samsona na terenie częstochowskiego szpitala na Parkitce.
Wtedy jeszcze nie byłam pewna, że to jest On.
Nie dawało mi to spokoju i opowiedziałam o tym w domu.
Parę dni potem, po jego śmierci podano informację o jego pobycie w tym szpitalu.

Co do meritum, to chyba sprawa była bardziej złożona i nie nam osądzać na podstawie medialnych doniesień.
__________________
You never have this day again...
  #7  
Nieprzeczytane 27-05-2009, 14:40
Rozia's Avatar
Rozia Rozia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 1 329
Domyślnie

Destiny?Ale,co? jak wygladal?Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Byl ofiara czy katem?
  #8  
Nieprzeczytane 27-05-2009, 15:20
B.B. B.B. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 638
Domyślnie

O czym Wy , Ludzie , piszecie , zastanowcie sie przez chwilę . Jak miał wygladac cięzko chory człowiek i co Wam da ta informacja, po co Wam ona ? Troche dyskrecji , troche litosci, troche ciszy.
  #9  
Nieprzeczytane 27-05-2009, 15:23
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał B.B.
O czym Wy , Ludzie , piszecie , zastanowcie sie przez chwilę . Jak miał wygladac cięzko chory człowiek i co Wam da ta informacja, po co Wam ona ? Troche dyskrecji , troche litosci, troche ciszy.
Pewnie, że tak.Jego już osądził Stwórca.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #10  
Nieprzeczytane 27-05-2009, 17:11
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Bardzo dziwne i smutne rzeczy się dzieją!! Mnie też sprawa p.Samsona wydaje się bardzo dziwna - za szybko wszystko się potoczyło- tak jak u p.B.Blidy.
__________________
ANIA
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.