menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 15-03-2007, 20:48
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Urodziny znanych i lubianych


Danuta Błażejczyk - piosenkarka
Dorota Chotecka - aktorka
Andrzej Grabowski - aktor
Jerzy Hoffman - reżyser filmowy
Name:  do laurki 7.jpg
Views: 571
Size:  2.0 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #2  
Nieprzeczytane 16-03-2007, 09:17
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 16 marca

Barbara Bargiełewska - aktorka
Elżbieta Jasińska - aktorka
Izabela Nowakowska - aktorka
Wojciech Kostecki - aktor
Krzysztof Kąkolewski - prozaik, reportarzysta
Iweta Radziewicz - szachistka do laurki 6.jpg
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #3  
Nieprzeczytane 16-03-2007, 14:32
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
OK ciekawy wątek

Podoba mi się watek
Tylko wolałabym jakieś dodatkowe info, np. które to sa urodziny ?
Ewentualnie przybliżenie postaci, bo nie wszystkie osoby są znane ogółowi czytających, a słowo "aktorka" niewiele daje
Może jakaś króka notka ?
Pozdrawiam wiosennie !
__________________
You never have this day again...
  #4  
Nieprzeczytane 16-03-2007, 17:32
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Cytat:
Napisał destiny
Podoba mi się watek
Tylko wolałabym jakieś dodatkowe info, np. które to sa urodziny ?
a słowo "aktorka" niewiele daje
Może jakaś króka notka ?
Pozdrawiam wiosennie !
Dla zapoznania się z życiorysem Jubilata odsyłam do wyszukiwarki Google, gdzie znależć można wyczerpujące informacje (pani Barbarze zniekształciłam nazwisko - winno być Bargiełowska).
A które urodziny? Jeśli my w tak "ścisłym gronie" nie podajemy swojego wieku - po cóż np. osobom mniej zainteresowanym informacja o wieku p.Chotomskiej?
A propos: Basiu - może zrobisz dobry początek?
Wzajemnie pozdrawiam.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #5  
Nieprzeczytane 16-03-2007, 19:29
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Domyślnie :(((

Cytat:
Napisał jolita
Jeśli my w tak "ścisłym gronie" nie podajemy swojego wieku - po cóż np. osobom mniej zainteresowanym informacja o wieku p.Chotomskiej?
A propos: Basiu - może zrobisz dobry początek?
Wzajemnie pozdrawiam.
Jolu, wybacz ...
Jest mała różnica między podawaniem wieku osób publicznych (ktore również nie zawsze obnoszą się ze swoimi latami) ...a nami, zgromadzonymi tutaj Seniorami
Nie jesteśmy tu przypadkowo. Znaleźliśmy forum dla ludzi kończących pracę zawodową czy emerytów.
Już nazwa Cafe Senior wskazuje, ze nie jesteśmy ludźmi młodymi...choć zapewne wciąż jeszcze "młodzi duchem"...
Szczerze - to przerażona jestem , ze ten czas tak szybko biegnie, nie chce myślec o tym...jedni nie mają tego problemu a ja widac mam
Myslałam, że krótka notka...ot, jedno ciekawe zdanie zainteresuje większość ...bo idąc tym tokiem myślenia, nie byłoby sensu pisać wątku, bo wszystko można wyszukać w googlach...czy przeczytac w prasie.
Jolu, myślę, że zrozumiesz moje intencje.
Zrobisz jak zechcesz, a ta moja polemika to zdrowy objaw zainteresowania tematem.
Cieplutko Cie pozdrawiam - Basia
__________________
You never have this day again...
  #6  
Nieprzeczytane 16-03-2007, 19:49
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Ja zrobiłam początek ,bo podawałam datę swojego urodzenia tu na wątku kilka razy chyba.W nadziei na alleluja !

Chotomska Wanda nie żyje,więc jej data urodzenia nas nie interesuje,choć pisała piękne bajki.
Chotecka Dorota skończyła czterdziechę i nie kryję swego wieku,tym bardziej ,że została szcześliwą mamusią..
Bargiełowska Barbara występowała w naszym częstochowskim teatrze,gdy dyrektorował August Kowalczyk,z którym była w związku.Ja chodziłam do liceum,więc musi ona być dobrze po 70-tce..

Pozdrawiam -Lila....dziecko UNRY...
  #7  
Nieprzeczytane 16-03-2007, 19:51
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

SORRY...na seniorach,nie na tym wątku...ale z chęcią powtórzę,abym nie została zapomniana w dniu mego jubileuszu
  #8  
Nieprzeczytane 16-03-2007, 20:38
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Lilu - jeśli chodzi o przywołanie p.Chotomskiej - nie trudno było domyśleć się lapsusa, natomiast z Twoim jubileuszem może być problem, bo np. ja nie czytam wszystkich postów natomiast w "profilu" w tej informacji zastałam "białą plamę". Będę się starała teraz dokładniej śledzić Twoje wypowiedzi, ale gdybym tą informację przegapiła - już dziś przepraszam!
Name:  blog - buźka.gif
Views: 561
Size:  1.1 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #9  
Nieprzeczytane 16-03-2007, 22:35
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Temat interesujacy bo przeciez bardzo lubimy wiedziec cos o osobach z tzw,pierwszych stron gazet.Ja nie ukrywam ze bardzo bym chciala wiedziec ile ma lat np.Hoffman i ktora z kolei ma partnerke od smierci zony po utracie ktorej rozpacz jego byla ogromna,Zgadzam sie z Destiny ze pare slow mogloby przyblizyc sylwetke jubilata bez skakania na inne strony. przeciez po to wlasnie mamy >nasze forum>.Jak bede osoba publiczna to podam ilosc moich wiosen.. ... pozdro.
  #10  
Nieprzeczytane 17-03-2007, 10:53
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 17 marca

Katarzyna Cerekwicka (27) "Kasia" - piosenkarka (debiut w "szansie na sukces"). Obecnie bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami" TVN
Elżbieta Karkowska (64) - aktorka Teatru Rozmaitości, a nast.Teatru Starego w Krakowie. Brała udział w telenowelach:"Na dobre i na złe", "Klinika samotnych serc", "święta Polskie", "Pokolenie 2000"
Ewa Pokas (61) - aktorka, pisarka, obecnie zamieszkała we Francji.
Ryszard Barycz (83) - aktor. Absolwent Studia Aktorskiego Ivo Galla w Gdyni.Ostatnio II-planowe role w telenowelach: "Statyści", "Plebania", "Samo życie", "Psie serce","Marzenia do spełnienia", "Miasteczko"
Henryk Kużniak (71) - kompozytor, muzykolog, pedagog. Skomponował m.in. muzykę do filmu "Vabank", "Seksmisja", "Na kłopoty Bednarski".
Tadeusz Prejzner (82) - kompozytor (gł.jazz), pianista, jego autorstwa mel."Spacer brzegiem morza"

do bloga nr.8.jpg


p.s. 1.uff, ale zadałyście mi roboty (po co zaczynałam?)
" 2.Buniu - a odpowiedż na pytanie: kto z kim i dlaczego może znajdziesz w wątku "ploteczki", albo sama umieścisz jakąś nowinkę...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #11  
Nieprzeczytane 18-03-2007, 12:50
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 18 marca

Joanna Jankowska (43) - aktorka teatru im.Słowackiego w Krakowie. Grała m.in. w filmie "Pogranicze w ogniu", "pogrzeb kalafiora", w telenoweli "Pensjonat pod Różą" rolę Marzeny
Przemysław Sadowski (32) - aktor. Najpowszechniej znany z telenowel "Tylko mnię kochaj", Magda M., "Samo życie".Uczestnik IV serii "Tańca z gwiazdami"
Józef Zbiróg (77) - aktor teatru im.Jaracza w Łodzi. II-planowe role w "Inland Empire" oraz telenowelach "Plebania", "Adam i Ewa"
Żentara Edward (51) - aktor kilku znaczących teatrów, a w latach 2004-2005 dyrektor art. teatru w Koszalinie. W telenoweli "Pierwsza miłość" rola Wiktora Nachorskiego

kwiat nowy 1.jpg





Roman Frankl (53) - piosenkarz i aktor. Wykonawca m.in.piosenki "Mężczyzna na niepogodę" w telenoweli "Klan" - prof. stepan Vujkowic (syn Marii.Koterbskiej - pomieszkuje w Austrii
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #12  
Nieprzeczytane 19-03-2007, 00:37
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 19 marca

Imieniny obchodzą: Aleksandra, Bogdan, Bogdana, Józef, Marek, Seweryn, Sybilla

Urodziny:

Zofia Czerwińska (74) - aktorka. Od 1979r. w teatrze Syrena w Warszawie. Popularne role w "40-latku" i w "Misiu" oraz telenoweli Codzienna 2 m 3, Rodzina Zastępcza, Plebania.
Agnieszka Pilaszewska (42) - aktorka teatru Ateneum w W-wie,film - "Stacyjka", a popularna rola Anny Krawczyk w "Miodowych Latach"

laurka 7.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #13  
Nieprzeczytane 20-03-2007, 01:27
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 20 marca

Imieniny obchodzą: Aleksander, Aleksandra, Ambroży, Anatol, Eufemia, Eulalia, Hubert, Kira, Klaudia, Maurycy, Sebastian, Wincenty

urodziny
Agnieszka Krukówna (36) - aktorka udział w telenow. Niania, Rozdroże Cafe, Klinika sam.serc, Na WspólnejName:  a.8.gif
Views: 252
Size:  5.9 KB
Zbigniew Buczkowski (56) - aktor teatru Komedia wW-wie.filmy: Hela w opałach, Buła i Spóła, Dzień ŚwiraName:  a.8.gif
Views: 252
Size:  5.9 KB

__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #14  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 11:22
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 21 marca

imieniny obchodzą:Angelika, Benedykt, Filemon, Filemona, Lubomir, Lubomira, Mikołaj


Urodziny Piotra Adamczyka (35) - odtwórcy ról Jana Pawła II, Fryderyka Chopina i in. oraz w telenow."Pensjonat pod różą"
kwiat anim 3.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #15  
Nieprzeczytane 22-03-2007, 00:42
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 22 marca

imieniny obchodzą: Benwenuty, Bogumił, Bogumiła, Bogusława, Bogusław Jagoda, Katarzyna, Kazimierz, Oktawian, Paweł, Zachariasz.

urodziny obchodzą:
Katarzyna Figura (45) - aktorka. filmy m.in."Pociąg do Hollywood", "Kiler , telenowele Wieźmy , Niania, Pogoda na piątek"
Jerzy Janaczek (63) aktor - m.in.Sami Swoi


kwiatek świec..gifkwiatek świec..gifkwiatek świec..gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #16  
Nieprzeczytane 22-03-2007, 16:38
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

21 marca - 20 kwietnia

Baran, dzielny i wytrwały,
Bywa łasy na pochwały
I bez przerwy, z każdej strony,
Bardzo lubi być chwalony.

Lecz czasami sam się łaje,
Gdy coś mu się nie udaje
I ze złością szczęką kłapie,
Że sto srok za ogon łapie!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #17  
Nieprzeczytane 23-03-2007, 00:30
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 23 marca

imieniny obchodzą: Eberhard, Feliks, Konrad, Oktawia, Oktawian, Pelagia, Turybiusz, Wiktoryn, Zbysława, Zbysław

10senior.gif

Urodziny:
Marii Seweryn (32) - aktorki - filmy:Matka swojej matki (nagr.specj.za najlepszą kreację aktorską) Wiedźmy, Kolejność uczuć, Pół żartem
Karoliny Borkowskiej (24) - aktorki - serial "Na dobre i na złe"
Anety Kręglickiej - modelki, miss Świata 1989 r. (42)
Agaty Młynarskiej (42) - dziennikarki i prezent.tv
Huberta Urbańskiego (41) - dziennikarza i prezent.tv
10senior.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #18  
Nieprzeczytane 24-03-2007, 01:16
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 24 marca

imieniny: Gabora, Gabriela, Katarzyny, Marka, Sewera, Seweryna, Seweryny, Szymona

urodziny obchodzą:
Filip Łobodziński (48) - aktor,dziennikarz,muzyk,tłum.lit.hiszp. Chłopięce role w:Stawiam na Tolka Banana, Poszukiwany,poszukiwana, Podróż za jeden uśmiech
Marek Probosz (48) - aktor m.in. telenow. M jak miłość
Marek Niedźwiecki (53) - dziennikarz radiowy (prezenter "zapraszamy do trójki")
Wiesław Weiss (51) - dziennikarz radiowy (radio ZET)

Marek Kamiński (43) - polarnik



do laurki 5.jpg
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #19  
Nieprzeczytane 25-03-2007, 00:55
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 25 marca

imieniny: Dyzmy,Irenausza, Ireneusza, Łucji, Marii, Marioli, Wawrzyńca, Wieńczysława, Wińczysława


urodziny obchodzą:Magdalena Stużyńska (33) - aktorka aktualnie Teatru Kwadrat w W-wie, gra w telenow. Złotopolscy i Hela w opałach
azalia.jpg


Kaja Danczowska (58) - skrzypaczka, pedagog

azalia.jpg
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #20  
Nieprzeczytane 26-03-2007, 00:47
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 26 marca

imieniny: Emanuela, Feliksa, Larysy, Małgorzaty, Olgi, Teodora, Tymoteusza

Urodziny obchodzą : Monika Niemczyk (61) - aktorka m.in.seriale: Z biegiem lat z biegiem dni, 07 zgłoś się
Zenon Laskowik (62) - aktor kabaretowy (Tey)
Wojciech Młynarski (66) - poeta, dramaturg, satyryk
Mieczysław Święcicki (71) - aktor, piosenkarz

Name:  blog wiosna.gif
Views: 218
Size:  11.3 KBName:  blog wiosna.gif
Views: 218
Size:  11.3 KBName:  blog wiosna.gif
Views: 218
Size:  11.3 KBName:  blog wiosna.gif
Views: 218
Size:  11.3 KBName:  blog wiosna.gif
Views: 218
Size:  11.3 KB

.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Urodziny znanych i lubianych - cz.II jolita Różności - wątki archiwalne 110 17-08-2008 23:33
Jak obchodzimy urodziny,imieniny... ignesja Ogólny 65 03-08-2008 10:46
Stanisława Celińska obchodzi 60. urodziny - komentarze Basia. Ogólny 7 03-05-2007 10:32
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 08:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.