menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-05-2010, 08:56
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Post 62-letnia Bułgarka została matką - komentarze


Komentarz do artykułu: 62-letnia Bułgarka została matką
--------------------
Protestuję! Nie podobają mi się takie praktyki> Dziewczynki ważą 500 i 900 gram,a więc są wcześniakami i pewnie w inkubatorze dorastają. A 62-letnia mama? Zgroza.Jak ona znajdzie siły,aby prawidłowo wychowywać dzieci.No, chyba,że będą to za nią robić młode niańki,a ona będzie się przyglądać.Wyobrażacie sobie.Ona będzie miała 70 lat jak dzieci zaczną chodzić do szkoły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-05-2010, 11:47
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Ciekawe co kierowało ta kobietą, chyba nie chęć posiadania dzieci za wszelka cenę chocby u schyłku zycia? Skrajny egoizm, dążenie do rozgłosu, a może jeszcze cos innego? Generalnie uwazam to za wynaturzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-05-2010, 12:34
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
Komentarz do artykułu: 62-letnia Bułgarka została matką
--------------------
Protestuję! Nie podobają mi się takie praktyki> Dziewczynki ważą 500 i 900 gram,a więc są wcześniakami i pewnie w inkubatorze dorastają. A 62-letnia mama? Zgroza.Jak ona znajdzie siły,aby prawidłowo wychowywać dzieci.No, chyba,że będą to za nią robić młode niańki,a ona będzie się przyglądać.Wyobrażacie sobie.Ona będzie miała 70 lat jak dzieci zaczną chodzić do szkoły.
Nie pierwsza i nie ostatnia.

http://www.rodzina.senior.pl/88,0,66...mama,6278.html

http://www.zycie.senior.pl/147,0,72-...atka,6647.html
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 15-05-2010, 09:13
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Ludzie powinni żyć w zgodzie z naturą,a ta określa granice wiekowe rodzenia dzieci. A to co robią takie starsze panie to wynaturzenie i jakiś niezrozumiały dla mnie egoizm.Bo każda normalna matka chce dla swoich dzieci jak najlepiej. Prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-05-2010, 17:30
ja-ninka ja-ninka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 56
Post

A ja nie protestuję. Bo niby dlaczego? Jeśli mielibyśmy żyć w zgodzie z naturą, musielibyśmy umierać z powodu uleczalnych chorób, bo medyczna interwencja byłaby nie do pomyślenia. I co z tego, że ma 62 lata? Jeśli dobrze się czuje i ma ochotę na takie wyzwania - w czym problem? młode matki tez umierają, wielu ludzi, którzy nie nadają się na opiekunów zostają rodzicami, etc. Wiek to nie jedyny argument przeciw, być może po zliczeniu plusów i minusów, te pierwsze przeważyły?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 20-05-2010, 23:42
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Ja myślę, ze jest czas narodzin, rodzenia, czas wyciszenia i odchodzenia i nie nalezy mieszać funkcji tych odcinków czasowych....organizm przecież całe zycie sie wypala i w wieku 60 lat jego funkcje zyciowe są co tu mówć słabe...a ciaża, poród, połog i dalsze wyzwania są potwornym obciążeniem dla organizmu wogóle a organizmu starego?Ale jeśli ktoś ma ochotę na wyzwanie....tylko to dzieciatko krzywdzi..chociażby swoim szybkim stosunkowo odejściem...ale to ja tak myślę.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 20-05-2010, 23:45
czarna's Avatar
czarna czarna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Radom
Posty: 8 053
Domyślnie

O cholerka...to my też możemy się załapać na macierzyństwo....!?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 20-05-2010, 23:48
Uka's Avatar
Uka Uka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: B-B
Posty: 13 427
Domyślnie

Nie straszcie ! A ja już byłam taka pewna.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 21-05-2010, 23:29
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał ja-ninka
. I co z tego, że ma 62 lata? Jeśli dobrze się czuje i ma ochotę na takie wyzwania - w czym problem?

Problem w tym,że brak potomstwa w tym wieku to nie jest choroba tylko naturalny stan rzeczy.Jeśli dobrze się czuje i ma ochotę - to niech zajdzie w ciążę, ale bez stymulacji hormonalnej
której musiała być poddana . Sprowadzając rzecz do właściwego wymiaru - winę ponosi kilku lekarzy, którzy znaleźli chętną króliczkę do kolejnego beznadziejnego eksperymentu.Tym razem w Bułgarii. Kosztem maleństw które wkrótce zapłacą odpowiednią cenę za niską wagę urodzeniową na starcie i "chcenie" paru nieodpowiedzialnych osób.
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 24-05-2010, 18:19
ja-ninka ja-ninka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 56
Post

Zacznijmy od tego, że brak potomstwa w ogóle trudno nazwać chorobą. Jeśli zaś chodzi o stymulację hormonalną, poddawane są takowej kobiety młodsze, a mające problemy z zajściem w ciążę. Podstawową sprawą jest - czy wiek powinien tu być kryterium. Wspomniane "chcenie" jest zwykle przyczyną wszelkich zabiegów in vitro, wiec powtarzam, ze tu znow głównym powodem kontrowersji jest wiek. A wobec zmian cywilizacyjnych - dłuższego czasu życia, postępu technologicznego, dostępu do nowoczesnych technologii szerszych mas - siódma dekada nie jest przygotowaniem do grobu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 25-05-2010, 09:15
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
Ja myślę, ze jest czas narodzin, rodzenia, czas wyciszenia i odchodzenia i nie nalezy mieszać funkcji tych odcinków czasowych....organizm przecież całe zycie sie wypala i w wieku 60 lat jego funkcje zyciowe są co tu mówć słabe...a ciaża, poród, połog i dalsze wyzwania są potwornym obciążeniem dla organizmu wogóle a organizmu starego?Ale jeśli ktoś ma ochotę na wyzwanie....tylko to dzieciatko krzywdzi..chociażby swoim szybkim stosunkowo odejściem...ale to ja tak myślę.....
I ja także!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 21-06-2010, 08:04
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Następna "bardzo młoda" mamusia

Ma 66 lat i urodziła trojaczki

http://www.kciuk.pl/Ma-66-lat-i-urod...ojaczki-a16537

Przecież to prababcia a przy "dobrym" układzie pra-prababcia
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 21-06-2010, 09:28
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
Ja myślę, ze jest czas narodzin, rodzenia, czas wyciszenia i odchodzenia i nie nalezy mieszać funkcji tych odcinków czasowych....organizm przecież całe zycie sie wypala i w wieku 60 lat jego funkcje zyciowe są co tu mówć słabe...a ciaża, poród, połog i dalsze wyzwania są potwornym obciążeniem dla organizmu wogóle a organizmu starego?Ale jeśli ktoś ma ochotę na wyzwanie....tylko to dzieciatko krzywdzi..chociażby swoim szybkim stosunkowo odejściem...ale to ja tak myślę.....

Ja też tak myślę!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 14-07-2010, 01:06
MSen MSen jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 69
Domyślnie

Nic dodać,nic ująć. Rodzenie dzieci w wieku 62 lat to moim zdaniem przesada,ciekawe jak jej organizm to wytrzyma.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.