menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 16:31
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie strach ma wielkie oczy


a powiedzcie kochani jakiego zwierzatka sie boicie ja zzzzaby a fee
  #2  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 16:55
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Kocham żaby czy to żywe czy maskotki.Boję się za to niesamowicie szczurów,nawet gdy to są hodowlane.Poza tym budzą moją niesamowitą odrazę.Innych zwierzaków oni gadów się nie boję.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #3  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 16:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie ooo,jaki miły wątek....

więc nie mogę przejść koło niego całkiem obojętnie...

Czegóż ja się boję ? Odpowiem nieskromnie - niczego,co jest związane z fauną..

Oczywiście,będąc na safarii,pewnie obawiałabym się lwa,aby tylko ktoś mu nie zrobił krzywdy;bo ja samochodu nie opuściłabym..
Na pewno krokodyla,choć parafrazując Fredrę ...''jeśli nie chcesz mojej zguby,krokodyla daj mi luby ''...namiętnie uwielbiałam buty i torbę wykonane ze skóry tegoż biedaka..

Na 100% pająka tarantuli,spotkanego oko w oko.Nasze pajączki kocham,jako przynoszące szczęście.Zbłakanego wędrowca zawsze wynoszę jak mogę najdelikatniej,aby mu ktoś niechcący nie wyrządził krzywdy..

Ale żaby ?? Małgoś,serceż Ty moje ? Mam je w oczku wodnym,są sympatyczne i śliczne;żadna z nich nie ma zębów i pazurów.Poza tym ,wśród nich może być królewicz !!!
Małgoś,to już lepiej każdą pocałować, niż jakąś ominąć..
  #4  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 17:00
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie oooooooooooooooooooooo

tak naprawde to ja do nich nic nie mam tak sie boje ich po tym filmie w tv
  #5  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 17:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

A był o żabach ? Film ?
  #6  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 17:37
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Boję się dentysty, myszy, żab, robali, jaszczurek itp. Szczurów również panicznie się bałam przestałam jak przemogłam strach u swoich znajomych. Wpadłam kiedyś z wizytą do znajomych i z przerażeniem stwierdziłam, że stali się "posiadaczami" pary szczurów. Podobno zrobiłam się biała jak ściana, wyszłam z mieszkania ale po chwili weszłam i postanowiłam przemóc ten potworny strach. Szczury właziły mi za dekolt i wyłaziły nogawką od spodni, nieprzyjemne wrażenie robi ten ich "łysy" ogon i zimne "nogi". Są to zwierzęta bardzo czyste /na okrągło się myją/, szybkie /człowiek dostaje oczopląsu obserwując ich ruchy/ , inteligentne /przywiązują się do człowieka/. Do szczura się jakoś przekonałam /nie wiem po kiego ludzie trzymają je w domu/ ale gadów, robali, myszy i innych "takich" sie boję i nie przestanę. Jak idę do dentysty to każę sobie "wszystko" znieczulać.
  #7  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 17:43
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie lęk czy obrzydzenie?

biedronka.jpgtrudno powiedzieć,że sie boję,gdyż na ogół kocham zwierzaczki,lubię oglądać filmy przyrodnicze o ciekawych gatunkach ,zwłaszcza fascynują mnie wilki i słonie,gdyż mają ciekawe obyczaje-ale zdecydowanie czuję odrazę do robali wszelakich i much,komarów,os....koszmar!!!!!
  #8  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 18:13
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Ja boję się szczurów bo byłam kiedyś pogryziona przez szczury i skazana na serię bardzo bolesnych zastrzyków i nic już do nich mnie nie przekona.Ale jeszcze jednej potwory się boję,to duże czarne włochate gąsienice,cóż z tego że wiem jaki będzie z tego piękny motyl-paż królowej-gąsienica budzi mój lęk i odrazę.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #9  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 18:54
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Tak naprawdę nie wiem jakich zwierząt się boję ale do niektórych czuję odrazę i obrzydzenie i są to napewno węże,wszystkie gąsienice i inne robale z pająkami włącznie.Name:  02.gif
Views: 72
Size:  5.8 KBName:  18.gif
Views: 71
Size:  13.4 KBName:  42.gif
Views: 74
Size:  12.4 KB
  #10  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 20:11
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Tak po prawdzie to raczej niczego się nie boję ze zwierzątek.
Prusaki...karaluchy...wszy...kleszcze ...jakieś inne świństwa..pchły itp...itd...do wszystkich czuję odrazę..a najbardzej nienawidzę much...fuj...fuj...ohyda!!!


Ostatnio edytowane przez Ala-ma-50 : 02-05-2007 o 20:18.
  #11  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 20:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

No tak,myśląc że nie boję się fauny,nie wzięłam pod uwagę wszy..


ps.ciekawy wątek...
  #12  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 20:29
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Masz rację Lucynko, że nie lubisz włochatych gąsiennic. Z żadnej nie wylęgnie się admirał czy paź królowej. Włochate gąsiennice są charakterystyczne dla owadów szkodników, gdzie dorosła postać jest motylem( barczatka sosnówka, strzygonia chojnówka i inne)
  #13  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 20:29
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

ROBALI !!!!!!!!! A szczurow i myszy w stanie dzikim PANICZNIE!!!!!! Natomiast rowniez kiedys sie skumplowalam z jednym szczurkiem albinoskiem nalezacym do dziecka mojej kolezanki -fajny byl ,mozna z nim bylo pogadac -ale nie zafundowalabym sobie takiego kolesia do domu bo jednak ten ogon.......A poza tym wiadomo co takiemu moze odbic????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #14  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 20:49
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 929
Domyślnie

Tak naprawdę to boję się pająków i szczurów (chociaż szczura to właściwie nie widziałam), a pozostałym tałatajstwem to się brzydzę....o i jeszcze się boję, i to bardzo osy, pszczoły i szerszeni....
  #15  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 23:38
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Tak naprawdę z wszystkich wymienionych zwierząt boję się jedynie szerszenia. Szczur jest bardzo mądry, a jego ogon jak ogon, całkiem miły w dotyku. Myszy boją się nas. Pająki przynoszą szczęście. Żaby są pożyteczne, ślimaki pyszne na talerzu, muchy obrzydliwe, ale nie straszne. Bałabym się żmiji, na pewno dzikich drapieżników, ale na szczęście w Polsce ich jeszcze nie hodujemy. A wiecie czego najbardziej się boję? Złych, podłych ludzi. To jest napewno realne zagrożenie, a nie jakaś tam gąsienica.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #16  
Nieprzeczytane 03-05-2007, 00:19
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Ja tez boje sie zlych i zdradliwych ludzi... Zwierzeta jakie by nie byly wzbudzaja we mnie najwyzej niechec ( na przyklad karaluchy, czy te skaczace u nas kosmiczne pajako-swierszcze.)
Nie jestem zachwycona jak olbrzymi gasior ma za ambicje zrobic mi dziure w gardle albo pedzacy byk w brzuchu.. Wtedy uciekam gdzie pieprz rosnie..
  #17  
Nieprzeczytane 03-05-2007, 00:28
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Boje się tłumu ludzi w jakim by nie byli wieku
  #18  
Nieprzeczytane 03-05-2007, 00:57
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
A ja jednak myszy, węży - do pająków jakoś przyzwyczaiłam się, kiedy trzeba było przed dzieciakami udawać, że to nic strasznego i na dodatek delikatnie usunąć "zwierzątko", tak żeby mu krzywdy nie zrobić, ale jednak żeby było za oknem Wiem, że to strachy nieracjonalne (anakondy jeszce nie spotkałam), ale są!
  #19  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 20:45
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 929
Domyślnie

A ja jeszcze najbardziej ze wszystkiego boję się kleszczy...dziś odrabiałam zaległą prackę w ogrodzie i po przyjściu do domu... musiałam się rozebrać i sprawdzić całe ciało czy znowu czego nie przywlekłam. Już dwa razy miałam kleszcza brrr...
  #20  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 20:56
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

PAJAKOW - kiedys w zamierzchlej przeszlosci bylam z malymi dziecmi w Broku ,mieszkalismy w domku campingowym.Malzonek pod pozorem pracy dla rodziny po 2 dniach pojechal do domu -ja zostalam z jednym niemowlakiem drugim niewiele starszym.Wszystko byloby ok gdyby nie to ,ze uspiwszy dzieciny ,nim wyszlam z kubaskiem herbatki i papieroskiem na przyzbe serce matki kazalo mi jeszcze omiesc wzrokiem troskliwym spiace moje malenstwa i okolice ich lozeczek.I nagle ....nad rozowa ,niewinna twarzyczka mojego syneczka zobaczylam straszliwego ,wlochatego PAJAKA.Panika ,ale przecie bohaterska matka nie mogla dopuscic zeby dziecie zostalo w nocy przez tego potwora pogryzione .Jesli ktoras z Was boi sie pajakow to wyobrazcie sobiue te histerie-reka -za zadne skarby,a jak spadnie do lozka!!!! Ratunku !!!! Wzielam wiec szklanke i kartke i na palcach,zeby nie sploszyc gada zakradlam sie sprytnie i BACH!!!! JEST.Trzesacymi sie rekami zakrylam kartka szklanke ,zeby na mnie nie wylecial brrrr i wyszlam wyrzucic go na dwor ,a wlasciwie zostawic te szklanke gdzies w krzakach.Ale pomyslalm sobie ,ze jak juz dokonalam tego wyczynu to go sobie obejrze....przygladam sie ,a to .....szypolka o truskawki !!!!!! Dostalam takiego ataku smiechu,ze okoliczne mamuski co tez wylegly na zewnatrz w celach relaksacyjnych patrzyly na mnie jak na nienormalna i nie bez racji....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 04-05-2007 o 20:59.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Eleni - wielkie greckie serce - komentarze kinga Ogólny 8 28-06-2011 17:41
"strach" Wkracza Do Polski ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 157 21-01-2008 11:16
Ludzie otworzcie oczy ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 0 13-01-2008 12:57
Zbyt wielkie wymagania - komentarze ekrystyna Ogólny 0 03-12-2006 13:39

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.