menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Kultura > Muzyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Muzyka Muzyka słuchana i wykonywana - od klasycznej do tej całkiem współczesnej, od opery do "Idola" - jedym słowem wszystko o świecie dźwięków.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-04-2015, 09:16
mirake22 mirake22 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: słobity
Posty: 3
OK I Konkurs Piosenki Seniora /50+/


Serdecznie zapraszam do udziału w Konkursie Piosenki Seniora /50+/


Część I - piosenka

1. I Konkurs Piosenki Seniora odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie Al. Niepodległości 763 w dniu 23.05.2015

2. Organizatorem konkursu jest MDK Sopot oraz Fundacja „Sopockie korzenie”

3. Celem konkursu jest upowszechnianie i promowanie amatorskiej twórczości artystycznej w każdym wieku oraz inspirowanie do poszukiwań nowych twórczych form pracy artystycznej. Integracja międzypokoleniowa oraz ocalenie od zapomnienia historii polskiego rocka.

4. W konkursie mogą brać udział duety, soliści, instrumentaliści, chórki /max 5 osób/ którzy zgłoszą swój udział w terminie do
14.05.2015 r.

Warunki uczestnictwa

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 14 maja 2015 r. drogą elektroniczną na adres mdk.imprezy@gmail.com, faxem 058-551-41-31 lub dostarczenie go osobiście do placówki Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie lub wysłanie pocztą tradycyjną.

2. Kartę zgłoszenia oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony www.mdk.sopot.pl

3. Każdy uczestnik wykonuje 1 przygotowaną przez siebie piosenkę /np. Tadeusza Nalepy, Czerwonych Gitar, Miry Kubasińskiej, Anny Jantar, Ireny Jarockiej, Czesława Niemena, Kasi Sobczyk, Czerwono Czarnych, Ireny Santor, Filipinki, Karin Stanek, Marka Grechuty, Heleny Majdaniec, Alibabki, Haliny Kunickiej, Anny German, Maryli Rodowicz, Ireny Santor, Haliny Kunickiej, Zdzisławy Sośnickiej, Andrzeja Rosiewicza, Krzysztofa Krawczyka i wielu innych/

4. Piosenka może być wykonywana a capella, z towarzyszeniem instrumentu lub z przygotowanym wcześniej na nośniku CD, pendrive podkładem muzycznym.

5. Jury powołane przez organizatora przyzna nagrody oraz wyróżnienia. Wszelkie decyzje Jury są ostateczne i nieodwołalne.

Część druga – pamiątki i wspomnienia
Ocalić od zapomnienia historię polskiego rock n’rolla
- konkurs na pamiątki i wspomnienia w postaci
zdjęć, wydawnictw z dedykacjami i autografami
-gazety, plakaty, afisze, albumy, foldery
I innych form wydawniczych dotyczących lat 60-80
Uczestnicy tej wystawy otrzymają specjalne upominki od Fundacji Sopockie Korzenie.
Z zebranych pamiątek chcielibyśmy zrobić specjalną wystawę, która stworzy nam ciekawą scenografię podczas konkursu.
Uwagi końcowe:
1. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody.
2.Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych na potrzeby konkursu.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania i filmowania prezentacji.

4. Uczestnicy zgłaszając swój udział wyrażają zgodę powierzenia organizatorowi prawa do nieodpłatnego wykorzystania transmisji i rejestracji ich występu.

5. Dodatkowe informacje MDK Sopot u koordynatora konkursu Edyta Dawidowska 507-533-615 lub 058-551-41-31










Karta zgłoszenia

Konkursu Piosenki Seniora

„Ocalmy od zapomnienia –
Polskie przeboje lat 60 – 80 tych”


……………………………………………………………………………………………………………………… ……
Imię i nazwisko




…………………………………………………………………………………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………………………………………
Adres oraz adres email




…………………………………………………………………………………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………………………………..
Utwór



…………………………………………………………………………………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………………………………….
Potrzeby techniczne
Potwierdzam znajomość regulaminu Konkursu Piosenki Seniora
Wyrażam zgodę na publikację mojego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-05-2015, 17:25
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

I konkurs Piosenki Seniora w Sopocie - „Ocalmy od zapomnienia –
Polskie przeboje lat 60 – 80 tych” 23 maja 2015

Celem konkursu jest upowszechnianie i promowanie amatorskiej twórczości artystycznej w każdym wieku oraz inspirowanie do poszukiwań nowych twórczych form pracy artystycznej. Integracja międzypokoleniowa oraz ocalenie od zapomnienia historii polskiego rocka.

Postanowiłam się zabawić i biorę udział ....trzymajcie Koleżanki Pomorzanki za mnie
......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-05-2015, 17:34
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
I konkurs Piosenki Seniora w Sopocie - „Ocalmy od zapomnienia –
Polskie przeboje lat 60 – 80 tych” 23 maja 2015

...
Postanowiłam się zabawić i biorę udział ....trzymajcie Koleżanki Pomorzanki za mnie
......

A ja mogę... - Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-05-2015, 13:17
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Czesiu....moooożesz, nawet wskazane......i od razu dziękuję....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 24-05-2015, 22:20
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Chyba nie dane mi podzielić się z Wami tą informacją..czwarty raz próbuję......

W I KONKURSIE SENIORA "OCALMY OD ZAPOMNIENIA LATA 60-70-80" SOPOT 2015, piosenką "Powrócisz tu ": Ireny Santor zajęłam II miejsce.
Oprócz dyplomów, medalu, nagród rzeczowych, otrzymałam zaproszenie uczestnictwa z piosenką nagrodzoną w występie na MOLO SOPOT w dniu 6 czerwca 2015 roku o godz 13,30 w ramach Sopockich Młodzieżowych Dni Kultury (łączenie pokoleń), a także do występu także na MOLO SOPOT podczas Koncertu Upamiętniającego Twórczość Ireny Jarockiej z piosenką z Jej repertuaru w dniu 15 sierpnia 2015 roku....obie propozycje na razie rozważam....Czesiu, dzięki za wsparcie...Innym trzymającym dziękuję....


Tuż przed występem......





W trakcie występu , niestety jakość do kitu......

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
I Konkurs Piosenki Seniora /50+/ mirake22 eSenior 0 27-04-2015 09:11
Konkurs Dla Seniora P.Apolonia Humor, zabawa 0 13-11-2012 10:37
Konkurs Fotograficzny "Okiem Seniora" ECCP Fotografia 0 28-06-2012 23:53

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.