menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-07-2016, 10:51
~gość: 31.175.94.xxx's Avatar
~gość: 31.175.94.xxx
 
Posty: n/a
Post Starość jest piękna - wspaniałe nagie zdjęcia pary po siedemdziesiątce - komentarze


Komentarz do artykułu: Starość jest piękna - wspaniałe nagie zdjęcia pary po siedemdziesiątce
--------------------
Wyciskajmy z życia ile się da! Do tańca, ale bez różańca! Babciowanie i dziadkowanie to nie dla mnie! Idę z polonezem przez świat. Modły i umartwianie się zostawiam bigotom i dewotom.
Motto: Zdrowo jeść, w ciasnych butach nie chodzić i seksować bida musi pofolgować! "W starym ciele, młody duch". Do refleksji!
Stogram.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 06-09-2016, 21:38
tadeusz542's Avatar
tadeusz542 tadeusz542 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Świerklaniec,Śląskie, Polska
Posty: 24
Post

Oglądałem te zdjęcia na FB. Jest to powiem sposób na spędzenie czasu i to dłuższego bo takich fotek nie da się zrobić w pięć sekund. Prócz inscenizacji , oświetlenia itd. wymaga to pracy wizażysty oraz afirmacji dla siebie .
Ja mam to szczęście ,że jestem starszym facetem który nie musi wiele ukrywać za kosmetykami żeby potem nie musieć retuszować zdjęć i co ważne nie miałbym oporów ale ciekaw jestem ile pań spośród czytających ten post ocenia siebie na tyle dobrze ,że miałoby odwagę machnąć sobie fotkę w takim anturażu. Dawno temu znalazłem swoje zdjęcie z lat młodości gdzie stoję tylko w spodniach i prężę do obiektywu klate. Zdjęcie robiła mi koleżanka z którą właśnie prowadziłem dyskusję na NK . Postanowiłem spróbować powtórzyć ten motyw . Odnalazłem stare dżinsy obułem sandały i ustawiłem się podobnie do tamtej aranżacji. Cykałem z samowyzwalacza, bo żyjąca wtedy małżonka pukała się po głowie. Co ja się nawyprężałem żeby osiagnąć tamten efekt to słowo nie opowie. Najbardziej zbliżone zdjęcie zamieściłem na NK i koleżanka mi odpisała ,że jest dobrze ale ona to by nie mogła bez przygotowania się tak po prostu rozebrać do zdjęcia. To by się zgadzało bo moja małżonka nawet na imprezach rodzinnych uważała żeby się najpierw ustawić do fotki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.