menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 26-02-2017, 00:46
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 169
Domyślnie

Hm....... Aniu , w moim przypadku nie było żadnej umowy ,
samo tak się jakoś toczyło ..... Tyle , że kochankami nie
zostaliśmy..... Żal tylko tej przyjaźni .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 19-07-2017, 21:01
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
OK

Witajcie

W sumie ciekawy watek, ale przyznam, ze przylazlam tu za Danusia, bo ona widnieje w glownym "menu" tego Forum, jako osoba, ktora ostatnia tu cos napisala.
Danusiu, przy okazji serdecznie pozdrawiam.

Przeczytalam wszystkie Wasze posty, fajnie piszecie i wydaje sie, ze szczerze, ale post Frasaga wprost mnie rozwalil, hehehe


Cytat:
Napisał frasag
to teraz coś na luzie:

Z ogłoszenia: (nie moje)
Młody, przystojny, dobrze ubezpieczony pan z wykształceniem wyższym
i dobrymi manierami.
Posiadam dwa najnowsze samochody, rodzinną posiadłość i willę na
Karaibach. Nie szukam nic, ani nikogo...
Chwalę się tylko...


Przeszedl on niezauwazony, bo temat faktycznie, jest dosc powazny, jednak takie przerywniki tez sa wskazane, zeby nieco rozladowac atmosfere.
Ja sie od razu cala uchichralam.


A wracajac do istoty rzeczy, to chyba sie z Wami wszystkimi zgadzam.
Zdaje sobie sprawe, ze w tym momencie sie nie popisalam, ale coz mam zrobic, jesli kazdy z Was ma swoje racje ?
Nie mam sie tu czego czepic i tyle.

Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 20:00
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie czy istnieje przyjaźń?

I naturalne jestem!Też dam przyklad_-nie spotkałam jeszcze przyjaciela płci męskiej bez nagabywania o łóżko!!Chyba już nie ma co się łudzić.Albo to ja mam takie ; szczęście;. Nawet starszy pan który już nic nie może prócz gawęd też chcę pieszczot!!! Chciałabym poznać kogoś kto nie nagabywał mnie i nie zmuszał do tego czego nie chcę!!Ale to trudne.I nie bardzo już w to wierzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 21:26
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Tu muszę jednak wziać w obronę mężczyzn, bo często patrzymy na nich przez pryzmat własnej kobiecosci i zapominamy, ze genetycznie oni sa inaczej zbudowani i stad niezrozumienie we wzajemnych oczekiwaiach.

Większość hormonów występuje w podobnych ilościach u kobiet i mężczyzn, ale są i takie, które ich różnicują. Kobiety mają estrogeny i progesteron, mężczyźni testosteron. Testosteron - hormon bitności, wigoru, gwałtowności ( to właśnie on odpowiada za sex ).

Testosteron jest jednym z hormonów płciowych, które występują nie tylko u mężczyzn, ale także u kobiet, wbrew przekonaniom niektórych. Zdecydowanie większą rolę odgrywa jednak w życiu mężczyzn, stąd może częściej jest on kojarzony wyłącznie z męską płcią.

Mężczyzna ma go 20 razy więcej niż kobieta.

Mężczyzna ma wielkie trudności w wyrażaniu uczuć. Intymność równocześnie zachęca go i przeraża. Odkrywanie emocji - zgoda, ale jeśli można przy tym zademonstrować swą władzę.

Kobiecie słowa przynoszą ulgę. Zwierzając się, kobieta zgłębia swe uczucia i uczy się je oswajać. W mówieniu o sobie nie widzi nic nieodpowiedniego. Dla niej jest to dowód miłości i zaufania do drugiego człowieka. Im więcej się mówi, tym bardziej się kocha!

Dla niego być kochanym oznacza mieć wsparcie i być podziwianym. Bez codziennej dawki zachęty ginie w oczach.

Kobieta potrzebuje dowodów miłości: miłych gestów, zrozumienia...

Taka jest prawda i takie są fakty - różnimy się ( i nie tylko wygladem ) i trzeba sie z tym pogodzić.

KOBIETA I MĘŻCZYZNA – DWA NAJWIEKSZE PRZECIWIEŃSTA NA NASZEJ PLANECIE, A JEDNAK JEDNO BEZ DRUGIEGO ŻYĆ NIE MOŻE.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 21:28
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 169
Domyślnie

Lublinianko miła i ja Cię serdecznie pozdrawiam ....

Danusiu kochana moim zdaniem każdy z nas potrzebuje pieszczot , przytulenia ale jeśli to nie jest TA osoba to po prostu klapa..... Ale mówimy tu o przyjaźni damsko-męskiej i mimo upływu wieku stwierdzam , że nie jest to możliwe . Prędzej czy później jedna ze stron będzie oczekiwała czegoś więcej..... chyba , że potrzebuje kogoś np. do opieki bo zdrowie na nic więcej nie pozwala . Tu przeproszę wszystkich za wyrażenie mojej opinii bo nie wszyscy z tym się zgodzą ale zapraszam do dyskusji . Pozdrawiam.....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 21:36
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dancia54
Lublinianko miła i ja Cię serdecznie pozdrawiam ....

Tu przeproszę wszystkich za wyrażenie mojej opinii bo nie wszyscy z tym się zgodzą ale zapraszam do dyskusji . Pozdrawiam.....


Danusiu, sloneczko Ty moje, nie masz za co przepraszac.
Przeciez na tym wlasnie polega dyskusja, ze mamy rozne zdania i o to w niej wlasnie chodzi.
Pzredstawiamy swoje poglady, swoje przemyslenia i swoje racje, ale przy tym szanujemy kazde odmienne zdanie i to jest jak najbardziej OK.

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 12:37
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz542
Moja zmarła małzonka jak pamiętam zawsze na coś chorowała. do 1998 zawsze coś łykała .Od 1998 poważniej od 2003 bardzo poważnie a ostatnio obłożnie . Zmarła w 2015 i do tego czasu miałem szpital i hospicjum w jednym . Byłem jej jedynym opiekunem więc mógłbym w Niemczech zarabiać tak na życie. Do tej pory budzi mnie nocami wrażenie ,że mnie woła albo ,że coś przegapiłem i gnam jak wariat . Ostatnio spałem po dwie godziny w całości . Z tej przyczyny teraz jest mi lepiej i nie szukam żony , kochanki ani konkubiny , W zasadzie wystarczyłaby mi bliższa znajoma która też wolałaby mieszkać u siebie , od czasu do czasu chciałaby się przytulić , zrobić odważniejszą fotkę czy chcieć żebym jej coś naprawił i tu jest problem bo takiej nie ma . Z reguły mają jakiś interes a to ustawić dzieci a to co innego , Mam 62 lata i poszukuje jakiejś zagorzałej singielki ze Śląska najlepiej też bezdzietnej i niespecjalnie religijnej bo jestem ateistą .




Tak sobie leniwie siedzę w kafejce i czytam. Trafiłam na ten dawno już omówiony wątek.

Ciekawa jestem Tadeuszu czy udało Ci się znaleźć przyjaciółkę. Twój pierwszy wpis jest taki "normalny" bo chyba wszyscy ludzie niezależnie od płci potrzebują przyjaciół, pewnie dlatego przychodzimy do tej kawiarenki.

Chciałbyś się przytulić - to dla mnie zrozumiałe ale zaintrygowało mnie to, że chciałbyś zrobić "odważną fotkę". Ciekawa jestem co to i po co

Z tą potrzebą pomagania w codziennych problemikach typu: naprawa cieknącego kranu to jesteś po prostu supermanem bo dla większości panów to jest bardzo męcząca czynność. Trzeba być bardzo cierpliwą w codziennym przypominaniu, że coś cieknie, lepiej nauczyć się naprawiać

Jeśli chodzi o ateizm to jest problem ateisty bo chyba trudniej jest żyć ze świadomością, że wszystko kończy się na ziemi. Dla otoczenia to chyba nie ma to większego znaczenia. Znałam kilku ateistów. Wszyscy byli porządnymi ludźmi i muszę się przyznać, że niekiedy zastanawiałam się skąd biorą siłę aby nie zboczyć z drogi bo tyle jest pokus w życiu aby zachowywać się wrednie. Znam też bardzo pobożnych ludzi, którzy dużo czasu spędzają w kościele ale żyją tak żeby tylko im było wygodnie (delikatnie mówiąc), niestety z uczciwością też różnie bywa.

Jestem przekonana o tym, że już udało Ci się pozbierać po śmierci Małżonki. Mnie po śmierci bliskiej osoby dochodzenie do mniej więcej normalności zajęło jakieś pięć lat ale kobiety chyba mają z tym większy problem.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Barbara1956 : 22-07-2017 o 12:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 15:47
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz542
W zasadzie wystarczyłaby mi bliższa znajoma która też wolałaby mieszkać u siebie , od czasu do czasu chciałaby się przytulić , zrobić odważniejszą fotkę czy chcieć żebym jej coś naprawił i tu jest problem bo takiej nie ma .

Tadeusz myślę podobnie jak Ty,po co znowu wiązać się na stałe,tylko mieć bliskiego znajomego do spotkań.Każde z nas mieszka w swoim mieszkaniu i nie musi nic zmieniać.
Piszesz że takich kobiet nie ma,a mi się wydaje że są tylko trzeba szukać,szukać i nie poddawać się tak łatwo.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 18:41
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Ze zwiazkiem dwojga ludzi jest jak z walizka – co do niej wlozycie,to i wyjmiecie. Jezeli komus odpowiada tylko i wylacznie uklad przyjacielski, trzeba z gory ustalic zasady jego funkcjonowania. Bez emocji przekalkulowac wszystkie “za” i “przeciw”, by “byc” razem, cos jak w spolce z ograniczona odpowiedzialnoscia. To wygodne podejscie dla osob, ktore nie uwazaja seksu za najwazniejsza strefe zycia.


Basiu, zgadzam sie tu z Toba w 100%, ale ...
Wlasnie jest to ale, no bo niby kiedy ma do takiej rozmowy dojsc ?
Zeby zaistniala jakas przyjazn, potrzeba czasu, wielu kontaktow ..., powiedzmy pewnego dnia zapraszam go na kawe, rozmawiamy sobie, jest milo i nagle ja wyskakuje: Sluchaj, ale do tetru moge z Toba pojsc, do kina tez, na spacer ..., ale do lozka, to juz nie.
Facet patrzy na mnie, jak na wariata i po chwili zmieszany mowi: Kobieto, ja tu przyszedlem z Toba kawe wypic i milo spedzic czas, a Ty juz sobie zycie ze mna ukladasz ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 22:23
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 691
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dancia54
moim zdaniem każdy z nas potrzebuje pieszczot , przytulenia ale jeśli to nie jest TA osoba to po prostu klapa...
To jest to! Nic dodać, nic ująć...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 22:58
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Brawa dla Was kobietki,z wielką przyjemnością
przeczytałem Wasze wypowiedzi i zgadzam się z nimi.
Na ten temat napisano wiele,jednak każdy z nas mężczyzn
jest inny podobnie jest z kobietami.

Lublinianko Twoje KOBIETA I MĘŻCZYZNA – DWA NAJWIEKSZE PRZECIWIEŃSTA NA NASZEJ PLANECIE, A JEDNAK JEDNO BEZ DRUGIEGO ŻYĆ NIE MOŻE jest kapitalne.
Pozdrawiam wszystkich!!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 21:39
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 169
Domyślnie

Tak Edziu , o ile te przeciwieństwa przyciągają się bo jeśli nie to sam Bóg nie pomoże . Ani nikt na Ziemi . Pozdrawiam .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 07:52
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!A co zrobić jeśli facet na wstępie po spotkaniu w internecie od razu nawija o seksie i pieszczotach?Mało tego-na skaypie pokazuje to i owo?Od razu włos jeży mi się na głowie i automatycznie kasuję taką znajomość!Niby pisze o wspólnej kolacji przy świecach,ja o wyjściu gdzieś razem,o gościnie w hotelu a nie u mnie w mieszkaniu a ten nawija jak to bedzie nam cudnie w łóżku!!No i gdzie tu mowa o przyjazni?Dlaczego ja przyciagam tylko takich?
Nie chce mi się wierzyć już w zadną przyjazń między kobietą i mężczyzną!!Więc dalej twierdzę ze przyjazn jest mozliwa tylko z kobietą!!Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 08:51
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Hej!A co zrobić jeśli facet na wstępie po spotkaniu w internecie od razu nawija o seksie i pieszczotach?Mało tego-na skaypie pokazuje to i owo?Od razu włos jeży mi się na głowie i automatycznie kasuję taką znajomość!Niby pisze o wspólnej kolacji przy świecach,ja o wyjściu gdzieś razem,o gościnie w hotelu a nie u mnie w mieszkaniu a ten nawija jak to bedzie nam cudnie w łóżku!!No i gdzie tu mowa o przyjazni?Dlaczego ja przyciagam tylko takich?
Nie chce mi się wierzyć już w zadną przyjazń między kobietą i mężczyzną!!Więc dalej twierdzę ze przyjazn jest mozliwa tylko z kobietą!!Pozdrawiam!

Kurcze Danusiiu! Ale trafil Ci sie adonis seksualny Odeslij go na YouTube na Shunga!
Poprawilas mi humor na caly dzien.
Milego dnia i na wszelki wypadek wylacz Skype
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 08:58
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

No własnie!!Już od tygodnia skasowałam!Sama się smieję z tego ale są tacy ludzie jeszcze!Chyba byłabym głupia zebym wyraziła na taką randkę zgode!!Pozdrawiam Basiu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 28-07-2017, 20:05
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 169
Domyślnie

Ależ się uśmiałam , nie gniewajcie
się dziewczyny ale tego było mi trzeba .
Danusiu i Basiu jesteście babki , że hej !
Opowiem Wam coś w skrócie . Swego czasu poszukiwałam pracy , nie podawałam n-ru tel lecz adres e-mail . Wiecie kto
odpisywał ? Przeważnie Panowie o wiele , wiele młodsi ,
proponujący np. seks raz na tydzień za 100 lub 150 zł . I co Wy na to ? Teraz jak wspominam to śmieję się
ale wtedy naprawdę krew mnie zalewała..... Chyba już nic
mnie nie zdziwi , pozdrowionka kobietki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 07:50
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!Też miałaś przygodę Danusiu!!Tacy są ludzie-nie tylko mężczyzni-kobiety też mają swoje za uszami!Niektóre też szukają spełnienia w tej swerze zycia!I to czasem na raz!!Albo myślą w ten sposób o podkreśleniu swojej atrakcyjnosci!No cóż wszystko to dla ludzi ale tu kłania się kwestia uczuć i wiary.Może jestem w tej chwili staroświecka ale te sprawy erotyczne muszą pójść nieco wolniej,nie od razu!U mnie wiąże się to z uczuciem a nie pociągiem fizycznym.Co Wy na to?Pewnie myśląc tak i czując nigdy nie znajdę partnera ale to nic,trudno!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 09:41
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

ja bym chciała dokładnie wiedzieć co pokazywał na skajpie?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 13:37
Setunia's Avatar
Setunia Setunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Szczecin
Posty: 16 138
Domyślnie

Cytat:
Napisał toy_
ja bym chciała dokładnie wiedzieć co pokazywał na skajpie?

Jak to co ? wyciąg z konta bankowego !
__________________
Weronika

Weronika
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 17:07
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cytat:
Napisał Setunia


Jak to co ? wyciąg z konta bankowego !
No tego to nie!!A szkoda,za to przyrodzenie miał okazałe! Są jeszcze wystawiacze i nie boją się pokazać!Tylko ja mam takie zezowate szczęście-a przecież nie jestem urologiem!!!Cha.cha.cha! No i gdzie ten mój przyjaciel?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nazwisko ex żony po rozwodzie brotet Prawo rodzinne 5 25-07-2018 11:57
A o zdrowiu ani słowa! Eunicka Profilaktyka i zdrowy styl życia 8 22-08-2012 22:42
Bez czapki ani rusz - komentarze Ludgarda Ogólny 44 19-05-2010 20:56
Żałoba nie dla kochanki Basia. Miłość, przyjaźń, związki, samotność 8 06-11-2008 00:25
Nie mogę nie myśleć o tej Ani z Gdańska Ewunia Społeczeństwo - wątki archiwalne 14 13-04-2007 21:59

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.