menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 15:32
Dreamka's Avatar
Dreamka Dreamka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 155
Domyślnie

Mialam chyba ten sam problem - nie moglam podniesc reki, odchylic do tylu. Czasami, przy naglym, nie kontrolowanym ruchu
tak zabolalo, ze widzialam gwiazdy w oczach, a bol byl niesamowity!
I przeszlo. Na parkingu otwieralam auto, byl wiatr i szarpnal drzwiami mocno. Bojac sie, ze drzwi walna w sasiednie autko bez namyslu zlapalam je, a wiatr i tak byl silniejszy.
Moja reka poszla razem z drzwiami.
Boziusiczku! Nie przesadzam. Slabo mi sie zrobilo z bolu.
Ale ten niekontrolowany ruch cos chyba w barku odblokowal, bo od tamtego dnia bylo coraz lepiej.
Cwiczylam potem te reke sama,jako kompletna dyletantka myslalam, ze nie moge pozwolic barkowi znowu "stwardniec" I teraz (odpukac) mam spokoj.
__________________
*Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi, jak mam zyć*
KLIKNIJ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 20-09-2007, 13:55
Tadeks Tadeks jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 17
Domyślnie

Medycyna u mnie skapitulowała! Dalej boli. Są może jakieś "babcine " sposoby żeby złagodzić ból szczególnie nocny???
__________________
Tadeks
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 06-11-2007, 15:38
liduszka's Avatar
liduszka liduszka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Germanny
Posty: 581
Domyślnie bole stawow

Tadeksiu ! Ja mam te same problemy ze stawami. Mialam tez blokady , gimnastyke lecznicza , to wszystko pomaga na jakis czas. Szpitale i Sanatoria. Teraz boje sie wszystkich zabiegow -operacyjnych. Robie delikatna gimnastyke , taka co mi nie nasila bolu i mascie, np. miedzy innymi konskie . Mascie , te sa z ziol i pomagaja mi. Pisze dopiero teraz , moze juz pozno, ale dopiero dzisiaj przeczytalam Twoj watek . Zycze poprawy i jak naj mniej bolesci . Pozdrawiam cieplutko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 06-11-2007, 21:36
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Mam ten sam problem na razie nie chodziłam do lekarzy bo nie lubię przychodni,szpitali itd.ale zauważyłam u siebie jedno że kochany kompuś wzmacnia bóle.Kiedy zrobię sobie dwu dniową przerwę to bóle słabną na więcej sobie nie pozwoliłam bo bez internetu ciężko.Pozdrawiam
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 07-11-2007, 10:38
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sanna
Mam ten sam problem na razie nie chodziłam do lekarzy bo nie lubię przychodni,szpitali itd.ale zauważyłam u siebie jedno że kochany kompuś wzmacnia bóle.Kiedy zrobię sobie dwu dniową przerwę to bóle słabną na więcej sobie nie pozwoliłam bo bez internetu ciężko.Pozdrawiam
Pewnie masz nieodpowiednie ustawienie kompa - krzesła - klawiatury. Sprawdź na tej stronie: http://www.ergotest.pl/zdrowieCwiczenia.php
I trzeba sobie przerwy koniecznie robić, bo po paru godzinach, to najzdrowszy nawet to poczuje. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 07-11-2007, 17:36
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Dzięki za test posprawdzam ale myślę że to nie to krzesło kupiłam już drugie i tylko wydałam kasę.Sprawdzę test na pewno.Pozdrawiam
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 24-05-2016, 11:41
kamilastawinska kamilastawinska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Gliwice
Posty: 1
Domyślnie

Znalazłam taki artykuł w sieci, może komuś pomoże:
http://www.hyalutidin.pl/zespol-bolesnego-barku

Jeżeli cierpicie na zespół bolesnego barku to nie zwlekajcie z rozpoczęciem leczenia, w innym wypadku narażacie się na unieruchomienie barku..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zespół rowka nerwu łokciowego Sunshine Choroby, badania, terapie 28 08-05-2019 12:55
Gorzka czekolada a zespół przewlekłego zmęczenia - komentarze ula62 Ogólny 32 11-07-2013 18:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.