menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Edukacja > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.edukacja.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 09-12-2008, 02:23
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Przeprosiłam ponieważ nie zdawałam sobie sprawy ,że moja wypowiedź była tak przykro przyjęta -co do meritum podtrzymuję .Ale dla każdego co innego jest opiniotwórcze i ten punkt naruszyłam.Mam kompletnie inny światopogląd niż większość wypowiadających się tu osób i dlatego trudno się rozmawia .Nie użyłam żadnego wulgarnego słowa.A każdy z nas ma jakąś ekspresję -nie lubię letnich rozmów i z tego powodu nie chce mi się za często tu bywać .Za bardzo podkreślacie ową konieczność wyważania i ten sędziwy wiek -nie czuję się osobą ani sędziwą ani dostojną ,za często się ktoś obraża ...to zabija każdą dyskusję niestety.Nie mam zamiaru wchodzić na forum po to by nabierać jakiegoś poczucia winy z tego powodu iż nie podzielam poglądów osób ,które każdą inność odbierają jak zamach na ich godność osobistą tudzież urażanie uczuć .
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 09-12-2008, 17:26
Ludgarda's Avatar
Ludgarda Ludgarda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska,Polska
Posty: 2 146
Domyślnie

Cieszę się z powrotu dobrego klimatu na tym forum... , w tym wątku. Widać jestem nadwrażliwa...
Pozdrawiam wszystkich ciepło, dobrego wieczoru! )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 09-12-2008, 22:43
z centrum z centrum jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1 140
Domyślnie jakie sugestie - mnie także interesuje tylko to, co kto ma do napisania ...

Cytat:
Napisał POLA
Do "moim zdaniem":

Nie interesuje mnie ilość wpisów, ale ich jakość, to tyle w odpowiedzi na Twoje sugestie.
Napisałem o zjawisku "pisania postów dla pisania" co w końcu w towarzystwie Ludzi w wieku refleksji wydało mi się ciut, ciut zaskakujące, ale
NIE SUGEROWAŁEM ŻE TO JEST NAGANNE I WYMAGA OGRANICZENIA SWOBODY WYPOWIEDZI.

Wszystkich, którzy poczuli przykrość z powodu postu #47 - "Natomiast jest w tym naszym, podkreślam naszym klubie, zbytni rejwach widocznie wynikający z ogromnej potrzeby wpisywania zdań czyli postów. A może Administarcja rozważy uniewidocznienie liczby postów w odpowiedzi i przeniesienie tej informacji do profilu" - przepraszam.
W każdym profilu taka informacja też jest umieszczona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 09-12-2008, 23:05
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Przeprosiłam ponieważ nie zdawałam sobie sprawy ,że moja wypowiedź była tak przykro przyjęta -co do meritum podtrzymuję .Ale dla każdego co innego jest opiniotwórcze i ten punkt naruszyłam.Mam kompletnie inny światopogląd niż większość wypowiadających się tu osób i dlatego trudno się rozmawia .Nie użyłam żadnego wulgarnego słowa.A każdy z nas ma jakąś ekspresję -nie lubię letnich rozmów i z tego powodu nie chce mi się za często tu bywać .Za bardzo podkreślacie ową konieczność wyważania i ten sędziwy wiek -nie czuję się osobą ani sędziwą ani dostojną ,za często się ktoś obraża ...to zabija każdą dyskusję niestety.Nie mam zamiaru wchodzić na forum po to by nabierać jakiegoś poczucia winy z tego powodu iż nie podzielam poglądów osób ,które każdą inność odbierają jak zamach na ich godność osobistą tudzież urażanie uczuć .
Tylko przyklasnac. Zapewniam Cie, ze inni mysla podobnie - i tez maja obrazalskich naprzeciw i nie tylko obrazalskich.......

Obserwuje ten watek i bardzo sie ciesze, ze w Polsce zaczynaja "wprowadzac" w ruch struktury dla "seniorow". Nie nazywam ich Uniwersytami bo takowymi nie sa, ale forma w jakiej sie prezentuja wydaje mi sie, ze napewno jest ciekawa i bardzo potrzebna dla "seniorkow". Zycze wszystkim powodzenia w tych strukturach - sa naprawde potrzebne.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 09-12-2008, 23:14
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał moim zdaniem
Napisałem o zjawisku "pisania postów dla pisania" co w końcu w towarzystwie Ludzi w wieku refleksji wydało mi się ciut, ciut zaskakujące, ale
NIE SUGEROWAŁEM ŻE TO JEST NAGANNE I WYMAGA OGRANICZENIA SWOBODY WYPOWIEDZI.

Wszystkich, którzy poczuli przykrość z powodu postu #47 - "Natomiast jest w tym naszym, podkreślam naszym klubie, zbytni rejwach widocznie wynikający z ogromnej potrzeby wpisywania zdań czyli postów. A może Administarcja rozważy uniewidocznienie liczby postów w odpowiedzi i przeniesienie tej informacji do profilu" - przepraszam.
W każdym profilu taka informacja też jest umieszczona.
Januszu a czemu upierasz się ze schowaniem liczby postów pod dywan. Tak mam jeden rzut oka i widzę odkąd dany forumowicz jest zarejestrowany i jak często się udziela. Fakt jestem jednym z liderów w ilości pisania postów dziennie i co to przeszkadza. A może jeszcze uwidocznić ilość założonych wątków. Niech to będzie widoczne.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 09-12-2008, 23:35
z centrum z centrum jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Januszu a czemu upierasz się ze schowaniem liczby postów pod dywan. Tak mam jeden rzut oka i widzę odkąd dany forumowicz jest zarejestrowany i jak często się udziela. Fakt jestem jednym z liderów w ilości pisania postów dziennie i co to przeszkadza. A może jeszcze uwidocznić ilość założonych wątków. Niech to będzie widoczne.
Tadeusz - na naszym forum wszystko jest jak najbardziej akuratne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 18-05-2015, 14:10
~gość: 46.171.164.xxx's Avatar
~gość: 46.171.164.xxx
 
Posty: n/a
Post

BUDOWAĆ MILIARDY MIĘDZYNARODOWYCH CYFROWYCH STACJI TELEWIZYJNYCH ODBIORCZO-
NADAWCZYCH NA CAŁYM ŚWIECIE. PISZCIE DO INNYCH. PRYWATNE STACJE TELEWIZYJNE.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.