menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Gry
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 27-11-2013, 12:00
mal.jesionowska mal.jesionowska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

Ja swoich rodziców odciągnęłam od TV i wspólnie z wnukami zajęły się układankami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 29-01-2015, 21:15
xcmv10 xcmv10 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja nawet na starość uwielbiam grać w puzzle, za młodu jeszcze bardziej lubiłem. Mój wnuk mi pokazał super gry puzzle przez internet, na początku było trudno to załapać ale w końcu mi się udało i teraz sprawia to wielką frajdę, naprawdę polecam, świetna zabawa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 31-01-2015, 10:19
Maufin29 Maufin29 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Polska
Posty: 2
Domyślnie

Witaj mam na imie Marcin moją pasją od 20 lat jest układanie puzzli może wymienimy kilka zdań na ten temat ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 20-06-2015, 11:11
Maufin29 Maufin29 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Polska
Posty: 2
Domyślnie Puzzle moja pasja

Witaj Kasiu mam na imie Marcin i tak samo jak ty moją pasją jest układanie puzzli od wielu lat) obecnie jestem na etapie ukończenia obrazu z 33.600 Wild Wife frajda niesamowita zostały mi jeszcze 2 woreczki do ułożenia ( w worku po 3.360 części ) ale już mam na oku następny Obraz z podobnej ilości elementów ( Manhattan 32.256 elementów ) prosze podam może tobie mój numer gg 42611320 bedzie mi bardzo miło porozmawiać z tobą proszę napisz do mnie Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 27-10-2016, 10:31
filip.reczek filip.reczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Katowice
Posty: 11
Domyślnie

Powiem wam, że generalnie puzzle wracają do łask, co cieszy bo w moim dzieciństwie była to jedna z moich ulubionych zabaw W ostatnie wakacje widziałem nawet, jak koło mojego bloku dziewczynki może 7-8 lat układały sobie na kocu, takie drobne puzzle, chyba z 300 elementów. Zresztą podobnie jest z grami planszowymi. Zdziwiłem się jak mój chrześniak poprosił o grę planszową Lego - cały czas wydawało mi się, że planszówki pamiętają tylko takie stare zgredy jak ja, a tu bum, okazało się, że znowu są na topie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 25-01-2017, 14:02
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Kiedyś namiętnie ukladałam puzzle. Mam ich sporo, w ostatnim czasie nie mam chwili aby sobie takie puzzle rozłozyć i poukładać ( puzzle na kilka tysięcy elementów zajmują trochę miejsca oraz trzeba poświęcić dużo czasu na ich układanie).

O wiele częściej włączam sobie gry na komputerze. Spodobała mi się gra Mahjong:
http://www.bigbangplay.com/pl/games/mahjong/

ktorą pokazała mi kiedyś moja córka. Gra wymaga spostrzegawczości ponieważ musimy znaleźć dwa takie same klocki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 30-01-2017, 09:54
wnuczek21 wnuczek21 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 22
Domyślnie

Też zawsze lubiłem puzzle i teraz staram się tym zarazić moje dziecko. Takimi zwykłymi panoramicznymi nie za bardzo się zainteresował, ale te trójwymiarowe, podobne do tych tutaj: http://www.urwis.pl/gry-planszowe-pu...puzzle-3d-i-4d to hit. Bardzo się synkowi podobają. Jeszcze nie układa ich zupełnie samodzielnie, ale bardzo to lubi i spędzamy razem przy tym czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kącik poezji własnej i nie tylko... Stach Głąbiński Książka, literatura, poezja 534 25-02-2009 21:21
Kącik Nocnych Marków (wstep po północy) kufa86 Humor, zabawa - wątki archiwalne 279 18-08-2008 02:21

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.