menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-04-2012, 14:22
bea75 bea75 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Posty: 1
Smutny Owrzodzenie podudzia lewego.


Moja mama ma owrzodzenie podudzia lewego, bardzo się martwię gdyż z małej ranki powstała duża rana wdała się martwica oczywiście pielegniarka przychodziła zmieniać opatrunki, zauważyłam że nie ma rezultatu. Dali mamie skierowanie d/szpitala Dzięciątka Jezus powiedzieli że rana została zaniedbana ponieważ wdała się martwica i są bakterie. Opatrunki były zmieniane co drugi dzień i lekarz zabronił mamie zmieniać i robić sobie jakichkolwiek opatrunków. Jedziłam z mamą przez miesiąc, lekarz oczywiście chirurg nas skierował d/ szpitala Bielańskiego z powodu miejsca zamieszkania mamy że będzie blisko. Oczywiście mamę zapisałam ze skierowaniem do chirurga. A tam powiedzieli że opatrunki ma zmieniać sama gdyż oni mogą zmienianiać raz na dwa tygodnie,bylam bardzo zaskoczona bo ja uważam że to powinien robić lekarz lub pielęgniarka tym bardziej że moja mama jest ciężko chora i wiadomo że nie zrobi to tak jak lekarz! Powiedzieli że ma ręce zdrowe i jest na tyle śilna że to może robić sama. Jesteśmy z tatą bezradni boimy się żeby tej nogi mamie nie amputowali. Bardzo proszę o poradę jeżeli ktoś miał podobną sytuacje, może zna ktoś jak wyleczyć to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-04-2012, 14:33
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Duszko ratuj się i ratuj Mamę to jedynie od Serca ja Tobie posyłam.Znajdzie się ktos na wątku kto dopomoże.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.