menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-11-2011, 18:32
emiliasiluch emiliasiluch jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Domyślnie Rak chorobą naszej Cywilizacji


Badania przeprowadzone przez naukowców wykazały, że rak jest chorobą stworzoną przez człowieka i powstaje on w wyniku zmian jakie zachodzą w środowisku, w którym żyjemy. Choroby nowotworowe są tym czego najbardziej się obawiamy, co nas przeraża, wprawia w głęboki smutek i żal. Choroba nowotworowa dotyka nie tylko dorosłych, ale i dzieci. Dlatego w walce z nim ważna jest profilaktyka. Pierwszym krokiem jaki możesz wykonać, by jemu zapobiec jest prosty test, który rozwiążesz w kilka minut i sprawdzisz czy istnieje prawdopodobieństwo, że ta straszna i wyniszczająca choroba Cię dotknie. W celu wykonania testu zapraszam na stronę : http://postlinknews.com/457news.php Gorąco polecam ja już test wykonałam teraz Twoja kolej!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 20-12-2011, 12:21
hary hary jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 93
Domyślnie

jakas bzdura! doszłam do 17go pytania i zemgliło mnie. Odpowiedzi trzeba dawac często nie alternatywne a tu nie pozwalają... szkoda czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 11-02-2012, 13:01
Bona's Avatar
Bona Bona jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Tarnów
Posty: 566
Domyślnie

Może i dobry test tylko dopiero na samym końcu można się dowiedzieć, że aby otrzymać wynik to trzeba zapłacić 7 zł.
__________________
Kochane życie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 11-02-2012, 17:48
Soraya Soraya jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: WARSZAWA
Posty: 3
Domyślnie

Dlatego , zeby nie doszlo az tak daleko istotna jest dzisiaj - jak nigdy - PROFILAKTYKA - Immunocal www.gshpolska.pl/101597 zachecam wejsc na ta strone. Polecam!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 11-02-2012, 20:12
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A dinozaury chore na raka? Też im człowiek zmieniał środowisko? Żyjemy dłużej stąd i nowotwory nas atakują. Kiedyś ktoś miał raka i nawet o tym nie wiedział.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 12-02-2012, 12:53
Barakuda Barakuda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Chrzanów
Posty: 1 276
Domyślnie

Myślę, że rak nie jest nową chorobą, istniał pewnie już od zarania. Rozwój medycyny sprawił dokładne rozpoznanie i sposoby leczenia. Większość przypadków chorobowych jest wyleczalnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 12-02-2012, 13:43
stokrotka22's Avatar
stokrotka22 stokrotka22 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: pOLSKA
Posty: 79
Domyślnie

Jak zwykle w takich ankietach trzeba zapłacić na koncu, szkoda czasu.Jak ktoś wyżej napisał z roku na rok diagnostyka jest coraz lepsza a kilkadziesiąt late temu tego nie było wiec nie było wiadomo gdy ktoś umiera na raka
__________________
Odzież 4 care dla seniorów, chorych i niepełnosprawnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 20-02-2012, 10:56
olanta80 olanta80 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 1
Domyślnie

W mojej rodzinie były problemy z raczyskiem, musiałam patrzeć i przezywać to razem z krewnymi, którzy za wszelka cenę chcieli pomoc dziadkowi, wcześniej mojej babci mama też się borykała z rakiem, od pokoleń występuje to choróbstwo wstrętne w mojej rodzinie ale najważniejsze to nigdy nie tracić nadziei polecam zrobić sobie test dla sprawdzenia oraz poczytać informacje o tym niszczycielu http://pordubitz.org/medycyna/detail.php?id=28 Pozdrawiam gorąco i życzę mnóstwo zdrówka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 15-04-2012, 05:17
marigaux marigaux jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Posty: 22
Domyślnie

Ten test to chyba jakiś żart...
Pamiętajmy, że leczenie by być skutecznym powinno polegać nie na eliminacji skutków a na eliminacji przyczyn.
Nasz organizm składa się z komórek i to na ich poziomie rozgrywają się wszystkie kwestie naszego zdrowia. Co minutę w naszym organizmie ginie 2 mln komórek i tyle samo powstaje nowych. Ich stan zależy niemal wyłącznie od tego czy będą obecne wszystkie potrzebne składniki do ich podziału. Podstawą naszego organizmu jest kilkaset procesów metabolicznych i to od ich prawidłowości zależy stan naszego zdrowia. Każdy z nich wymaga określonych składników w określonych proporcjach.

Wszystkie choroby cywilizacyjne w tym rak rozwijają się latami i są spowodowane przez czynniki zewnętrzne. Rak zaczyna w momencie gdy np. wolny rodnik skutecznie zaatakuje komórkę, dotrze do jądra i spowoduje mutację kodu DNA. Niemal wszyscy mamy pojedyncze komórki rakowe ale dopiero przy niedożywieniu i osłabieniu systemu immunologicznego komórki zaczną się powielać tworząc guz. Następnie dzięki powstaniu naczyń dożywiających guz naczyń kwionośnych (agiogeneza) doprowadzi do dostania się zmutowanej komórki do układu krwionośnego i nastąpi przerzut (metastaza).

Prosty sposób zapobiegania to zamiast się najadać zacząć odżywiać organizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Babci dla naszej 4-letniej córeczki liliowy.motylek małopolskie 14 27-01-2009 20:01
D R A M A T rodziny NASZEJ Kundzi cz.II-ga BUNIA Różności - wątki archiwalne 145 25-06-2008 10:57
Wszytskich zmagających się z Chorobą Alzheimera ŚdS Choroby, badania, terapie 0 21-04-2008 14:27
Dramat rodziny naszej Kundzi BUNIA Różności - wątki archiwalne 499 04-04-2008 20:41
opieka nad osobą z chorobą Alzheimera marcelka Opieka 8 21-11-2007 21:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.