menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9681  
Nieprzeczytane 26-07-2017, 22:59
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Danusiu:

W domu to jakaś bluza i spodnie- nie nowe, ale z tych wizytowych- innych nie mam. A na wyjście to ostatnio koszula, bo gorąco a marynarka z krawatem już mi się znudziła. Przez wiele lat do biura tak się ubierałem a dzisiaj tylko 1 marynarka do wyjścia a 3 lub 4 w pokrowcach wiszą. Krawaty też aż mnie proszą żeby je uwiązać- ale nie skusiłem się już od dawna. A jak chłodniej to sweterek- cieńszy, grubszy lub taki bezrękawnik- mam ich chyba ze 6. Nie wiem za co mam się obrazić? "Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce"
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9682  
Nieprzeczytane 26-07-2017, 23:16
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie

Prawie wszyscy już zniknęli
Albo przy kompie usnęli
Pora mi złożyć zęby w garnuszku
No i położyć się już do łóżka
Dobranoc, Pa
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9683  
Nieprzeczytane 26-07-2017, 23:16
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie Franiu..

Franiu wiem co to znaczy strój do biura bo przez 15 lat tak ubierałam się choć muszę przyznać , że latem były fory bo odpadał żakiecik (upał) i było bardziej na luzie .
Garnitur mógłbyś założyć np. na jakieś ważne spotkanie , w Sylwestra czy inną okazję . A to , że krawat Ci się znudził - nie dziwię się . Powiem Ci , że mój szwagier ma bodajże 72 lata i tylko raz go widziałam ubranego ,,galowo '' na urodzinach mojej macochy . W sumie dobrze , że mamy taki luz w kwestii ubioru choć są sytuacje , że pokazać się trzeba tak jak powinno . Ale na dziś zakończymy ten temat , dobrze ? Muszę spróbować usnąć bo jutro mam troszkę spraw do załatwienia . Dobrej nocki Ci życzę i do miłego ......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9684  
Nieprzeczytane 26-07-2017, 23:19
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Daniusiu:

OK, pożegnałem Cię wierszykiem.Śpij dobrze i śnij słodziutko.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9685  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 07:16
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 699
Domyślnie

Dzień dobry! Ale miło wczoraj pogawędziliście wieczorem! Pewnie teraz trudno obudzić się? Przyniosłam kawę na obudzenie...

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9686  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 07:30
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 699
Domyślnie

Ja mieszkałam na wsi do 16. roku życia, z tym że gospodarstwo Mama sprzedała 2 lata wcześniej, A potem zaczęła się tułaczka po internatach, akademikach, pokojach służbowych - gdy już zaczęłam pracować. Do własnego mieszkania wprowadziłam się tuż przed 30-tką. Moja rodzinna wieś jest niedaleko, 30 km. stąd. Jeżdżę tam kilka razy w roku do stryjecznego brata i na cmentarz. Mam tam wiele dobrych znajomych, z którymi wzajemnie odwiedzamy się. To już nie ta wieś, co kiedyś. Praca jest lżejsza, bo wszędzie mechanizacja, ale ... koni żal.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9687  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 07:44
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 699
Domyślnie

Danciu, czasem kupuję w internecie, najczęściej książki czy jakieś drobiazgi do rękodzieła, których w moim miastku nie kupię. Z bluzki jestem zadowolona połowicznie - gdybym miała 30 lat mniej - byłabym zachwycona. Ale tyle roczków nie odejmie mi żaden najlepszy fryzjer...



Jest dokładnie taka i taką chciałam ze względu na nadruk. Wiedziałam, że plecy ma z koronki, ale nie pomyślałam, że tak cienkiej. Mogę odesłać w ciągu 2 tygodni, chyba jednak zostawię. Do kościoła przecież nie będę w niej chodzić, a na rower czy na piknik jest w sam raz.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9688  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 07:48
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Krysiu:

Dzień dobry Dziękuję za kawkę Właśnie skończyłem pić tę realną Jestem
z telefonu. Moje wyjazdy na stare śmieci skończyłem gdy ojciec zmarł nie ma tam już nikogo tylko cmentarz Ale 4 lata temu to był 1 konik na 100 gospodarzy. Miłego dzioneczka wszystkim życzę 🌻🔆
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9689  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 17:03
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!Dziś dla mnie wydarzenie kulturalne duzej wagi!!Mianowicie dzis rozpoczyna się FESTIWAL FoLKLORU!!
Na scenie zaprezentują się zespoły ludowe nie tylko z kraju ale i z Tajwanu,Portugalii Słowacji itd...A wię c uczta duchowa bedzie Zaczyna się od 18 tej.Potem jeszcze w piątek i sobotę!!A zakończenie w Brusach w niedzielę.Zaraz wybieram się na rynek bo potem nie bedzie miejsc!Kiedyś 2 lata temu była Brazylia i tancerz z zespołu poprosił mnie na scenę i tańczyłam z nim tango ale na ludową nutę!Fajnie było!!Film poszedł do Brazylii.Opiszę wszystko dokładnie Wam codziennie!Pa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9690  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 17:16
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Ho! Ho! Ho!!!

Ile my tu mamy talentów na tym wątku! Ciągle coś nowego odkrywamy. A już myślałem żeby się przerzucić na inne wątki.
Tak trzymać Miłe Koleżanki i Koledzy- tak trzymać!!!
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9691  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 19:57
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Franiu chciałeś nas opuścić ?! Musisz nudzić się z nami jak tak ..... a to przykrość mię spotkała , a niech to ....
Czaruję chłopaka prawie do północy i doczekałam się .
Poza tym witaj miło .
Krysiu bardzo fajnie nam się rozmawiało , przynajmniej dla mnie bo Franio pewnie przez grzeczność zaprzeczy . Ta bluzka jest świetna a koronki są przecież teraz w modzie . Mam nawet dwie pary butów koronkowych ale bardziej dla wygody niż dla mody bo są przewiewne . Nie wiem tylko jak je odświeżyć aby nie zniszczyć .
Danusia pewnie już ,,na występach '' i mam nadzieję , że dobrze się bawi i nam opowie .
Odnośnie koni to pamiętam , że zawsze były 2-3 konie , w tej chwili 2 ciągniki .... Nie ma już śladu po owcach a nawet pszczołach bo również były zanim ojciec żył . Ale nie sądziłam Krysiu , że tak dobrze znasz ten temat od strony praktycznej ..... Miłego wieczoru kochani choć pewnie wrócę jeszcze .....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9692  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 20:18
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie do: Dancia

Danusiu: a więc to było czarowanie? A ja myślałem że poważnie rozmawiamy. (żart)
A poza tym przyznałem się bez bicia- czy to nie ważne dla Ciebie???
Na przeprosiny wysyłam Ci serduszko i nie płacz proszę bo i ja się rozpłaczę.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9693  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 21:09
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie Franiu...

Franiu , i ja lubię pożartować choć potrafię też rozmawiać bardzo poważnie . Nie masz za co przepraszać ale te serduszka włożę sobie pod poduszkę , ok ?
Może będę miała piękne sny ....
Nie płacz , proszę , ciesz się każdą chwilą .
Ale też coś Ci podaruję w imię wirtualnej przyjaźni .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9694  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 21:36
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 699
Domyślnie

Danusiu, udał się koncert? Nie padało? Prognozy pokazywały w Twoich stronach opady. Bardzo lubię folklorystyczne występy. Kiedyś latem jeździliśmy ze znajomymi do Płocka, bo tam też odbywał się taki festiwal, ale potem postarzeliśmy się i już nie jeździmy.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9695  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 21:40
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 699
Domyślnie

Danciu,! Franiu !
Helenka nie pokazuje się...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9696  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 21:49
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaima
Danciu,! Franiu !
Helenka nie pokazuje się...
Krysiu jestem jeszcze , skaczę po wątkach a w międzyczasie szykuję sobie sałatkę z warzyw . Odnośnie Frania to nie wiem co on porabia , na wątku odzywa się co jakiś czas ale może szykuje się do snu .
Odnośnie Helenki .... pewnie pojawi się w wolnym czasie .
Buziaczki Krysiu .....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9697  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 21:59
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Dziękuję bardzo

Za wszystkie słodkości od Danusi i od Krysi. Aż mi serduszko szybciej bije.
Ale już Was pożegnam, bo chcę wcześniej wstać- pojechać do kliniki zapisać się do okulisty na przyszły rok do kontroli. Jest w necie info że już zapisują- próbowałem na ich stronie- założyłem konto, ale wciąż czekam na link aktywacyjny. Taka to uroda naszej służby zdrowia. Może raniutko pojadę osobiście, bo potem to 3 godziny stania będzie. Dzisiaj ponury dzień- nie padało ale o 19-tej już ciemno było.
Spokojnej nocki Wam życzę.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9698  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 22:13
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie Franiu .

Franiu w takim razie musisz odpocząć , nie ma co szargać zdrowia . Dobrej nocki Ci życzę i równomiernego bicia serducha ..... a masz je wspaniałe . Przytulak na dobranoc i buziak .......

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9699  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 22:13
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 699
Domyślnie

Cytat:
Napisał frasag
Dzisiaj ponury dzień- nie padało ale o 19-tej już ciemno było.
A u mnie pogoda była dzisiaj ładna - słonecznie i ciepło, ale nie upalnie. Pojechałam na rower, niedaleko - 14 km. Zwiedziłam wieś, w której nigdy nie byłam. Podmiejskie wsie rozwijają się szybko, powstaje wiele nowych domów, ogrodów z fontannami, tylko jakoś dziwnie nie ma budynków gospodarczych - oprócz garaży i psich bud żadnych obór, stodół. Czy to jeszcze wsie?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9700  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 22:25
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Krysiu może po prostu trafiłaś na wieś gdzie ludzie nie mają gospodarstw typowo rolniczych i pracują w pobliskim mieście ? Powiem Ci , że w moich stronach bardzo dużo osób dojeżdża do pracy nawet 30 km od miejsca zamieszkania . A niektórzy po prostu żyją z emerytur czy rent i tyle , mają swoje warzywa , trochę drobiu i to im wystarcza .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.