menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-07-2017, 05:35
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie Najszczęśliwsze chwile i największe emocje


Młodość najczęściej jest durna - mamy to zapewnione w genach. Dopiero teraz potrafimy wszystko ocenić i docenić. Ja bardzo lubię wspominać. Może Wy też zechcecie trochę powspominać dopuszczając czytających do swojego prywatnego życia chociaż nikt nie będzie wiedział kim jesteście? To taki pamiętniczek dla dojrzałych. Po co? Ja lubię słuchać "co ludziom w duszy gra". Może jeszcze kogoś to też interesuje?

Ostatnio edytowane przez Barbara1956 : 14-07-2017 o 05:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-07-2017, 06:17
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Zmieszany To sama zacznę

Najbardziej szczęśliwa byłam w dzieciństwie. Miałam super Rodziców. Mieszkaliśmy w domku z ogrodem, w którym rosły wszystkie możliwe drzewa i krzaki owocowe: maliny, agrest, wiśnie, czereśnie, śliwki, jabłka, gruszki. Była też brzoza, na którą wszystkie dzieciaki właziły . Było kilka drzew bzu i jaśmin - nie wiem czy pamiętacie bo obecnie chyba już go nie ma. Były wszystkie polskie drzewa ale dzisiaj ich nazw nie pamiętam. Wokół domu dwie polany, na których zawsze biegało mnóstwo dzieciaków. Wieczorem zawsze łapaliśmy chrabąszcze i wrzucaliśmy sobie za koszule. Wszystkie święta były super, bardzo rodzinne. Nie można było doczekać się jedzenia bo zapach ciast i pieczeni doprowadzał żołądek do szaleństwa. Jeśli Boże Narodzenie to prezenty pod choinką - bardzo skromne bo skromne były czasy ale wtedy wszystko dzieci cieszyło, bardziej niż obecnie podarunek za milion złotych.

Potem jeszcze wiele szczęśliwych chwil przeżyłam ale te z dziecinnych lat najbardziej utkwiły mi w pamięci.

O złych emocjach w tej chwili nie chcę pisać ale jeśli Wy zechcecie to dobrze bo wszystkie emocje są ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-07-2017, 08:01
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barbara1956
Młodość najczęściej jest durna - mamy to zapewnione w genach. Dopiero teraz potrafimy wszystko ocenić i docenić. Ja bardzo lubię wspominać. Może Wy też zechcecie trochę powspominać dopuszczając czytających do swojego prywatnego życia chociaż nikt nie będzie wiedział kim jesteście? To taki pamiętniczek dla dojrzałych. Po co? Ja lubię słuchać "co ludziom w duszy gra". Może jeszcze kogoś to też interesuje?

Basiu, ciekawa inicjatywa...temacik miodzik Zycze powodzenia
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 19-07-2017, 04:08
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie

W tym portalu wszystko tak szybko się dzieje. Dużo ludzi pisze więc fajnie ale czytającemu trudno wszystko ogarnąć.
Coś mi zapadło w pamięć i chciałam do tego wrócić ale nie wiedziałam jak, wiele cennych informacji umyka.

Rozpoczynając ten wątek czułam się głupio bo mimo, że informacje zwyczajne to dla mnie bardzo osobiste. Przez kilka dni tu nie wchodziłam bo wstydziłam się swojej szczerości. Niby nic wielkiego ale każdy musi nosić jakąś maskę, zdjęcie jej jest kosztowne dla psychiki.

Chciałam zacząć nowy wątek ale ten portal tak długa trwa, że wszystko było już przerabiane i wszystko co pisaliście wiąże się z uczuciami.

Ostatnio edytowane przez Barbara1956 : 19-07-2017 o 05:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-07-2017, 15:38
Romy Romy jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Mazowsze
Posty: 277
Domyślnie

Zawsze w pamięci pozostają wesela w rodzinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 01:57
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie

Dzięki Romy, faktycznie wesela i chrzciny są najweselsze a pogrzeby najsmutniejsze. Warto myśleć o tym co fajne a nie o tym co do niczego. Może coś napiszesz o najważniejszym dla Ciebie weselu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 13:07
Romy Romy jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Mazowsze
Posty: 277
Domyślnie

Pierwszy taniec młodych i podziękowania rodzicom, chrzestnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Negatywne emocje grożą udarem - komentarze 31.0.84.xxx Ogólny 0 21-06-2017 08:04
Kobiety lepiej rozpoznają emocje innych - komentarze 188.252.31.xxx Ogólny 1 29-03-2017 13:43
Psy dostrzegają ludzkie emocje - komentarze 31.174.67.xxx Ogólny 0 18-04-2016 09:37
Uwaga - na styczeń przypada największe ryzyko śmierci - komentarze 31.175.83.xxx Ogólny 0 25-01-2016 10:10
Australia: kobiety po 50-tce najszczęśliwsze - komentarze Biedronka Ogólny 9 19-03-2010 13:41

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.