menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-06-2017, 20:00
~gość: 188.146.132.xxx's Avatar
~gość: 188.146.132.xxx
 
Posty: n/a
Post 5 lekcji które można wyciągnąć z nieudanego związku - komentarze


Komentarz do artykułu: 5 lekcji które można wyciągnąć z nieudanego związku
--------------------
Niepokojący i smutny jest ten odsetek rozpadających się małżeństw… I wymienione tutaj rady są jak najbardziej słuszne i racjonalne. Ja jednak dodałabym jeszcze jedną kwestię: dopasowania charakterów. Jak już się dobiera partnera na całe życie, to bardzo istotne jest właśnie dopasowanie. Bo na początku zawsze jest fajnie, działa zauroczenie, nie zauważa się wad tej drugiej osob, jak coś jest nie tak, to stara się na to nie zwracać uwagi. Jednak w perspektywnie kolejnych lat z tą osobą, tak się nie uda tego wszystkiego ukrywać, unikać, odwracać wzrok. I w dużej mierze coś takiego właśnie prowadzi do rozstania, skoro nie potrafimy ze sobą obcować codziennie, nie mamy wspólnych tematów, różnimy się bardzo, to trudno będzie przetrwać kolejnych lat, ponieważ nie ma tej podstawy, na której opiera się związek. Ja w tej chwili największą uwagę zwracam właśnie na to, dlatego też założyłam konto na mydwoje i tam szukam, ponieważ portal pomaga znaleźć osoby dopasowane do nas, pod różnym względem, ale pomaga w tej kwestii. I wiem jakie mam z danym mężczyzną wspólne zainteresowania, w jakich kwestiach jesteśmy podobni, a w jakich różnimy się, czy są to istotne kwestie czy jednak takie mniej istotne, które można przetrwać. I liczę, że takie podejście do tematu szukania partnera przyniesie mi korzyści w przyszłości, znajdę w końcu kogoś, z kim będę mogła ułożyć sobie życie i nie będę swoją osobą nabijała statystyk rozwodów...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.