menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 24-12-2008, 19:19
zochna's Avatar
zochna zochna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: warmińsko mazurskie
Posty: 1 928
Gaduła

Cytat:
Napisał wired25@wp.pl
Hmmm....Wiesz.Nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie.Bo niby dlaczego niektórzy mężczyżni preferują blondynki a inni brunetki?Bo tak.Poprostu.Denerwujące jest to,że dojrzały mężczyzna może szukać młodej panienki i jest dobrze.Młoda panienka szukającego dojrzałego też ok.No ale jak w grę wchodzi sex dojrzałej kobiety i młodszego mężczyzny to już coś nie tak.Pozdrawiam serdecznie-Maciej

Poza faktem, że dojrzałe panie również bywają blondynkami i brunetkami, myślę, że poruszyłeś szczyt góry lodowej 'stereotypów myślowych'

Wydawało mi się to takie proste; "dlaczego młody mężczyzna ma ochotę 'bawić się' w sex z dojrzałą kobietą"?
(powiadają, że aby potrafić obiektywnie spojrzeć na dane zagadnienie, warto pokusić się o znalezienie co najmniej 98 aspektów)

Pozdrawiam Cię Świątecznie Macieju
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 26-12-2008, 18:23
wired25@wp.pl wired25@wp.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał zochna
Poza faktem, że dojrzałe panie również bywają blondynkami i brunetkami, myślę, że poruszyłeś szczyt góry lodowej 'stereotypów myślowych'

Wydawało mi się to takie proste; "dlaczego młody mężczyzna ma ochotę 'bawić się' w sex z dojrzałą kobietą"?
(powiadają, że aby potrafić obiektywnie spojrzeć na dane zagadnienie, warto pokusić się o znalezienie co najmniej 98 aspektów)

Pozdrawiam Cię Świątecznie Macieju
Wiesz.Wydaje mi się,że nie powinniśmy doszukiwać się powodów takich związków.Jeśli dwojgu ludzi odpowiada taki układ to nie ma nad czym się zastanawiać.Kobiety powinny przyjąć do wiadomości,że dla takich mężczyzn jak ja są poprostu atrakcyjne i już:-) Pozdrawiam i ślę buziaczki:-*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 27-12-2008, 14:58
zochna's Avatar
zochna zochna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: warmińsko mazurskie
Posty: 1 928
Gaduła

Cytat:
Napisał wired25@wp.pl
Wiesz.Wydaje mi się,że nie powinniśmy doszukiwać się powodów takich związków.Jeśli dwojgu ludzi odpowiada taki układ to nie ma nad czym się zastanawiać.Kobiety powinny przyjąć do wiadomości,że dla takich mężczyzn jak ja są poprostu atrakcyjne i już:-) Pozdrawiam i ślę buziaczki:-*

Gratuluję. Całkiem nieżle próbujesz się 'wymknąć' z analizy tej sytuacji - generalizując
A... jaki jest tytuł wątku, w którym prowadzimy tę dyskusję?
I... Powiedz; "dlaczego znowu kobiety coś powinny"?
Pozdrawiam, bez buziaczków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 27-12-2008, 21:01
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

I sie urwało. Szkoda. Maciek sypnął paroma konkretami ale mnie jakoś mało. Byłam, jestem i pewnie będe osobą strasznie zakompleksioną i tym bardziej nie mieści mi się co młody człowiek widzi dużo starszej od siebie kobiecie. Ponieważ jestem ciekawa to uważam za uzasadnione reanimowanie owego wątku. Może to zakompleksienie mi przejdzie?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 27-12-2008, 21:03
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Cytat:
Napisał zochna
Gratuluję. Całkiem nieżle próbujesz się 'wymknąć' z analizy tej sytuacji - generalizując
A... jaki jest tytuł wątku, w którym prowadzimy tę dyskusję?
I... Powiedz; "dlaczego znowu kobiety coś powinny"?
Pozdrawiam, bez buziaczków
Zosiu kochana, to ja te buziaczki zabieram dla siebie lepiej ze mną nie będzie ale weselej owszem. Mogę???
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 01:01
wired25@wp.pl wired25@wp.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał zochna
Gratuluję. Całkiem nieżle próbujesz się 'wymknąć' z analizy tej sytuacji - generalizując
A... jaki jest tytuł wątku, w którym prowadzimy tę dyskusję?
I... Powiedz; "dlaczego znowu kobiety coś powinny"?
Pozdrawiam, bez buziaczków
Wcale nie próbuję uniknąć analizy.Twierdzę tylko,że tego zjawiska nie da się zanalizować,a jeśli by się dało to i tak nie ma takiej potrzeby.Kobiety "powinny" ponieważ to kobiety właśnie mają najwiekszy problem z akceptacją młodzych partnerów.Pozdrawiam.Tym razem też bez buziaka;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 01:08
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał wired25@wp.pl
Wcale nie próbuję uniknąć analizy.Twierdzę tylko,że tego zjawiska nie da się zanalizować,a jeśli by się dało to i tak nie ma takiej potrzeby.Kobiety "powinny" ponieważ to kobiety właśnie mają najwiekszy problem z akceptacją młodzych partnerów.Pozdrawiam.Tym razem też bez buziaka;-)

Cóżeś się tak uparł na starsze babki ?
Miałeś problem z mamą ,czy jak ? Nie rozumiem ,za Boga,że młody facet nie może uprawiać seksu z młodą dziewczyną,a szuka starej baby ?
Chyba ,że chodzi o kasę...no,to rozumiem.Każdy orze ,czym może.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 01:14
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Dawno zapomniany temat odswiezony. Szkoda tylko ze Ewity tu z nami juz nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 01:28
wired25@wp.pl wired25@wp.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Cóżeś się tak uparł na starsze babki ?
Miałeś problem z mamą ,czy jak ? Nie rozumiem ,za Boga,że młody facet nie może uprawiać seksu z młodą dziewczyną,a szuka starej baby ?
Chyba ,że chodzi o kasę...no,to rozumiem.Każdy orze ,czym może.
Mogę z młodą uprawiać i uprawiam:-)Chodzi tylko o to,że jak chcę starszą to okazuje się to nagle problemem nie do przebycia.Ludzie uprawiają sex w obrębie swojej płci,mają liczne perwersje i zboczenia i jest ok,ale jak już młodszy facet chciałby mieć starszą kobietę to następuje ogólne zdziwienie.I tego nie rozumiem.Pozdrawiam:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 01:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał wired25@wp.pl
Mogę z młodą uprawiać i uprawiam:-)Chodzi tylko o to,że jak chcę starszą to okazuje się to nagle problemem nie do przebycia.Ludzie uprawiają sex w obrębie swojej płci,mają liczne perwersje i zboczenia i jest ok,ale jak już młodszy facet chciałby mieć starszą kobietę to następuje ogólne zdziwienie.I tego nie rozumiem.Pozdrawiam:-)

No to ,kurna,jak masz młodą ,to po co Ci stara ???
Za cholerę nie rozumiem.Może dlatego ,że ja zawsze ...z rówieśnikiem,prawie ..
Zresztą powtórzę za Urszulą Dudziak : starych się brzydzę,a młodych się wstydzę.Ooo !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 01:39
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

Cytat:
Napisał wired25@wp.pl
Mogę z młodą uprawiać i uprawiam:-)Chodzi tylko o to,że jak chcę starszą to okazuje się to nagle problemem nie do przebycia.Ludzie uprawiają sex w obrębie swojej płci,mają liczne perwersje i zboczenia i jest ok,ale jak już młodszy facet chciałby mieć starszą kobietę to następuje ogólne zdziwienie.I tego nie rozumiem.Pozdrawiam:-)
wiesz ja także nie rozumiem Twojego zainteresowania starszymi kobietami i obarotno. pociąg starszego faceta do młodej dziewczyny i odwrotnie też mnie razi. seks hetero i w obrębie swojej grupy wiekowej to jest naturalne i dla właściwego rozwoju plemienia ludzkiego i dla przyjemności samego seksu, czyż nie tak?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 01:57
wired25@wp.pl wired25@wp.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał leluri
wiesz ja także nie rozumiem Twojego zainteresowania starszymi kobietami i obarotno. pociąg starszego faceta do młodej dziewczyny i odwrotnie też mnie razi. seks hetero i w obrębie swojej grupy wiekowej to jest naturalne i dla właściwego rozwoju plemienia ludzkiego i dla przyjemności samego seksu, czyż nie tak?
Ja nie wiem jak mam to tłumaczyć.To nie chodzi o to,że pociąga mnie kobieta mająca 80 lat z sztucznymi zębami i cyckami do kolan.Ale jeśli widzę zadbaną,umalowaną kobietę w wieku ok 45 lat to dlaczego by nie?Pociąga mnie i już:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 01:58
wired25@wp.pl wired25@wp.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No to ,kurna,jak masz młodą ,to po co Ci stara ???
Za cholerę nie rozumiem.Może dlatego ,że ja zawsze ...z rówieśnikiem,prawie ..
Zresztą powtórzę za Urszulą Dudziak : starych się brzydzę,a młodych się wstydzę.Ooo !
No i widzisz.Tu jest główny problem.Dojrzałe kobiety wstydzą się swojego wyglądu,choć nas właśnie mogą pociągać.Czemu to takie trudne do zrozumienia jest??:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 02:04
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

w nicku masz 25 domyślam się, że to twój wiek , a 45 latka to mógłby byc wiek Twojej mamy i nie głupio by Ci było?. seks z mamusią tylko czyjąs?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 02:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał wired25@wp.pl
No i widzisz.Tu jest główny problem.Dojrzałe kobiety wstydzą się swojego wyglądu,choć nas właśnie mogą pociągać.Czemu to takie trudne do zrozumienia jest??:-)

Chłopaku,ja chyba padnę !!!
Bardzo trudne .Czy ja mogę się równać z moją piękną córka ? Czy z inną młodą dziewczyną ?
Co może młodego chłopca pociągać w starej babie ? No co ???

ps.Jeszcze raz stwierdzam poważnie,że zarobkowanie -rozumiem.W hotelach Tunezji ,nie można się opędzić od ofert młodych Arabów.Hmm...co kto lubi..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 02:09
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

zadbane kobiety nie wstydzą sie swojego wieku. jeszcze nie tak dawno podrywał mnie duużo młodszy mężczyzna przekonany,że jestem równolatką. Starałam się go nie urazić i wybić z głowy niewczesne zaloty.
w Twojej grupie wiekowej są świetne dziewczyny,
rozejrzyj się
pozdrawiam. dobranoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 02:11
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

A ja nie widze nic zlego w tym ,ze młody człowiek zainteresuje sie kobietą od niego straszą,zadbanaą.Jak go to"kręci" to jego sprawa i tej kobiety ,która godzi sie na bycie z młodszym od siebie.Chociaż zdarzyło mi sie spotkac taka parę i absolutnie nie było wiadomo,kto w tej parze jest starszy.A czy robi to chłopak za kasę,czy dla własnej przyjemnosci to jego sprawa.Nie rozumiem skąd to oburzenie.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 02:12
wired25@wp.pl wired25@wp.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał leluri
w nicku masz 25 domyślam się, że to twój wiek , a 45 latka to mógłby byc wiek Twojej mamy i nie głupio by Ci było?. seks z mamusią tylko czyjąs?
Mam już prawie 28 lat.Poza tym 20 latka tez już może być mamusią czyjąś.Hehe.:-)Pewnie że nie jest mi głupio bo niby dlaczego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 02:13
wired25@wp.pl wired25@wp.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Chłopaku,ja chyba padnę !!!
Bardzo trudne .Czy ja mogę się równać z moją piękną córka ? Czy z inną młodą dziewczyną ?
Co może młodego chłopca pociągać w starej babie ? No co ???

ps.Jeszcze raz stwierdzam poważnie,że zarobkowanie -rozumiem.W hotelach Tunezji ,nie można się opędzić od ofert młodych Arabów.Hmm...co kto lubi..
To samo co w młodej:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 28-12-2008, 02:15
wired25@wp.pl wired25@wp.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał leluri
zadbane kobiety nie wstydzą sie swojego wieku. jeszcze nie tak dawno podrywał mnie duużo młodszy mężczyzna przekonany,że jestem równolatką. Starałam się go nie urazić i wybić z głowy niewczesne zaloty.
w Twojej grupie wiekowej są świetne dziewczyny,
rozejrzyj się
pozdrawiam. dobranoc
No widzisz.Czyli jesteś atrakcyjną kobietą.I powiedz mi,czemu niby taka kobieta nie mogła pobawić sie z młodszym facetem?No dlaczego?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
zabawy polaccogiovane Hobby, pasje 29 03-01-2015 01:21
Produkty dla seniorów pilnie potrzebne - komentarze senior A.P. Ogólny 19 08-08-2012 15:20
Babcia pilnie potrzebna - komentarze Basia. Ogólny 8 12-08-2010 06:30
Makijaż dojrzałej kobiety - komentarze jakempa Ogólny 32 15-11-2008 19:39
Makija kobiety dojrzaej - komentarze malgos651 Ogólny 43 07-01-2008 17:26

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.