menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Rodzina bliższa i dalsza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 25-06-2009, 22:17
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Ojej
A nie widzisz tam wątpliwości!
Podałem jedną z możliwości tą okrutną Tak też bywa.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 26-06-2009, 21:30
s.kasia s.kasia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Dlaczego zawsze musi byc czarny scenariusz....nie rozumiem dlaczego wlasnie takie posadzenia zawsze sa naz pierwszym miejscu. Ludzie w jakim swiecie wy zyjecie? Czy tylko takich mezczyzn znacie?
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.Moja córka napewno nie jest i nigdy nie była molestowana.A mój pierwszy związek zakończył się rozwodem w bardzo nie miły sposób zarówno dla mnie jak i dla mojej córki.Zaczęłam chodzic z nią do psychologa(5 lat temu).Ona ma charakter swojego ojca i mimo "trudnego" wieku coraz bardziej to okazuje.Żadne rozmowy i tłumaczenia nie pomagają.Generalnie jest coraz gorzej.W wakacje wybieramy się do Polski(obecnie mieszkamy poza granicami kraju juz drugi rok) i napewno zwrócę się o pomoc do tego samego psychologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 22-11-2011, 18:19
sorgenskamer sorgenskamer jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1
Domyślnie

Witam
Nazywam się Kinga Nowaczyńska i jestem dziennikarką. Do realizacji programu telewizyjnego poszukuję kontaktu z matkami, które po rozwodzie znalazły sobie nowego mężczyznę, lecz ich nastoletnie córki nie akceptują tego związku, nie chcą nowego partnera mamy, buntują się i kłócą. Chcę poruszyć problem, jakim jest trudna sytuacja rodzinna po rozwodzie i z jakimi problemami borykają się matki i córki pragnące ułożyć sobie życie. Będę wdzięczna za wszelką pomoc z Państwa strony w uzyskaniu kontaktu do takich osób.
Pozdrawiam serdecznie
Kinga Nowaczyńska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 14-10-2012, 00:13
minia27 minia27 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: mójcza
Posty: 2
Domyślnie

Witam , mam problem i może ktoś mi poradzi co mam zrobić...
jestem mężatka z pierwszego małżeństwa mam dwie córki 7lat i 4 latka obecny mój mąż traktował je z szacunkiem ale kiedy urodził się nam wspólny syn wszystko się zmieniło moje córki zrobiły się zazdrosne o brata a mój mąż zaczoł moje dzieci traktować jak nie potrzebne dla niego dzieci ... krzyczy na nie zamiast je przytulać nie rozmawia z nimi wogóle jak by nie istniały. Jak roamawiam z mężem to tumaczy to tym że dziewczynki stały się niegrzeczne... natomiast ja zastanawiam się nad naszym małżeństwem czy jest sens dalej tak żyć skoro moje dzieci cierpia, dodam że córki nie mogą liczyć na ojca biologicznego i potrzebują ojcowskiej miłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 14-10-2012, 00:15
minia27 minia27 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: mójcza
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał sorgenskamer
Witam
Nazywam się Kinga Nowaczyńska i jestem dziennikarką. Do realizacji programu telewizyjnego poszukuję kontaktu z matkami, które po rozwodzie znalazły sobie nowego mężczyznę, lecz ich nastoletnie córki nie akceptują tego związku, nie chcą nowego partnera mamy, buntują się i kłócą. Chcę poruszyć problem, jakim jest trudna sytuacja rodzinna po rozwodzie i z jakimi problemami borykają się matki i córki pragnące ułożyć sobie życie. Będę wdzięczna za wszelką pomoc z Państwa strony w uzyskaniu kontaktu do takich osób.
Pozdrawiam serdecznie
Kinga Nowaczyńska
prosze o kontakt na meila Monika198535@wp.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 28-05-2014, 13:58
Moris5565 Moris5565 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Leginowo, Mazowsze, Polska
Posty: 34
Domyślnie

Ja nie ma tego problemu, ale moja siostra związała się z mężczyzną, który ma dzieci, sama też ma syna z I małżeństwa. Wszyscy się znają i tolerują, ale daleko im do ciepłych, rodzinnych relacji. No ale cóż, to w końcu już dorośli ludzie, trudno nawiązać rodzinną więź z kimś kogo się w ogóle nie zna i rzadko widuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Miłość matki jest ślepa.... tigr Rodzina bliższa i dalsza 52 20-12-2016 23:35
Starzejące się dzieci baburka Rodzina bliższa i dalsza 69 03-04-2009 09:02
Rozpad małżeństwa Nika Miłość, przyjaźń, związki, samotność 43 26-10-2007 13:13
Gdy nowy związek przeszkadza bliskim - komentarze tar-ninka Ogólny 16 30-08-2007 20:03
Seniorzy i dzieci na wspólnych wakacjach - komentarze Marylka Ogólny 2 28-10-2006 12:00

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.