menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-01-2017, 17:10
Wioletta123 Wioletta123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie Kogoś z pasją:)


Witam wszystkich serdecznie,

wydaje mi się, że dobrze trafiłam, ponieważ poszukuję seniorów, którzy nie patrząc na wiek, posiadają pasję i spełniają swoje marzenia. Chcę napisać artykuł i przełamać stereotyp starszej osoby, która jedynie spogląda przez okno i ogląda seriale.

Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomość (nie jestem pewna czy da się tu wysłać wiadomość prywatną),jeśli nie, zostawiam swój adres

wioletta.ryko@onet.pl

Dziękuję A jeśli to zły dział to przepraszam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 12-01-2017, 17:55
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Poszukujesz seniorów z pasją ale do czego..? piszesz artykuł a może podasz parę szczegółów, n.p. do jakiej gazety..
Chciałam napisać na e-maila ale rozmyśliłam się bo lubię wiedzieć o co biega zanim mi zaspamuje pocztę.
No cóż... użytkownik z pustym profilem i jednym postem- to za mało aby zaufać, chociaż jak na jeden dzień- to i tak dużo.
Może być na priv.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-01-2017, 18:06
Wioletta123 Wioletta123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

Masz rację, przepraszam powinnam napisać nieco więcej. Tak, piszę artykuł czy też raczej staram się napisać, co z tego wyjdzie - zobaczymy Nie chcę nic robić na siłę.

Nie mam postów, ponieważ założyłam profil dopiero dzisiaj, dosłownie przed chwilą. Wydawało mi się, że to odpowiednie miejsce, szukałam an fb ale mało jest takich stron. Czy też raczej powinnam powiedzieć - stron, gdzie trwa dyskusja.

Chodzi mi o pielęgnowanie wszystkich pasji zarówno sportowych jak i literackich, tych szalonych i bardziej spokojnych. Chcę pokazać, że senior to nie jest bezbarwna osoba, która jest "jedynie" babcią/dziadkiem ale ktoś, kto również ma zainteresowania. W mediach niestety wizerunek osoby starszej jest strasznie określony - leki, kredyty, babcie i to w sumie wszystko. Szlak przetarła nieco p. Helena Norowicz, występując w reklamie firmy odzieżowej Bohoboco (nawiasem mówiąc cudowne zdjęcia) to jednak zaledwie pojedyncze przypadki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 12-01-2017, 18:23
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Wioletto proponuję utrzymać ten wątek skoro go założyłaś bo nie sądzę by się osoby z pasją zgłosiły po prostu nie mają czasu a jest ich dużo : wiersze własne, grafika, robótki, polityka, malarstwo, muzyka itd itp...

Proponuję też przejrzeć wątki które uważasz i po prostu zachęcić coby coś skrobnęły.
pozdrawiam.

Cytat:
W mediach niestety wizerunek osoby starszej jest strasznie określony - leki, kredyty, babcie i to w sumie wszystko
tu to chyba takich nie ma
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-01-2017, 18:55
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wioletta123
Witam wszystkich serdecznie,

wydaje mi się, że dobrze trafiłam, ponieważ poszukuję seniorów, którzy nie patrząc na wiek, posiadają pasję i spełniają swoje marzenia. Chcę napisać artykuł i przełamać stereotyp starszej osoby, która jedynie spogląda przez okno i ogląda seriale.

Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomość (nie jestem pewna czy da się tu wysłać wiadomość prywatną),jeśli nie, zostawiam swój adres

wioletta.ryko@onet.pl

Dziękuję A jeśli to zły dział to przepraszam.

Wioletto, to nie tak jak Cie usiluje "splawic" jedna z naszych kolezanek. Pasje mamy i napewno znajdziesz wiele/lu wsrod nas. Ha ha, ja np. mam pasje do podrozowania ale bron Boze nie nadaje sie i nie mam pasji zagladania ksiezom pod sutanne. Pewnie stad padlo zapytanie o "szczegoly i gazete".

Co do profilu, jestem pewna, ze czytalas nasz Regulamin - nie ma tam zadnego wymogu aby ZAPELNIAC profil...ani tez narzucania "wystukiwania" wpisow.
Badz dobrej mysli - napewno znajdziesz wielu pasjonatow Sluze moimi pasjami - podroze, sztuka, fotografia...no i znajdzie sie pare wiecej pasji.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 12-01-2017, 21:13
Wioletta123 Wioletta123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Wioletto, to nie tak jak Cie usiluje "splawic" jedna z naszych kolezanek. Pasje mamy i napewno znajdziesz wiele/lu wsrod nas. Ha ha, ja np. mam pasje do podrozowania ale bron Boze nie nadaje sie i nie mam pasji zagladania ksiezom pod sutanne. Pewnie stad padlo zapytanie o "szczegoly i gazete".

Co do profilu, jestem pewna, ze czytalas nasz Regulamin - nie ma tam zadnego wymogu aby ZAPELNIAC profil...ani tez narzucania "wystukiwania" wpisow.
Badz dobrej mysli - napewno znajdziesz wielu pasjonatow Sluze moimi pasjami - podroze, sztuka, fotografia...no i znajdzie sie pare wiecej pasji.

Próbowałam napisać ale niestety nie mam dostępu do prywatnych wiadomości, chyba moje konto musi posiadać nieco dłuższy staż.

Czy możemy się skontaktować jakoś inaczej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 12-01-2017, 21:15
Wioletta123 Wioletta123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Wioletto proponuję utrzymać ten wątek skoro go założyłaś bo nie sądzę by się osoby z pasją zgłosiły po prostu nie mają czasu a jest ich dużo : wiersze własne, grafika, robótki, polityka, malarstwo, muzyka itd itp...

Proponuję też przejrzeć wątki które uważasz i po prostu zachęcić coby coś skrobnęły.
pozdrawiam.


tu to chyba takich nie ma


Dziękuję za odpowiedź, na to właśnie liczę, że nie ma tu takich ludzi, których starają się nam pokazać media
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 12-01-2017, 22:09
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wioletta123
Próbowałam napisać ale niestety nie mam dostępu do prywatnych wiadomości, chyba moje konto musi posiadać nieco dłuższy staż.

Czy możemy się skontaktować jakoś inaczej?
Trzeba wejść w ustawienia... Edycja opcji... a tam zaptaszkować :"przysyłanie prywatnych wiadomości".. i na samym dole klik w "zapisz zmiany".

Ostatnio edytowane przez Bogda501 : 12-01-2017 o 22:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 12-01-2017, 22:20
dziewiątka's Avatar
dziewiątka dziewiątka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Włoszczowa
Posty: 24 347
Domyślnie

witam Wioletto
Arti ma rację :

Cytat:
Napisał Arti
Wioletto proponuję utrzymać ten wątek skoro go założyłaś bo nie sądzę by się osoby z pasją zgłosiły po prostu nie mają czasu a jest ich dużo : wiersze własne, grafika, robótki, polityka, malarstwo, muzyka itd itp...

Proponuję też przejrzeć wątki które uważasz i po prostu zachęcić coby coś skrobnęły.
pozdrawiam.

Jest nas tu dużo seniorów z pasją ...
http://www.klub.senior.pl/f-hobby-pa...ash=1484256101
wejdż, poczytaj i zapoznaj się...mile widziana Twoja obecność
pozdrawiam
__________________
część moich obrazków pochodzi ze stron dostępnych w necie ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 13-01-2017, 15:49
Wioletta123 Wioletta123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Trzeba wejść w ustawienia... Edycja opcji... a tam zaptaszkować :"przysyłanie prywatnych wiadomości".. i na samym dole klik w "zapisz zmiany".

Dziękuję za podpowiedź, nie mogę jednak wysłać wiadomości, bo jestem "początkująca" Widocznie taka reguła na forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 13-01-2017, 16:18
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wioletta123
Dziękuję za podpowiedź, nie mogę jednak wysłać wiadomości, bo jestem "początkująca" Widocznie taka reguła na forum.

Witaj Wioletto - zdecydowanie TAK. Wg. regulaminu musisz "nastukac" 30 postow aby moc pisac na PW oraz na Profilu i blogu.
Jak czegos nie wiesz - pytaj Jest tu spora kompetentna grupka kolezanek i kolegow, ktorzy Ci chetnie pomoga i udziela wlasciwej wiadomosci.

Widze, ze odnajdujesz szybko nasze pasje. Mamy ich sporo Nie jestesmy takim "staruchami" jakimi by nas chciano widziec w mediach. Interesujemy sie wieloma dziedzinami.
"polityka" tez nie jest obca "seniorkom" ...czesto piora leca
Zagosc sie i sama zobaczysz.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 13-01-2017, 20:10
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Basia ma rację- nie jesteśmy starcami siedzacymi przed telewizorem, ogladającymi sie tylko na swoje choroby i leki. Wielu z nas- mimo lat- jeszcze pracuje-np ja- praca jest moją najwiekszą pasją, oprócz tego rysuję, bardzo dużo czytam(przeglądnij wątki), interesuje sie sztuką- w pelnym wymiarze tego slowa.Podroze byly moją pasją- teraz mniej, ze wzgledu na operacje, jakie kiedys przeszłam.Pasjonuje mnie wspinaczka wysokogorska- chociaz , ze wzgledu na obniżona - niestety- forme fizyczną w duzo mniejszym stopniu jak kiedyś.Z pewnymi przypadlosciami natury musimy sie pogodzic- ale to nie znaczy, ze jestesmy juz tak calkiem "out".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 13-01-2017, 21:47
Wioletta123 Wioletta123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Basia ma rację- nie jesteśmy starcami siedzacymi przed telewizorem, ogladającymi sie tylko na swoje choroby i leki. Wielu z nas- mimo lat- jeszcze pracuje-np ja- praca jest moją najwiekszą pasją, oprócz tego rysuję, bardzo dużo czytam(przeglądnij wątki), interesuje sie sztuką- w pelnym wymiarze tego slowa.Podroze byly moją pasją- teraz mniej, ze wzgledu na operacje, jakie kiedys przeszłam.Pasjonuje mnie wspinaczka wysokogorska- chociaz , ze wzgledu na obniżona - niestety- forme fizyczną w duzo mniejszym stopniu jak kiedyś.Z pewnymi przypadlosciami natury musimy sie pogodzic- ale to nie znaczy, ze jestesmy juz tak calkiem "out".

Zdaję sobie z tego wszystkiego sprawę, właśnie dlatego poruszam ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Gdzie i jak poznać w sieci kogoś fajnego? morwind Społeczeństwo 44 25-11-2019 22:02
Poznać kogoś przez internet miloszczek Różności 29 25-04-2018 07:16
Plastyka - moją pasją Modraszek Hobby, pasje 7 04-08-2014 18:38
Ludzie z pasją i... cukrzycą agnieszka3 Choroby, badania, terapie 1 16-05-2010 22:40
Samemu czy u kogoś ? wielebny Seniorzy i praca 21 12-12-2007 18:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.