menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9821  
Nieprzeczytane 19-08-2017, 21:23
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Dopiero wróciłem do domu,byłem nad wodą i na ranczo,
pogoda dopisała więc było fajnie.
Jutro mam nadzieję chyba będzie również aura dopisywała,
więc weekend udany.
Życzę wszystkim dobrej nocy!!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9822  
Nieprzeczytane 19-08-2017, 22:29
Eve 2's Avatar
Eve 2 Eve 2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Mazowsze
Posty: 195
Domyślnie Pozdrawiam

hutkow, dzień dobry, jestem nowa, miło mi będzie Cię poznać.

Stefanie, bardzo dziękuję za wskazówki i liczę na pomoc w razie potrzeby
.
Kaimo, lubię czytać książki różne, ostatnio sagi, a ponieważ wakacje to i lekkie np. Chmielewskiej.
Słucham muzykę, szczególnie jazz, ale też klasyczną i rock, pop.
Filmy kinowe i w Tv, też różne, czasami zależy to od mojego humoru.
Lubię też teatr i cieszę się, ze znowu będzie w Tv.
To na tyle.

Pozdrawiam Wszystkich. Eve
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9823  
Nieprzeczytane 20-08-2017, 06:34
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Dzień dobry w niedzielny ranek! Pochmurno i pewnie będzie padać. Grzybiarze zacierają ręce, bo noce są ciepłe. Odpoczywam od upału. Po południu pójdę do znajomych na herbatę pod dachem zamiast wczorajszego grilla.
Eve, to tak jak większość z nas - interesujemy się wszystkim po trochu. Też dużo czytam i też w zależności od humoru, i co w rękę wpadnie w bibliotece. Ostatnio wpadły mi opowiadania Dobraczyńskiego, nie bardzo wakacyjna lektura, ale dzisiaj skończę i jutro przyniosę coś lżejszego. Do kina chodzę mało, bo w naszym jedynym kinie repertuar dziecięcy i młodzieżowy. Telewizję oglądam gdy coś ciekawego znajdę w programie, a do teatru zdarzy mi się raz - dwa razy na rok, chociaż chciałoby się więcej...
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na kawę.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9824  
Nieprzeczytane 20-08-2017, 09:17
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Witaj Ewe mnie również jest miło,Krysiu na razie nie zacieram rąk aby nie zapeszyć ale mam nadzieję,
że wreszcie nazbieram prawdziwków.
U mnie jest pochmurno ale nie pada,skoczę do marketu
po brakujące wiktuały i zabiorę się do pitraszenia obiadu.Życzę wszystkim miłego dnia!!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9825  
Nieprzeczytane 20-08-2017, 09:31
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry!!A więc odpowiadam! Wichura i trąba powietrzna ominęła Wyczechy. Mój drugi dom stoi sobie spokojnie.A w Kościerzynie nie było prądu przez kilka dni.Ale wszystko już jest OK! Witam serdecznie nową koleżankę!! Pisz do nas co ci przyjdzie do głowy i przedstaw nam się 🐞! My już trochę się tu znamy. Ja np jeżdżę do Niemiec jako opiekunka. Narzekam czasem ale popadłam teraz w rodzaj melancholii i lekkiego przeziębienia! Ale to minie!😉Już uśmiecham się do Was.Ja mam taką wadę że zawsze piszę szczerze i o wszystkim.Zwierzam tu się i radzę moich wirtualnych przyjaciół. Oni są na prawdę wspaniali!! 👍👍Dziś niedziela,będę miała fraj cajt i pójdę do miasteczka.Wstapie do kościoła i na gyrosa.2 lub3 godziny mam zawsze wolne co niedzielę. Zostało już tylko 11 dni i jadę na urlop.A że nienawidzę podróży zimową porą to zostanę tu od grudnia do marca!! Firma będzie miała z głowy opiekunkę na 3 miesiące!! To byłoby na tyle!! Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli 💥
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9826  
Nieprzeczytane 20-08-2017, 11:03
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Danusiu, na 3 miesiące ciurkiem!? Jak Ty wytrzymasz, dziewczyno? I święta...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9827  
Nieprzeczytane 20-08-2017, 13:31
Eve 2's Avatar
Eve 2 Eve 2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Mazowsze
Posty: 195
Domyślnie

Danusiu, co chciałabyś wiedzieć więcej, w jakim sensie mam się przedstawić. Nick widać i niech tak na razie zostanie.
Nie jestem samotna, choć sama. Jestem na emeryturze, ale jeszcze pracuję.
Nie bardzo chcę uzewnętrzniać swoją prywatność, ponieważ forum jest otwarte dla wszystkich, przede wszystkim niezalogowanych, co nie daje mi poczucia swobody. Jak będzie dalej zobaczymy.
Dzisiaj siedzę w domu, deszcz leje od rana, ochłodziło się, ale na szczęście, lepiej się oddycha.
Czytam książkę, która mało mnie wciąga.
Za chwilkę będę szykowała sobie coś na obiad ......
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9828  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 06:42
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Dzień dobry! Słoneczny wbrew prognozie, ale ranek chłodny - 11 st. Nie wiem jeszcze, co będę robiła. Dobrze jest nie mieć żadnego przymusu i zajmować się tym, na co przyjdzie ochota. Może pojadę na działkę, może na przejażdżkę, może połażę po mieście... Zdecyduję po kawie, zapraszam!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9829  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 12:49
Eve 2's Avatar
Eve 2 Eve 2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Mazowsze
Posty: 195
Domyślnie

Dzień dobry.......... Kaimo, dziękuję za kawę.
Też nie wiem czy będę dzisiaj coś konkretnego robiła. Deszcz leje i burza, więc na razie nie wychodzę, potem wyskoczę do sklepu. Sukcesywnie robię sobie porządki, ale coś końca nie widać, więc cały czas mam zajęcie. Ostatnio dość często robię zakupy przez internet i właśnie dzisiaj czekam na kuriera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9830  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 20:55
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Więc witajcie moi drodzy , w końcu ,,wyrwałam '' wolną chwilę . Wczoraj tylko poczytałam Wasze posty i klops .
Janku , cieszę się , że Ania ma się lepiej a do zabiegu też już niedługo . Czytałam o tej metodzie i wiem , że będzie dobrze to młoda dziewczyna , silna i wyjdzie z tego , sam zobaczysz . Dziś miałam RM głowy w Łomży , niedawno wróciłam , mam płytkę z badania ale opis przyślą mi pocztą . Za kilka dni lub w następnym tygodniu - zależy to od czasu lekarza . Obyło się bez kontrastu na szczęście . A Twoje ,,ranczo'' jest świetne i podoba mi się ten pomysł z płytami CD...
Danusiu o nawałnicach w Twoich stronach też słyszałam i dobrze , że ,,Twój'' domek stoi ale nie zrozumiałam kiedy wracasz , na ile itd.... wybacz dzielna kobietko .
Edziuś miło Ciebie widzieć , mam nadzieję , że faktycznie wróciłeś zadowolony z ,,rancza'' i odpocząłeś jak należy .
Eve witaj kochana wśród naszej gromadki , naprawdę cieszę się , że tu jesteś . P.s. mam się zwracać do Ciebie nickiem (loginem) czy wolisz po imieniu ?
Krysiu , w następnym poście napiszę o chrzcie itd... bo nie wiem czy ten wpis przejdzie .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9831  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 21:28
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

A więc chrzciny były takie jak powinny być , syn miał wszelkie pozwolenia na to aby być ojcem chrzestnym . Była krótka msza bo sobota , maluszek wyglądał cudownie - biała koszula , krawacik , nawet fraczek ale był piekielny upał więc obyło się bez fraczka . Kilkanaście osób , z mojej rodziny tylko 3 , nie licząc tatusia Piotrusia . Skwar okropny i wszyscy dyszeli przez kilka godzin . Dopiero późnym popołudniem (przed burzą) zrobiło się chłodniej i pognałam do domku . Wszyscy porozjeżdżali się wcześniej tylko mój starszy syn czyli chrzestny został dłużej . Mam fotki ale nie potrafię tu wstawić A dziś przez chwilę widziałam wnusia przy sklepie bo był na zakupach z rodzicami . Wiało nieprzyjemnie więc rozstaliśmy się szybciutko .
A gdzie nasza Helenka ? Nikt nic nie wie ?
Aha i Lenkę gdzieś tu widziałam , pozdrawiam .
Jesteś już u siebie ?
Ale pozdrawiam cieplutko wszystkich i dobrego tygodnia życzę , mnie będzie mało bo będę wracać dopiero przed 23-ą ........
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9832  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 21:41
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Dobry wieczór! Cały dzień utrzymała się ładna pogoda, chociaż trochę wietrzna. Pojechałam na działkę. Już przestałam szarpać się z robotą, bo widzę, że nie dam rady. Muszę zmienić cały wystrój i na razie jeszcze nie wiem co zmienić. Na pewno nie będzie żadnych upraw i na pewno muszę usunąć część krzewów - tylko nie wiem, które. A poza tym sypie się altanka i remont nic nie pomoże. Mam czas na obmyślanie koncepcji do wiosny, może przyjdzie mi jakiś sensowny pomysł do głowy.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9833  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 21:48
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

O, Dancia! Zaczęłam pisać poprzedni post i poszłam w trakcie zrobić herbatę i w tym czasie pojawiłaś się. Cieszę się, że jesteś zadowolona z uroczystości. Będziesz o tym kiedyś opowiadać Piotrusiowi. Teraz już zupełnie inaczej ubierają dzieci do chrztu i w ogóle. Pamiętacie puchowe beciki? Ciekawe, czy obecne młode mamy wiedzą, co to było.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9834  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 21:57
Eve 2's Avatar
Eve 2 Eve 2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Mazowsze
Posty: 195
Domyślnie

Droga Danciu, jestem jestem, proszę zwracaj się do mnie nickiem Eve, tak wolę........
No to jesteś już po chrzcie wnusia, mam nadzieję, że jest Ci lżej..........
Kaimo, na działce zawsze jest co robić, zimą będziesz obmyślała jaką pracę sobie zadasz już na wiosnę Powiedz mi jak powiększyć litery, kombinuję i nie wychodzi. Czy mogę mieć tę opcję wyłączoną?

Na podglądzie czcionka jest duża, zobaczę czy taka zostanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9835  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 22:03
Eve 2's Avatar
Eve 2 Eve 2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Mazowsze
Posty: 195
Domyślnie

Udało się powiększyć literki, tylko zrobiłam chyba trochę za duże, to nic te zrobię trochę mniejsze.

W latach 80. były modne białe kombinezony, już beciki odchodziły do lamusa. Na co dzień też już dzieci nie trzymało się w beciku, tylko owijało się w kocyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9836  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 22:25
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Ba....... puchowe beciki pamiętam doskonale i współczuję tym maluszkom . Jeszcze jednego nie zapomnę dziewczyny - jak trzeba było owijać te dzieciątka i mam na myśli tu schowane rączki i w ogóle . Pomyśleć jak te dzieci musiały cierpieć ! Ale przecież takie były standardy i nie mogło być inaczej....
Krysiu o zmianach na działeczce pomyślisz jeszcze bo to jednak wymaga poniesienia pewnych kosztów , zastanów się , poradź się kogoś i dopiero działaj . Takie jest moje zdanie .
Eve ok , będzie jak chcesz... . A odnośnie tego chrztu to faktycznie - jestem szczęśliwa i aż mi troszkę lżej .
Jeśli czegoś nie wiesz to po prostu pytaj , tu są wspaniali ludzie i Ci pomogą , sama o tym przekonałam się .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9837  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 22:34
Eve 2's Avatar
Eve 2 Eve 2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Mazowsze
Posty: 195
Domyślnie

Dobrze Danciui, na razie biegam za Tobą....... Powoli wciągnę się. Muszę poczytać posty, bo nie wiem o czym tam ludziska piszą, by móc tak wejść i kontynuować rozmowę.......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9838  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 23:02
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Eve , jeśli napiszesz 30 postów czyli wpisów to będziesz mogła pisać na PW tzn. wysyłać prywatne wiadomości do kogo tylko zechcesz . Jeszcze trochę Ci brakuje ale moim zdaniem w niedługim czasie będziesz mogła to zrobić .
Jesteś bystrą kobietką ..... A wątki warto poczytać , wtedy będziesz miała lepszą orientację i jeszcze coś - nie zrażaj się , tu naprawdę są bardzo sympatyczni ludzie ..... Powodzenia .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9839  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 23:51
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Ale dziś pożegnam się , jutro wrócę późno i jeśli coś poczytam to będzie świetnie ... A zresztą , sami wiecie jak jest gdy pracuję na popołudnie .
Proszę dbać o siebie , pisać dużo abym miała co poczytać i pamiętać o Danci .
Pozdrawiam i słodkich snów .

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9840  
Nieprzeczytane 22-08-2017, 07:01
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Witajcie rano! Noc była chłodna. Gdy wstałam było 11 st., ale wcześniej musiało być mniej - wyraźnie czułam na twarzy chłodne powiewy. Najlepiej wtedy mi się śpi.
Danciu, na koszta "rewitalizacji" ( takie to teraz modne słowo) jestem przygotowana. Myślę, że nie będą zbyt duże, bo tylko robocizna. Potrzebny mi jest na dwa - trzy dni silny mężczyzna, który wyrwie i wywiezie zarośla i przesunie parę metrów ścieżki z kostki brukowej, skopie kawałek ziemi i posieje trawę. Budować nic nie będę. Jeśli altanka padnie kupię używaną przyczepę campingową. Muszę zorientować się, jakiej wysokości płaci się dniówkę, no i znaleźć robotnika - z tym będzie największy kłopot. Ale na to jeszcze mam chwilę czasu... Teraz napijmy się kawy - zapraszam!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.