menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #121  
Nieprzeczytane 18-05-2020, 11:31
Zosia_K Zosia_K jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 25
Domyślnie

W pełni się z wami zgadzam. Jak od czasu do czasu odświeży się mieszkanie to od razu jakoś więcej energii jest. Właśnie zbieram pomysły na remont, może macie jakieś sprawdzone blogi albo inne źródła inspiracji które ułatwiły by mi to zadanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Nieprzeczytane 27-05-2020, 16:30
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Czemu nie? Jeśli wybierze się odpowiednie akcesoria, to faktycznie można uzyskać bardzo ciekawy efekt. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://www.kingled.pl/tasmy-led.html i sprawdzili takie taśmy ledowe. Jeśli na nie postawicie, to będzie Wam o wiele prościej uzyskać bardzo modny wygląd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Nieprzeczytane 01-06-2020, 14:29
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Lubię zmiany, aczkolwiek nie zmieniam wystroju i umeblowania tak czesto. Przyzwyczajam sie do rzeczy, do dekoracji. Jesli już cos kupuję, to jest to przemyślane oraz staram się aby pasowało do innych elementów ze wnętrzu. Swój dom mebluje juz od dłuzszego czasu, łączę w nim styl nowoczesny z tradycyjnym oraz wydaje mi sie, ze całkiem nieźle mi wyszło (dobrze się czuję gdzie mieszkam i to jest w sumie najważniejsze).

Przy poszukiwaniu rzeczy do domu polecam zaglądać również na portale z rzeczami używanymi, jak Pokato:
https://pokato.pl/dom-i-ogrod

W sklepie jest bardzo dużo ogłoszeń. Komuś dana rzecz nie jest potrzebna, dla Was moze okazac się skarbem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Nieprzeczytane 01-06-2020, 16:05
Mariusz32466 Mariusz32466 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Warszawa, Polska
Posty: 2
Domyślnie

Gdybym teraz chciał się decydować na remont mieszkania to miałbym problem, ponieważ ostatnim razem jak wyremontowałem to brakowało mi starego wystroju, ale też byłem zadowolony z nowego. Trudna decyzja szczerze powiedziawszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Nieprzeczytane 22-06-2020, 11:10
poduszkowa poduszkowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 5
Domyślnie

Ojj u mnie jest tak samo dużo inwestuje w dodatki pomimo wieku dalej mi się chce zmieniać swoje mieszkanie chcę, aby było ono zawsze przytulne jak mnie wnuki odwiedzają Ostatnio na stronie https://www.e-ekomax.pl/komplet-posc...liscie-160x200 zamówiłam pościel liście 160x200 odmieni moją sypialnię!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy lubicie pracować na działce? Eliza Dom, wnętrza, ogród 188 28-09-2023 10:54
Czy lubicie Harrego Pottera? Bianka Książka, literatura, poezja 52 26-02-2020 15:28
Zmiany w regulaminie Klub Senior Cafe admin Informacje 47 13-09-2010 02:22
Lubicie swoje synowe, swoich zięciów? Basia. Rodzina bliższa i dalsza 140 31-05-2010 09:17
Zmiany podatkowe na rok 2007 - komentarze araukaria Ogólny 0 07-12-2006 19:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.