menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 04-05-2017, 17:33
zaneta.ryb zaneta.ryb jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 8
Domyślnie

To każdy sam sobie musi zdecydować. Ja nic przeciwko nie mam, byle z umiarem, bo już takie panie były co przesadziły i ani się uśmiechnąć ani zmarszczyć a buzia to jak po ukąszeniu
Ja sama myślę, że to zawsze jakiś zabieg a po co sobie dokładać, skoro i tak każdego jakieś operacje w życiu czekają? Zawsze to ból i powrót do zdrowia... Szkoda mi życia na operacje Mam swoje lata i dobrze mi z tym, a co!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 14-05-2017, 18:49
Balbina60 Balbina60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 10
Domyślnie Wszystko dla ludzi...

Nie widzę w tym nic złego,że od czasu do czasu chcemy coś tam u siebie poprawić,w końcu lata lecą nie ubłagalnie a nasza skóra się starzeje.Jeśli kogoś na to stać,to niech ze swoim ciałem robi co chce.Na początek jednak,warto wybrać się na konsultacje z dobrym specjalistą,żeby być pewnym co nas czeka,jakie i w jakim czasie będą efekty ingerencji skalpela i co będzie dla nas odpowiednie.Tego typu konsultacje przeprowadzane są w http://holisticclinic-krakow.pl/zabi...gia-plastyczna
warto z ich oferty skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 13:22
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

ja nie zrobię sobie nigdy operacji plastycznych bo to są ogromne pieniądze a efekt bywa różny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 25-07-2017, 12:44
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

To już chyba lepiej zaakceptować swoje ciało takie jakie jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 20-10-2017, 07:57
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Osobiście nie jestem zwolenniczką inwazyjnych zabiegów na ciało. Jednak jestem zdania,że jeśli ktoś się na to decyduje to jego sprawa, jego ciało oraz nam nic do tego.

Sama raczej bym się na to jednak nie zdecydowała.Szczególnie,że są bardziej naturalne sposoby na to aby odbudować kolagen w skórze. W Warszawie w studio Asante mozna się zapisać na przykład na kolagenową terapię światłem
https://www.studiosante.pl/project/k...apia-swiatlem/

Nie dość,ze sam zabieg jest przyjemny i relaksujący to jeszcze rzeczywiście odbudowuje kolagen w skórze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 24-06-2020, 11:42
Irka89 Irka89 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 7
Domyślnie Zabiegi estetyczne dlaczego nie

Lata lecą, skóra się starzeje. Chcemy wyglądać pięknie. Nic w tym złego. Ja korzystam z zabiegów w Instytucie Piękna Bielenda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 01-09-2021, 15:10
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Warto korzystać z takich zabiegów. Są dla nas. Tylko oczywiście w sprawdzonych klinikach. No i trzeba się odpowiednio przygotować. Jak? W sieci znajdziesz poradniki, które w tym pomogą. Zobacz przykładowo ten artykuł o plastyce nosa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 06-09-2021, 10:39
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Co sądzicie o zabiegach medycyny estetycznej i ktoś z Was z nich korzystał?

zaproszenia ślubne glamour
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 11-02-2022, 13:52
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Dla mnie starzenie z godnością, nie ma nic wspólnego z dbaniem o siebie, o swój wygląd, a co za tym idzie, o swoje samopoczucie. Dla mnie to naturalne tak mając lat 20, 30 czy 60 i więcej.
Starzeć się z godnością, to akceptacja swojego wieku, kochanie siebie i staranie się o to wszystko, co napisałam na początku.

A jeśli chodzi o powrót do figury po ciązy to pomogło mi bardzo takie modelowanie sylwetki https://ego-medspa.pl/modelowanie-sylwetki/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 09-01-2023, 11:21
rozmar rozmar jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 99
Domyślnie

Dziewczyny tu piszą o cerze, ale skóra może wyglądać młodo, ale źle dobrana fryzura i garderoba dodają lat. Od tego bym zaczęła. Odpowiednia pielęgnacja jest mega ważna, ale nic nie da, jeśli na codzień nie stosuje się kremu z spf.

Jeśli miałabym polecić dobre zabiegi na twarz to sama zobaczyłam sporą różnicę na plus po karboksyterapii:
https://instytut.bielenda.pl/oferta/...rboksyterapia/

Skóra po zabiegu wygląda o wiele lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 07-03-2023, 13:35
kordianka kordianka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 193
Domyślnie

Jeśli te zabiegi mają nam pomóc, to czemu nie?!
Przykładem takiego zabiegu, któremu sama się poddałam była plastyka powiek. Kiepski wygląd to raz, a dwa doszło do problemów z widzeniem. OCzywiście takie zabiegi są odpłatne i ja miałam wykonaną plastykę powiek w klinice okulistycznej Libermedic https://libermedic.com/ Jestem bardzo zadowolona z efektów, wyglądam młodziej i lepiej widzę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zabiegi Kosmetyczne Za Darmo Regina78 śląskie 1 19-12-2021 13:04
Zabiegi na trwałe likwidujące chrapanie - komentarze jadwiga50 Ogólny 0 28-09-2010 20:54
zabiegi na stawy - dr fizjoterapii Poznań sufin Choroby, badania, terapie 0 16-11-2009 11:53

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.