menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #521  
Nieprzeczytane 10-11-2016, 20:25
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał wietrzyk
...Nawet nie podejmuje rozmowy z kimś kto pojęcia nie ma kim w tych strasznych czasach sowieckiej władzy był Żołnierz Wyklęty...
jestem szczęśliwa że ludzie Ci doczekali się swojego Narodowego Święta.

Ja mam pojęcie bo już żyłem w czasach tych "Żołnierzy Przeklętych" którzy nie tylko mordowali i żyli z rabunku ale na dodatek marzyła im się 3 Wojna Światowa i następna ofiara z krwi Polaków.Nic dla nich nie znaczyła Ojczyzna i jej odbudowa z ruin i zgliszcz,nic nie znaczyła radość Narodu z odzyskanej Ojczyzny i WOLNOŚCI, nic nie znaczyło wyzwolenie Oświęcimia i innych obozów zagłady. Te ich "święto" to nic innego jak zakłamywanie historii tak powszechne obecnie, że aż budzi zdziwienie.Dlaczego o tym wspominam gdyż chciałem przypomnieć kilka ważnych dat w naszej historii w XX i XXI wieku zaczynając od roku 1919 gdy Piłsudski napadł na będący w trakcie "wojny domowej" ZSRR.Mam na to przedwojenne dowody a tu co? w wikipedii całkiem to przeinaczyli i ręce opadają.Jestem już starym człowiekiem i gdy takie "bzdury" czytam to zastanawiam się dokąd MY jako Naród zmierzamy i co chcemy osiągnąć.Zachód już tyle razy nas zdradził,tyle razy napuszczał na sąsiadów abyśmy sami się powybijali, że pewnie kiedyś im się to uda i Polska wraz ze swoją 1000-letnią kulturą zniknie z mapy Świata a nasze groby zostaną zrównane z ziemią i opuszczone, tak ja to widzę i pewnie,prowadząc taką zgubną politykę wewnętrzną i zewnętrzną stanie się to prędzej niż nam się wydaje.
Gdyby nie polityka przedwojennej (przed 1939 r) może do II Wojny Światowej by nie doszło bo to te umizgi do Hitlera,wspólna napaść (wiem,wiem dlaczego i znam historię) na Czechosłowację i szukanie sojuszy gdzieś daleko ośmieliły Faszystów a sojusznicy 12 września 1939 roku pokazali nam "środkowy palec" zamiast wspomóc,reszta to już konsekwencje i śmierć 6 milionów naszych obywateli.Teraz sytuacja się powtarza,historię się przeinacza więc i nas pewnie niedługo nie będzie.Szkoda tylko tych młodych i ogłupionych fałszywą historią i propagandą tak wspomaganą niektórymi bywalcami tego portalu
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #522  
Nieprzeczytane 10-11-2016, 22:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał wietrzyk
[To znana postać- żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych Brygady Świętokrzyskiej..którą dowodził Władysław Kołaciński ps. Żbik.
........

Nie chcę psuć nastroju, ale w temacie NSZ i Brygada Świętokrzyska wraz z dowódcami to mogłabys się dokształcic zamiast pisać fantazje.
Materiałów już jest dosyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #523  
Nieprzeczytane 12-11-2016, 19:03
Aria Aria jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1
Domyślnie

Witam, wreszcie czytam przyzwoitych ludzi, bo najpierw trafiłam na "A to właśnie Polska" i zaczęłam już żałować, że się zarejestrowałam na takim forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #524  
Nieprzeczytane 12-11-2016, 21:16
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Bliskiego spotkania z przyzwoitością gratuluję, a na żal nigdy nie jest za późno. Zwłaszcza, gdy zauważysz, że zarówno na tym, jak i "żałowanym” przez Ciebie wątku te same osoby piszą.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #525  
Nieprzeczytane 25-02-2017, 18:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Za parę dni Święto Wyklętych przez UB.

W UBECKIEJ MATNI ''Zapora''.

http://www.uwazamrze.pl/artykul/1045...ubeckiej-matni

W dniu śmierci „Zapora" miał 30 lat,
ale wyglądał jak starzec.
Miał siwe włosy,wybite zęby,połamane ręce,nos i żebra.

Równie skatowany był major ''Łupaszka'',
ale o tym innym razem.

Obecnie trzecie pokolenie AK stanęło do walki z trzecim pokoleniem UB.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #526  
Nieprzeczytane 25-02-2017, 20:14
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie

Witam hasło Żołnierze wyklęci ..budzi moje zainteresowanie ...ze względów rodzinnych ..brat mojego dziadka był w AK potem jak pisały PRL -skie pisarczyki "bandytą WIN" ...Polska Ludowa zapłaciła mu za walkę z Niemcami ..więzieniem ,torturami oraz gdy udało mu się uciec ...ściganiem jak psa przez tyle lat ...zamelinował się na Ziemiach Zachodnich pod zmienionym nazwiskiem.Rodzina gnębiona przez UB nocnymi nalotami na dom , prowokacjami typu podkładanie broni pod strzechę stodoły ,zakładaniem kolejnych "kotłów" licząc ,że w nocy skontaktuje się z rodziną (nie bacząc na dzieci ,żony w ciąży itp)..Mój dziadek jezdził do brata z wałówką korzystając z tego ,że był kolejarzem ,nigdy Go UB nie złapało ...wiem tylko co mówił ten "wyklęty" i co najbardziej Go bolało ..oto Jego słowa" ..najbardziej boli mnie to ,że w więzieniu przesłuchuje i bije mnie człowiek na którego ja oficer AK miałem rozkaz likwidacji za kolaborację z Niemcami..."-rozkazu nie wykonał z litości nad rodziną (3 maleńkich dzieci)był to czas gdy Niemcy wycofywali się...
Takie bydlęta doszły do władzy w Polsce Ludowej .Po prawie 60 latach spotkaliśmy się z dziećmi tego Wyklętego i One zdumione tym ,że nic o ojcu nie wiedziały...chronił rodzinę ,nawet żona nie znała jego prawdziwego nazwiska ,nie wiedziała ,że był żołnierzem AK .Nie wiedzieli, że tu żyją bracia i siostry ojca .Pochowano Go pod przybranym nazwiskiem, nigdy nie doczekał rehabilitacji ..pewnie nie chciał by oprawcy wracali mu dobre imię...
Tak żył oficer AK -ukrywający się po wojnie ,ścigany jak bandyta ,niepewny dnia ani godziny ,nie ufający nikomu ani niczemu ,pochowany na obcej ziemi pod obcym nazwiskiem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #527  
Nieprzeczytane 25-02-2017, 21:28
Booster. Booster. jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Miasto: Gdansk
Posty: 291
Domyślnie

A kto pamieta o ludziach ktorzy zgineli z rak zolnierzy "wykletych"?
O zwyklych chlopach,robotnikach i zolnierzach sluzby zasadniczej,ktorzy wtedy cieszyli sie z tego, ze skonczyla sie okupacja niemiecka i nie mysleli wcale o polityce, tylko o swojej codziennosci.
Czy ich dzien Pamieci Ofiar Zolnierzy Wykletych nadejdzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #528  
Nieprzeczytane 25-02-2017, 21:42
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie

Pamiętano o nich całe lata Polski Ludowej robiąc z kolaborantów bohaterów ,stawiając pomniki pisząc nieprawdziwe książki w których gloryfikowano zwykłych chłopów czy milicjantów strzelających do byłych żołnierzy AK ... bo AK czy WiN ZALICZANO DO BANDYTÓW ....żołnierze wyklęci doczekali się wreszcie choćby namiastki wdzięczności ...nie każdy był bandytą ...
ŁATWO BYŁO PŁYNĄĆ Z PRĄDEM podobać się władzy ,trudniej iść pod prąd ,nie dać się zrobić homosowietikusem mówić o wolności i NIEZALEŻNOŚCI ...
ale kto ma duszę niewolnika - ten nie zrozumie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #529  
Nieprzeczytane 26-02-2017, 11:32
Booster. Booster. jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Miasto: Gdansk
Posty: 291
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
Witam hasło Żołnierze wyklęci ..budzi moje zainteresowanie ...ze względów rodzinnych ..brat mojego dziadka był w AK potem jak pisały PRL -skie pisarczyki "bandytą WIN" ...Polska Ludowa zapłaciła mu za walkę z Niemcami ..więzieniem ,torturami oraz gdy udało mu się uciec ...ściganiem jak psa przez tyle lat ...zamelinował się na Ziemiach Zachodnich pod zmienionym nazwiskiem.Rodzina gnębiona przez UB nocnymi nalotami na dom , prowokacjami typu podkładanie broni pod strzechę stodoły ,zakładaniem kolejnych "kotłów" licząc ,że w nocy skontaktuje się z rodziną (nie bacząc na dzieci ,żony w ciąży itp)..Mój dziadek jezdził do brata z wałówką korzystając z tego ,że był kolejarzem ,nigdy Go UB nie złapało ...wiem tylko co mówił ten "wyklęty" i co najbardziej Go bolało ..oto Jego słowa" ..najbardziej boli mnie to ,że w więzieniu przesłuchuje i bije mnie człowiek na którego ja oficer AK miałem rozkaz likwidacji za kolaborację z Niemcami..."-rozkazu nie wykonał z litości nad rodziną (3 maleńkich dzieci)był to czas gdy Niemcy wycofywali się...
Takie bydlęta doszły do władzy w Polsce Ludowej .Po prawie 60 latach spotkaliśmy się z dziećmi tego Wyklętego i One zdumione tym ,że nic o ojcu nie wiedziały...chronił rodzinę ,nawet żona nie znała jego prawdziwego nazwiska ,nie wiedziała ,że był żołnierzem AK .Nie wiedzieli, że tu żyją bracia i siostry ojca .Pochowano Go pod przybranym nazwiskiem, nigdy nie doczekał rehabilitacji ..pewnie nie chciał by oprawcy wracali mu dobre imię...
Tak żył oficer AK -ukrywający się po wojnie ,ścigany jak bandyta ,niepewny dnia ani godziny ,nie ufający nikomu ani niczemu ,pochowany na obcej ziemi pod obcym nazwiskiem...
Czy porucznik AK Rajmund Kaczynski tez byl ofiara terroru stalinowskiego, czy byl przesladowyna przez UB za udzial w Powstaniu Warszawskim?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #530  
Nieprzeczytane 26-02-2017, 12:09
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie

Nie znam człowieka ,nie wypowiadam się ...a jeżeli ma to na celu dokopanie obecnej władzy - to mnie nie interesuje .Przypominam że święto uchwalono za Komorowskiego ...też miał w rodzie oficera AK ?? ...Wszyscy źli i be czy tylko PiS ???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #531  
Nieprzeczytane 26-02-2017, 12:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Nie karm trolla Kobro, bo toto atakuje na oślep. Już było, było...
Zaraz Ci napisze bzdurę o wujku JK, byle kopnąć w żołnierza z Virtutti.

Komorowski przypisał sobie w rodzie ''Wyklętego''
tak jak Wajda okłamał w sprawie ojca w Katyniu.
Wszystko jest w sieci, także protest szlachty w sprawie wyłudzonego herbu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #532  
Nieprzeczytane 26-02-2017, 13:22
Booster. Booster. jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Miasto: Gdansk
Posty: 291
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
Nie znam człowieka ,nie wypowiadam się ...a jeżeli ma to na celu dokopanie obecnej władzy - to mnie nie interesuje .Przypominam że święto uchwalono za Komorowskiego ...też miał w rodzie oficera AK ?? ...Wszyscy źli i be czy tylko PiS ???
Tez nie znam czlowieka.
Za to Google zna i mozna poczytac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #533  
Nieprzeczytane 26-02-2017, 13:44
Booster. Booster. jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Miasto: Gdansk
Posty: 291
Domyślnie

[quote=Lila]Nie karm trolla Kobro, bo toto atakuje na oślep. Już było, było...
Zaraz Ci napisze bzdurę o wujku JK, byle kopnąć w żołnierza z Virtutti.

Wiedzialem, wiedzialem, ze Lila sie odezwie.
Uderz w stol...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #534  
Nieprzeczytane 26-02-2017, 13:47
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Nie potrzeba do tego wiedzy.
To ja założyłam ten wątek.

PS. czekamy, rzuć faktami w sprawie ojca JK.
Nie odsyłaj do szamb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #535  
Nieprzeczytane 21-03-2017, 01:44
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Czytając różne wpisy na forum (i nie tylko) wydaje mi się, że warto przypomnieć przeciw komu walczyli ci "żołnierze (wy)(prze)klęci.Ponieważ nie dawno wziąłem w ręce dzieło A.Mickiewicza-"Pan Tadeusz" (wpadka nauczyciela w programie "Milionerzy") znalazłem na okładce wpis który tu zacytuję
Uchwała
powzięta na 7 posiedzeniu Krajowej Rady Narodowej w dniu 5 maja 1945
w sprawie
Narodowego Wydania Dzieł Adama Mickiewicza
************************************************** ***********************************
Krajowa Rada Narodowa przejmując nie zrealizowaną inicjatywę Sejmu Ustawodawczego z 1920 roku w sprawie wydania
dzieł Adama Mickiewicza, w pełni doceniając wielką rolę twórczej myśli wielkiego poety polskiego i słowiańskiego
dla kultury narodowej w Odrodzonej Polsce
postanawia
pod Wysokim Protektoratem Prezydenta Krajowej Rady Narodowej

BOLESŁAWA BIERUTA

zrealizować to pomnikowe wydawnictwo pod nazwą
Wydanie Narodowe Dzieł Adama Mickiewicza,
aby dostarczyć całemu społeczeństwu autentycznych tekstów poety
we wzorowym opracowaniu krytycznym i typograficznym.
Krajowa Rada Narodowa poleca Radzie Ministrów wyznaczyć na ten cel
odpowiedni fundusz i przekazać tę uchwałę do wykonania
Ministerstwu Kultury i Sztuki.
-----------------

Data wydania tych dzieł,intencje wydawców wyraźnie pokazują, że ci "przeklęci..." mordując,rabując i kradnąc niczym nie różnili się od niemieckich oprawców Narodu Polskiego,ba,byli gorsi bo posługiwali się polską mową a na piersiach wisiały im ryngrafy i nawet Virtuti Military (które sami sobie nadali).Tfu,tfu
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #536  
Nieprzeczytane 21-03-2017, 09:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

wibi!
A ty jak leśny partyzant z lasów filipińskich MACIEREWICZ .... dalej dzielnie walczysz.

podziwiam zapał.

No i te Virtuti ...... Breżniewowi. To był majstersztyk. I ....buzi!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #537  
Nieprzeczytane 21-03-2017, 15:47
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Ja nie walczę pluto37,po prostu przekazuję historię tak obecnie wypaczaną przez twoich ulubieńców (czyli PO & consortes w postaci Nowoczesnej) których zamysłem było,jest i będzie pozbawić nasz Naród swojej tożsamości,języka i kultury tak jak chcieli to zrobić ci "(prze) (wy) klęci". To czego nie udało się zrobić niemieckim okupantom (mordowanie naszej inteligencji,palenie książek,zamykanie szkół itp.) przez ostatnie 27 lat zrobili ich "podopieczni" co łatwo zobaczyć w mediach gdzie naszej,narodowej kultury prawie się nie widuje , a znajomość pereł jak np. "Pana Tadeusza" (których fragmenty MY uczyliśmy się w szkole podstawowej) została zastąpiona "kulturowym chłamem" w postaci Harrego Pottera.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #538  
Nieprzeczytane 21-03-2017, 17:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=wibi][font="Verdana"][size="2"]
Cytat:
Ja nie walczę pluto37,po prostu przekazuję historię tak obecnie wypaczaną przez twoich ulubieńców (czyli PO & consortes w postaci Nowoczesnej) których zamysłem było,jest i będzie pozbawić nasz Naród swojej tożsamości,języka i kultury tak jak chcieli to zrobić ci "(prze) (wy) klęci".

rany boskie!!!
wibi! a któryż to wyklęty z PO i Nowoczesnej chce pozbawić cię tożsamości, jezyka, kultury?
Cytat:
To czego nie udało się zrobić niemieckim okupantom (mordowanie naszej inteligencji,palenie książek,zamykanie szkół itp.) przez ostatnie 27 lat zrobili ich "podopieczni" co łatwo zobaczyć w mediach gdzie naszej,narodowej kultury prawie się nie widuje ,

wibi! kto morduje i kogo i kto pali książki? A co do kultury narodowej, to chyba nie masz na myśli mediów narodowych? I wydaje mi się, że już dawno nie byłeś w ...księgarni.
Cytat:
a znajomość pereł jak np. "Pana Tadeusza" (których fragmenty MY uczyliśmy się w szkole podstawowej) została zastąpiona "kulturowym chłamem" w postaci Harrego Pottera.

Rany boskie! wibi! Co mają te wyklęte do Harry Pottera?
No i przyznaj, że "Jak hartowała się stal", albo "Samotny biały żagiel" albo O takim co się kulom nie kłaniał" były lepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #539  
Nieprzeczytane 21-03-2017, 17:30
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Wibi, znasz powiedzenie "prawda w oczy kole" lub slyszales o przypadku, ze zlodziej zlapany za reke przyznal sie do winy? Ja nie! Wiec czego wymagasz i czego sie spodziewasz?
Mowisz o Mickiewiczu i "Panu Tadeuszu", ktorego moje pokolenie potrafi recytowac z pamieci do dzisiaj. A obowiazkowa literatura "Starej Basni" - juz nie ma jej spisie lektur w szkolach. Mamy pop, Mangas japonskie i rozne dziwactwa.
Komu mamy za to podziekowac?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #540  
Nieprzeczytane 04-05-2017, 14:22
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

FILM O PRAWDZIWYCH POLAKACH DLA PRAWDZIWYCH POLAKOW!

W przeddzień Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 28 lutego 2017 r., odbyła się premiera filmu Konrada Łęckiego pt. „Wyklęty”. Udział w uroczystości wzięli Prezydent RP Andrzej Duda i przedstawiciele rządu. Na gali pojawili się również twórcy filmu i ekipa produkcyjna, zarząd PGNiG SA, a także wielu artystów i przedstawicieli mediów. Obraz opowiadający o losach żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego otrzymał owacje na stojąco. PGNiG jest sponsorem strategicznym produkcji, film został również objęty mecenatem Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

Pokaz inauguracyjny odbył się w warszawskiej Kinotece, a cały Pałac Kultury i Nauki został z tej okazji ozdobiony specjalną biało-czerwoną dekoracją świetlną.
„Wyklęty” to obraz o brutalnych czasach, targanych dylematami bohaterach, a także osamotnieniu, trudnej miłości i dramatach rodzin zbrojnego podziemia niepodległościowego. Historia głównego bohatera „Lola” – nawiązuje do biografii ostatniego z żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego sierż. Józefa Franczaka ps. „Lalek”, który związany był ze strukturami ZWZ-AK i przez 18 lat skutecznie wymykał się obławom komunistów. Na specjalne zaproszenie PGNiG w pokazie premierowym również bliscy Józefa Franczaka: m.in. syn (Marek Franczak) oraz wnuk (żołnierz zawodowy Wojska Polskiego), a także ostatni łącznik i przyjaciel „Lalka” – ppor. Wacław Szacoń ps. „Czarny”.

Uroczysta premiera filmu „Wyklęty”
https://youtu.be/daVc0pMCZYg

Wyklety - oficjalny zwiastun filmu
https://youtu.be/q3VUMCOOrlo
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka - komentarze 83.243.34.xxx Ogólny 2 21-01-2013 10:27
1 Marca - Dzień Żołnierzy Wyklętych Lila Polityka - wątki archiwalne 4 02-03-2011 16:55
7 marca – warsztat praktyczno-teoretyczny, Warszawa „ODKWASZANIE ORGANIZMU NA WIOSNĘ” Pięć Smaków Zaproszenia 0 02-03-2010 14:49
8 MARCA !!! (wyrób własny) arczia Różności - wątki archiwalne 30 09-03-2008 19:37
Kto obchodzi 8 marca? Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 50 10-01-2008 08:28

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.