menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 13:22
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

"Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Nie żal mi L. Wałęsy. On gnębił psychicznie byłego premiera Józefa Oleksego, fałszywie oskarżając go o szpiegostwo. Niech teraz pozna smak walki ideologicznej, którą sam stworzył.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 15:10
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

No i dokumenty potwierdziły działalność Bolka w latach 70-89 podano w wiadomościach.

Cytat:
Na konferencji prasowej prezes IPN mówił o tym, że był dołączony do paczki z dokumentami dotyczącymi TW Bolka. I że nigdy nie został wysłany.

Co jest w liście? (pisownia oryginalna) "Załączone dokumenty dotyczące współpracy Lecha Wałęsy z SB do 1989 roku uchroniłem przed ich wykorzystaniem do jego kompromitacji, a także Ruchu, któremu przewodniczył, zaś po 1989 roku przed zniszczeniem lub wykorzystaniem, zarówno przez ludzi lewicy, jak i prawicy, do rozgrywek politycznych. Uważam, że dokumenty te winny być zachowane i w spokojnych czasach udostępnione poważnym naukowcom - historykom. W jakimś stopniu ułatwią im obiektywne i rzetelne opisanie naszej najnowszej historii. Proszę Pana, by uczyniono to nie wcześniej, jak w 5 lat po śmierci Lecha Wałęsy" - czytamy w liście.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19660459,...#ixzz40u0EXoZv



Cytat:
Lech Wałęsa: jak będę zmuszony, to wszystko powiem

– Jest człowiek, nie jeden zresztą, który może tę prawdę ujawnić – mówi Lech Wałęsa w wypowiedzi zamieszczonej na pierwszej stronie "Gazety Wyborczej". Były prezydent w krótkim oświadczeniu podkreśla, że jest pewny, iż "prawda wyjdzie na jaw". – Jak będę zmuszony, to wszystko powiem – zapewnia.
-->http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tw-bo...e-w-ipn/7tlx3e
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 22-02-2016 o 15:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 16:08
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał Arti
No i dokumenty potwierdziły działalność Bolka w latach 70-89 podano w wiadomościach.




-->http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tw-bo...e-w-ipn/7tlx3e

Łżesz !!!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 16:17
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Łżesz !!!
Daj spokój, wiadomo jak jest, każdy łże kto nie z PiSem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 16:41
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Łżesz !!!

no no zanim wypalisz sprawdź.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 17:44
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Śmieszy mnie to "podniecanie" się czy Wałęsa był agentem cy też nie i cóż on mógł takiego "ciekawego" donieść czy przekazać.Przecież każdy już ocenił jego "bystrość" i "inteligencję",wysoki poziom IQ nie mówiąc już o ilości przeczytanych w życiu książek. w tym całym "cyrku" ważniejsze jest KTO ZA NIM STAŁ,kto kierował całym przewrotem ustrojowym. Bo, że była to wielka i skoordynowana akcja w całych "demoludach" to nie ulega żadnej wątpliwości.Upadł cały blok a ZSRR zostało podzielone na (chyba?) 13 różnych państw i poddane "kolonizacji" zachodu. Przypomnę tu "zabójstwo Popiełuszki" czyli taki "kozioł ofiarny" mający na celu (jak i na majdanie w 2014r zabójstwo ponad 100 osób) "podgrzanie nastrojów" i sprowokowanie do zaostrzenia sytuacji.
Nikt nie "czepia" się takich osób jak Marcin Święcicki
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin...Awi%C4%99cicki
czy Marek Król
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Kr%C3%B3l
a to oni byli członkami KC PZPR i na 100% ich zasługi w obaleniu "komuny" były nieporównywalnie wyższe niż prawie "niepiśmiennego" Wałęsy.Nie bonię go tutaj, daję tylko jako przykład jak my "daliśmy się zwariować",omamić i oszukać.To raczej nie my staliśmy się beneficjentami zmian ale cała "zgraja" z pod znaku 6-ramiennej gwiazdy.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 18:15
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Komunizm obalił Sancho Pansa z bratem , który otworzył oko o 12-tej w południe i ruszył do boju. Tak mu już zostało do dzisiaj, tyle, że komunizmu od 25 lat nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 18:52
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Nagła zawierucha? skoro sprawa kisiła się wiele lat wypłynęła a właściwie wystrzeliła.

Cytat:
Napisał wibi
Śmieszy mnie to "podniecanie" się czy Wałęsa był agentem cy też nie i cóż on mógł takiego "ciekawego" donieść czy przekazać.Przecież każdy już ocenił jego "bystrość" i "inteligencję",wysoki poziom IQ nie mówiąc już o ilości przeczytanych w życiu książek. w tym całym "cyrku"

A mnie nie śmieszy choćby dlatego.

http://tiny.pl/gt364 Odważnie i Roztropnie. Herb Lecha Wałęsy.

Herb przydzielony Lechowi Wałęsie przez Urząd Heraldyczny Królestwa Szwecji z okazji nadania Królewskiego Orderu Serafinów. Według intencji projektanta, Adama Heymowskiego, nawiązuje do polskich barw narodowych i do herbu Gdańska. Jeden z krzyży zastąpiony został lilią, symbolizującą Matkę Boską Częstochowską
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_Wa%C5%82%C4%99sa

23 Września, 2008 - 23:52 http://images.google.de/imgres?imgur...qXBXoQrQMIHjAA
Cytat:
Parę dni temu Lech Wałęsa wyraził życzenie, aby na rewersie polskich monet euro znalazł się jego wizerunek. Ale nie powinny to być drobne nominały – przezornie zastrzegł się Wielki Człowiek z Gdańska.

Trzy dni później ten sam Wielki Człowiek, wspominając przyznaną mu nagrodę Nobla, wyznał: „Stałem się nieśmiertelny”.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 19:11
Oliwia. Oliwia. jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Gdansk-Zabianka
Posty: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stasienko
Bardzo proszę nie rozpraszać postów na temat PW Bolek po całym forum politycznym. Otworzyłem wątek do , którego przeniosę wszystkie posty będące w tym temacie.
To co dzis robi IPN z Walesana polecenie Kaczynskiego jest wstretne. Dlaczego robia to akurat teraz, kiedy Walesy nie ma w Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 19:22
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliva 1947
To co dzis robi IPN z Walesana polecenie Kaczynskiego jest wstretne. Dlaczego robia to akurat teraz, kiedy Walesy nie ma w Polsce.

Dlatego robią to aby nie mówiono, że od chwili przejęcia dokumentów mieli czas na....różne rzeczy.
A Wałęsa wie o sprawie i do kraju nie wraca.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 19:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Nie musiał jechać. Chciał debaty, ale jak się dowiedział, że Kiszczakowa była w IPN, zrejterował.
Swoją drogą taki katolik z Matką Boską w klapie,
tak baluje w Wielkim Poście. Obłuda w każdym calu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 19:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliva 1947
To co dzis robi IPN z Walesana polecenie Kaczynskiego jest wstretne. Dlaczego robia to akurat teraz, kiedy Walesy nie ma w Polsce.


Jeśli masz wiedzę, że to na polecenie, podziel się nią,
a nie rzucaj insynuacji.
Wstrętnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 20:48
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
...A mnie nie śmieszy choćby dlatego.

Odważnie i Roztropnie.Herb Lecha Wałęsy.

To nie wiesz, że herby i szlachectwo kupowało się za mamonę. Celowało w tym Cesarstwo Habsburgów ale widać, że teraz też można. To jak raz pasuje do ogromnego "IQ" tego bochatera. Aha,chyba wiesz również że tytułem "barona" poszczycić się może rodzina Rotszyldów-żydowskich bankierów zamieszkałych obecnie w Stanach? ( bo dokładnie to nie wiadomo gdzie) i mają równie kolorowy herb.W Polsce też kupowało się herby a po IIWŚ nawet nazwiska zupełnie za darmo na czysto "szlacheckie" (z pewnymi wyjatkami) głównie żydzi zmieniali.Takie mamy czasy, że nawet w internecie można zastrzec swoje dane przez co o naszych rodzimych milionerach (którzy dorobili się na upadku PRLu) wiele się nie dowiesz (zalecenia UE).

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 21:37
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Nigdy nie lubiłam L.Wałęsy, a już jego prezydentura to w/g mnie "karykatura" prezydentury ....ale zawsze był, jest i będzie SYMBOLEM obalenia komunizmu i nikt mu tego nie odbierze....oczernianie tej osoby to oczernianie Polski....dużo podróżowałam i wszędzie kiedy powiedzieliśmy, że jesteśmy z Polski to słyszeliśmy, Jan Paweł II i L.Walesa ...my, naród polski dla świata to właśnie te dwie wybitne osoby i niech tego nikt nie podważa....a jakieś "grzechy" mniejsze lub większe to znaczna część działaczy z tamtego czasu ma na sumieniu ....tak mi się wydaje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 22:46
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Nigdy nie lubiłam L.Wałęsy, a już jego prezydentura to w/g mnie "karykatura" prezydentury ....ale zawsze był, jest i będzie SYMBOLEM obalenia komunizmu i nikt mu tego nie odbierze....oczernianie tej osoby to oczernianie Polski....dużo podróżowałam i wszędzie kiedy powiedzieliśmy, że jesteśmy z Polski to słyszeliśmy, Jan Paweł II i L.Walesa ...my, naród polski dla świata to właśnie te dwie wybitne osoby i niech tego nikt nie podważa....a jakieś "grzechy" mniejsze lub większe to znaczna część działaczy z tamtego czasu ma na sumieniu ....tak mi się wydaje
Wałęsa płaci dziś cenę,bardzo wysoką cenę, nie za to co zrobił w grudniu roku 70 i przez kilka lat następnych - dokładnie co, jeszcze nie do końca wiadomo,bo to wymaga profesjonalnego potraktowania dokumentów "Kiszczakowej". Gdyby Wałęsa w latach 90 był "grzeczny i subordynowany" tak jak obecnie Duda i Szydło,dziś miałby święty spokój. Ale Wałęsa to Wałęsa,poważnie potraktował swoją prezydenturę,zaczął samodzielnie realizować swoje pomysły, jedne lepsze, drugie gorsze ,a niektóre fatalne nie tylko nie oglądając się na swoich dwóch najbliższych mentorów,ale dając im wyraźnie do zrozumienia, gdzie ich miejsce w szeregu( rola zderzaków),a kiedy nie chcieli się z tym pogodzić jak i z jego wizją państwa,metod uprawiania polityki i całą resztą oraz coraz bardzie zaczęli podskakiwać,wziął i wystawił ich za drzwi. I to wtedy tak naprawdę narodził się na dobre agent Bolek,bo nadepnął na ogon skorpionom - jeden specjalista od krótkiej listy z nazwiskami,a drugi specjalista z sortowni ludzi wedle własnej sztancy.
Wcześniej bliźniaki doskonale znali życiorys Wałęsy i nie mieli do niego zastrzeżeń,brali czynny udział w "zmowie z Magdalenki" oraz w "zgniliźnie okrągłego stołu" i nagle panowie Kaczyńscy doznali iluminacji,bo się im Lechu "wybił na niepodległość" zamiast potulnie "meldować wykonanie zadań" ,a im się marzyła rola(Jarosław Kaczyński wyraźnie o tym mówi w wywiadzie dla Torańskiej),taka którą dziś osiągnął Jarosław Kaczyński. Maksimum władzy,zero odpowiedzialności. Zaspokojenie pychy,megalomani i tchórzostwa.
Tak więc grzech Wałęsy to nie "współpraca" z SB. Jego grzech to zraniona pycha infantylnych bliźniąt,których największym sukcesem była kradzież księżyca.
Ze słońcem sobie prezio nie poradzi i to sam i jeszcze doczekamy ,że dla Polski znów zaświeci.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 22-02-2016 o 22:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 22-02-2016, 23:02
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Fobia...arcyfobia...megafobia...

Cóż, zdrowych nóg pozostaje życzyć.
Znów Kaczyński. W lodówce- Kaczyński, w łóżku - Kaczyński,
pod prysznicem ...o matko! Kaczyński zerka na wdzięki.

Rzecz jasna, szpiclem w 70 roku, gdy ginęli ludzie na Wybrzeżu, powodował oficer prowadzący- Kaczyński.
Chore to...

A Idol szaleje. Na Wykopie publikuje w tej chwili tajne esbeckie materiały. Pytanie- czy to święta krowa?
Dlaczego nikt mu jeszcze domu nie przeszukał? Przecież nie wolno przechowywać w domu tajnych materiałów operacyjnych?

Chyba że....eureka!!!! Kaczyński mu kazał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 23-02-2016, 20:36
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie Dobry wieczór!

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Nigdy nie lubiłam L.Wałęsy, a już jego prezydentura to w/g mnie "karykatura" prezydentury ....ale zawsze był, jest i będzie SYMBOLEM obalenia komunizmu i nikt mu tego nie odbierze....oczernianie tej osoby to oczernianie Polski....dużo podróżowałam i wszędzie kiedy powiedzieliśmy, że jesteśmy z Polski to słyszeliśmy, Jan Paweł II i L.Walesa ...my, naród polski dla świata to właśnie te dwie wybitne osoby i niech tego nikt nie podważa....a jakieś "grzechy" mniejsze lub większe to znaczna część działaczy z tamtego czasu ma na sumieniu ....tak mi się wydaje
Świat jest złożony... Przypomnijmy sobie, że rosyjscy żołnierze szli do natarcia z okrzykiem "За Родину, за Сталина!". I był on symbolem zwycięstwa. Czy zatem mówienie prawdy o Stalinie jest równoznaczne z oczernianiem Rosji?

jesion
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 23-02-2016, 22:58
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jesion
Świat jest złożony... Przypomnijmy sobie, że rosyjscy żołnierze szli do natarcia z okrzykiem "За Родину, за Сталина!". I był on symbolem zwycięstwa. Czy zatem mówienie prawdy o Stalinie jest równoznaczne z oczernianiem Rosji?

jesion


Jakoś nie bardzo pasuje mi Twój post do tego co ja napisałam ...w/g mnie ma się to jak piernik do wiatraka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 23-02-2016, 23:02
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jesion
Świat jest złożony... Przypomnijmy sobie, że rosyjscy żołnierze szli do natarcia z okrzykiem "За Родину, за Сталина!". I był on symbolem zwycięstwa. Czy zatem mówienie prawdy o Stalinie jest równoznaczne z oczernianiem Rosji?

jesion
Brawo Jesionie,rozkręcasz się,by nie rzec,że po bandzie idziesz !
Wszysko zgodnie z normą.

Ja też uważam,że mówienie prawdy o tym co się obecnie w Polsce dzieje,jak dzień po dniu jest niweczony dorobek 25 lat, jak niweczony jest wizerunek Polski i łamane standardy państwa liberalnej demokracji,to nie jest żadne oczernianie. To tylko zwykła prawda.
A to co obecnie rozpętano na zamówienie polityczne wokół Wałęsy, uderzy prędzej niż się można spodziewać w obecną władzę,która nie potrafi ani z sąsiadami,ani z rodakami układać normalnych relacji. Z nikim.
Tylko koni,tylko koni żal....
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 00:41
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Nigdy nie lubiłam L.Wałęsy, a już jego prezydentura to w/g mnie "karykatura" prezydentury ....ale zawsze był, jest i będzie SYMBOLEM obalenia komunizmu i nikt mu tego nie odbierze....oczernianie tej osoby to oczernianie Polski....dużo podróżowałam i wszędzie kiedy powiedzieliśmy, że jesteśmy z Polski to słyszeliśmy, Jan Paweł II i L.Walesa ...my, naród polski dla świata to właśnie te dwie wybitne osoby i niech tego nikt nie podważa....a jakieś "grzechy" mniejsze lub większe to znaczna część działaczy z tamtego czasu ma na sumieniu ....tak mi się wydaje

Te ''grzechy'' jak piszesz Jadziu mniejsze lub wieksze mialy w tamtym okresie wieloraki wymiar.
To ktos - za donos kolegi,lub rozpoznanie z nagranego filmu - wyrwany noca z lozka i dowieziony milicyjna "suka" na posterunek milicji,to urzadzona tam 'sciezka zdrowia" zlozona z dwuszeregu milicyjnych osilkow z palami w dloniach i puszczony miedzy nimi doprowadzony zatrzymany,to wielogodzinne zeznania nocna pora,polaczone z biciem,to ciezkie okaleczenia ciala i niemoznosc widzenia syna w szpitalu przez rodzicow,to tajemnicze morderstwa,niewyjasnione nigdy,to etykieta "wichrzyciela",buntownika,podzegacza w miejscu pracy przyklejona w aktach dla zwolnionych z pracy,to w koncu zniszczenie komus zycia i debranie zycia najblizszym w rodzinie.
Pisze nie w odniesieniu do l.Walesy.Pisze ogolnie.
Nie to jednak bylo najgorszym.
Tym najgorszym bylo wielkie poczucie niesprawiedliwosci przez lata,zacieranie sladow podlych czynow UB oraz brak kary dla sprawcow doznanych krzywd.
Upadl wprawdzie komunistyczny system ale nie upadlo klamstwo,nie wyzwolila sie prawda i nie nastalo nigdy sprawiedliwe rozliczenie bandytow i oprawcow oraz ich 'zywicieli' wszelkiej masci donosicieli.

I nie koni tu zal jak niektorzy pisza,tylko ludzi.
Tych zyjacych z poczuciem doznanej krzywdy,tych zmarlych,zakatowanych,ich w szczegolnosci zal ale takze tych zyjacych z poczuciem wyrzadzonej komus przed laty krzywdy.
Mozna sie wyrzekac i zaprzeczac faktom.Nie stawic czola prawdzie.
Pozostaje wlasne sumienie.Ono potrafi zzerac czlowieka niczym rdza metal.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kobieta samotna. Danuta Wałęsa - Marzenia i tajemnice - komentarze Irenka 26 Ogólny 1 06-09-2014 18:53
Wałęsa. Człowiek z nadziei. Polski kandydat do Oscara w „Dojrzałym Kinie” - komentarze 87.99.111.xxx Ogólny 5 09-10-2013 15:45
Lech Wałęsa skończył 70 lat - komentarze Baca223 Ogólny 0 30-09-2013 17:33
Lech Wałęsa politykiem dwudziestolecia - komentarze Zenek Ogólny 66 03-03-2013 09:49
Jacek Lech nie żyje - komentarze BUNIA Ogólny 12 04-11-2012 20:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.