menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 04-04-2018, 15:27
DariuszS DariuszS jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 8
Domyślnie

A ja mam takie pytanie do osob ktore sie znaja na komputerach czy ktos pomoglby mi z listy sklepow na http://rabatseniora.pl/ wybrac mi jeden zaufany i to taki w ktorym obsluga pomoze mi wybrac laptopa? Kompletnie sie na tym nie znam a z tej stony rabatseniora sa sklepy ktore oferuja rabaty dlatego pytam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 11-01-2022, 20:19
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Teraz jest dosyć duży wybór laptopów. Jednak chyba każdy chce też kupić coś w jak najbardziej przystepnej cenie. Widziałam, ze tutaj https://blogdlamezczyzn.pl/post/lapt...-drugiej-reki/ fajnie opisują zalety kupowania laptopów poleasingowych. Moim zdaniem warto skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 17-01-2022, 20:32
Beciks00 Beciks00 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Wronki
Posty: 71
Domyślnie

W domu może kupicie sobie komputer stacjonarny? W sumie jak i tak ma stać w jednym miejscu to co wam robi różnicę, a tu możecie dopasować sobie dowolny monitor. Ja właśnie postawiłam na taką opcję i oglądałam Monitory 24 cale
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 20-01-2022, 17:10
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

Osobiście zdecydowałem się na macbooka. Urządzenia marki apple są na bardzo wysokim poziomie. Polecam Wam https://www.erainformatyki.pl/zalany...go-unikac.html , na stronie dowiecie się w jaki sposób unikać różnego rodzaju usterek. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 30-10-2022, 18:41
Hubek Hubek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 72
Domyślnie

Zdecydowanie warto zadbać przede wszystkim o porządny laptop. Natomiast jeżeli będziesz potrzebował pomocy w wyborze ze strony specjalistów, mając dostęp do najnowszych modeli oraz świetnie przygotowanych rankingów to zerknij na - https://www.wybieramlaptopa.pl/ na którym znajdziesz mnóstwo propozycji różnych modeli w zależności od indywidualnych potrzeb oraz wymagań co do parametrów aby m.in świetnie się sprawdził w codziennej pracy, prywatnym użytku, czy gier.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 28-12-2022, 03:31
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup komputera, czy laptopa, z czasem może skończyć Ci się miejsce na dysku do przechowywania danych. Wtedy warto wiedzieć, jakie są alternatywne sposoby na przechowywanie danych. Opisano je w tym miejscu: https://www.mistrzu.com/brakuje-ci-m...ywania-plikow/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 02-08-2023, 14:44
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 591
Domyślnie

Podbijam temat.
Muszę zmienić laptop. Proszę o podpowiedź jaki byłby dobry dla seniorki.Taki do 3000 zł, nie za ciężki gdyż lubię trzymać go na kolanach i nie za mały.
Proszę o pomoc. Fachowcy z media to wciskają starszym to co im nie schodzi i zalega w magazynach.
__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 02-08-2023, 18:35
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie

Mój laptop ma 15 lat i dalej jest sprawny. Dałem za niego wtedy 2500 zł, duży fajny ekran . Patrząc na niego oczy nie bolą. WINDOWS.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 27-08-2023, 15:22
Jadka.Z's Avatar
Jadka.Z Jadka.Z jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Mazowsze Polska
Posty: 760
Domyślnie laptop

Ja kupiłam laptop jakieś 10-14 lat temu za 1600 zł. Kierowałam się ceną. Działa do tej chwili. Kiedyś ceny były niższe.
__________________
Jadka

Ostatnio edytowane przez Jadka.Z : 27-08-2023 o 15:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 28-08-2023, 12:32
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie

Witam, szukam laptopa, który będzie służył głównie do oglądania filmów, social media, rozmów wideo - czyli nic wymagającego.

Budżet do 2000zł. Przeszukałam lupkę ale nie mogę się zdecydować na nic konkretnego. Generalnie 8GB/256GB powinno być wystarczające ale zakładając, że laptop ma służyć kilka lat to czy nie będą jednak zbyt małe?

Zastanawiam się nad promocją HP na laptopy https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/...cje-dla-graczy
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jakie Żelazko KupiĆ Aby Nie WyŚwietlaŁo lipka008 Dom, wnętrza, ogród 28 13-06-2010 19:33
Jaki cel wizyty ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 19 12-04-2008 12:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.