menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 22-10-2010, 14:17
zrycla's Avatar
zrycla zrycla jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 101
Post Opieka nad wnukami – bardzo wyczerpujące zajęcie - komentarze


Komentarz do artykułu: Opieka nad wnukami – bardzo wyczerpujące zajęcie
--------------------
ZGADZA SIĘ OPIEKA NAD WNOKAMI WYCZERPUJACA A JLE DAJE RADOSCI NAWET [ OSMIELE SIE POWIEDZIC TRZYMA PRZY ZYCIU ] OTRZYWISCI Z UMIAREM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 23-10-2010, 18:53
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 156
Domyślnie

Ja też opiekowałam się wraz z mężem małym wnukiem ponieważ córka i zięć studiowali na studiach dziennych. Daliśmy sobie radę do męża należało - zabawy i spacery a do mnie reszta. Całe szczęscie w tym, że mój mąż uwielbia dzieci i lubi się z nimi bawić. Wnuk chodzi już do 2 klasy i nadal prosi często dziadka o odprowadzenie do szkoły i zabranie ze szkoły. Woli z dziadkiem, gdyż zawsze wyciągnie Go na spacer, a z rodzicami do samochodu i do domu. Mieszkamy z córką w jednym domu więc nie musimy tęsknić za wnukiem bo mamy Go kiedy chcemy. Gdy6 tylko gdzieś wyjeżdzają to wnusiu zaraz do nas dzwoni i informuje, że dojechali na miejsce szczęśliwie ,bo wie że się denerwujemy jeżeli jest to daleka droga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-12-2010, 10:10
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 156
Domyślnie

Jestem szczęśliwa, że mam mojego wnuczka przy sobie. Często jest uciążliwy ale taki kochający taka przylepa, a poza tym jestem z niego bardzo dumna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 27-12-2010, 10:31
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

ja jestem z tych babć co to działają jak karetka pogotowia na odległosć 75km.....jest potrzeba dzwonią..ja jadę na sygnale...dzień , dwa , trzy pomocy i do domu.Lubię te pobyty...przy 9 miesięcznym sreberku moim miejscem jest podłoga całodziennie prawie, podłoga, na kolana, wstań, klęknij, goń, podłoga, tyłek, wstań itd.....druga siedmioletnia..wymaga dyskusji, czytania, opowiadania , odpowiedzi na pytania, zabaw edukacyjnych....więc po takim krótkim jakby nie było pobycie wracam połamana, wypluta intelektualnie, ale pełna emocjonalnie, zaspokojona bliskością z nimi na jakis czas....
znacie to uczucie zmęczenia z dobrze spełnionym obowiązkiem a zarazem zaspokojeniem kontaktu z "perełkami"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 27-12-2010, 23:29
tomeh tomeh jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Stargard
Posty: 339
Domyślnie

To trudne zdanie taka opieka ale jak też wiele daje to satysfakcji czasami
__________________
Serwis ToTemat.pl artykuły i filmy tematyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 15-06-2012, 19:46
~gość: 213.25.194.xxx's Avatar
~gość: 213.25.194.xxx
 
Posty: n/a
Post

chora polska rzeczywistość młodzi mimo że mają pracę nie stać ich na opiekunkę i ja występuje w roli niani na widok trójki wnuków dostaje na całym ciele pryszczy ostatnio wnuczka mówi do mnie dziadziusiu oddaj mi pilota bo jak mi nie oddasz to powiem mamie że wybiłeś mi wszystkie zęby a ja na to bardzo cię o to proszę wnusiu powiedz powiedz dziad jacek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 15-06-2012, 19:53
~gość: 213.25.194.xxx's Avatar
~gość: 213.25.194.xxx
 
Posty: n/a
Post

Cytat:
Napisał Malwina
ja jestem z tych babć co to działają jak karetka pogotowia na odległosć 75km.....jest potrzeba dzwonią..ja jadę na sygnale...dzień , dwa , trzy pomocy i do domu.Lubię te pobyty...przy 9 miesięcznym sreberku moim miejscem jest podłoga całodziennie prawie, podłoga, na kolana, wstań, klęknij, goń, podłoga, tyłek, wstań itd.....druga siedmioletnia..wymaga dyskusji, czytania, opowiadania , odpowiedzi na pytania, zabaw edukacyjnych....więc po takim krótkim jakby nie było pobycie wracam połamana, wypluta intelektualnie, ale pełna emocjonalnie, zaspokojona bliskością z nimi na jakis czas....
znacie to uczucie zmęczenia z dobrze spełnionym obowiązkiem a zarazem zaspokojeniem kontaktu z "perełkami"
zazdroszczę ci tych 75 km mnie chroni jedynie 7 km
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 23:19
marynica53 marynica53 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Pierzchnica, Świetokrzyskie, Polska
Posty: 2
Domyślnie

Mam wnuczka w soboty, caly dzień. Kochany jest, ale pod wieczór mam dość! Mój kręgosłup protestuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.