menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #781  
Nieprzeczytane 25-02-2016, 01:11
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Cytat:
Napisał Renatas46
Jakempo dziękuję za odpowiedź na moje pytanie.

Może znacie jakieś nawiedzone domy?



OSTATNIO PRZECZYTANE

https://www.facebook.com/hashtag/nś_...434203 740050
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #782  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 01:20
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Jesteśmy świadkami bardzo niespokojnych czasów, które zaczęły się realizować z wcześniejszych przepowiedni jasnowidzów i proroków,,,,czytając ich przepowiednie i porównując z tym co się obecnie dzieje na świecie, jasno z tego wynika, że ci jasnowidzowie, którzy przecież już dawno zmarli przewidzieli te zdarzenia, którymi jesteśmy świadkami,,,,

a co przewidują na rok 2017???
poczytajcie,,
http://www.zjawiskaniewyjasnione.pl/...cych-przepowie

co o tym sądzicie?,,,,mnie przeraża

__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #783  
Nieprzeczytane 04-01-2017, 14:41
oliku oliku jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 271
Domyślnie

A mi trudno się przy tych niektórych przepowiedniach nie uśmiechnąć. Zwłaszcza jak czytam o tym kosmicie, co ostrzega, że to będzie ciężki rok dla Ziemi. A co to, kosmici przewidują przyszłość? Zabawne.
Gdyby przyszłość dało się w ogóle przewidzieć, to by oznaczało przecież, że jest ona z góry zaplanowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #784  
Nieprzeczytane 11-03-2017, 20:19
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Kto wierzy czy nie,,,,ale warto przeczytać relacje z doświadczeń znanego lekarza,,,
osobiście wierzę w życie po fizycznej śmierci i reinkarnację

http://wpolityce.pl/polityka/153794-...inajacy-ziemie
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #785  
Nieprzeczytane 19-03-2017, 01:52
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

ciekawy artykuł może kogoś zainteresuje?


http://strefatajemnic.onet.pl/ezoter...a-uczona/xn2nx
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #786  
Nieprzeczytane 29-03-2017, 01:32
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Przepowiednie jasnowidzącej Wangi http://www.iluminaci.pl/proroctwa/pr...widzacej-wangi

Cytat:
Baba Vanga. Naprawdę nazywała się Wangelia Pandeva Dimitrova, ale wszyscy w Bułgarii znali ją, jako "Baba Wanga" albo po prostu Wanga. Najpierw mieszkała w Strumicy, a pod koniec życia przeniosła się do bułgarskiego miasta Petricz. W jej życiorysie jest wiele znaków zapytania, a największą tajemnicą owiana jest początek jej ślepoty. Według jednej z wersji w młodości porwał ją raptowny huragan, uniósł w powietrze i rzucił na ziemię. Jej oczy zalepił piasek, który sprawił, że już nigdy nie odzyskała wzroku. Wiadomo, że przebywała w ośrodku dla ociemniałych w mieście Zemun, a jej zdolność jasnowidzenia jej ogromną popularność w Bułgarii.

Jasnowidzka Baba Vanga (†85 l.) przewidziała, że koniec pokoju na świecie nastąpi po upadku Syrii.

Filmik https://www.youtube.com/watch?v=2hv4BU-0PyY
i dalsze odcinki sa na youtube.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #787  
Nieprzeczytane 03-09-2017, 12:49
montak's Avatar
montak montak jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 418
Domyślnie

Robert Monroe- 'Podróże poza ciałem'.Książka o doświadczeniach w świecie astralnym.

Dziękuję Arti za link - już oglądam serial o Wandze (nie mylić z Wandą hihi )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #788  
Nieprzeczytane 12-09-2017, 01:44
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Montak---mam tą książkę w moim domowym zbiorze,,,
już dawno ja czytałam,,

A CO SĄDZICIE O TYM ARTYKULE??/

http://wstroneswiadomosci.blogspot.c...y-to-bron.html
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #789  
Nieprzeczytane 12-09-2017, 01:46
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

o takich manipulacjach przy pogodzie czytałam już dawno,,,ale,,,,czyżby to był początek przepowiadanych katastrof przed końcem świata,,,,?
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #790  
Nieprzeczytane 12-09-2017, 10:36
montak's Avatar
montak montak jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 418
Domyślnie

Tak, o manipulowaniu pogodą słyszałam już dawno.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zrozumieniem naszej rzeczywistości, polecam książki-wykłady twórcy antropozofii, Rudolfa Steinera. Oczywiście nie chodzi o wydarzenia dorazne, jako że Steiner działał sto lat temu. Patrzymy na głębsze i bardziej zasadnicze procesy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #791  
Nieprzeczytane 12-09-2017, 10:46
montak's Avatar
montak montak jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 418
Domyślnie

Swego czasu wciągnęła mnie Huna. Polecam Maxa Freedom Longa, który doskonale zna i opisuje filozofię i praktykę Huny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #792  
Nieprzeczytane 19-09-2017, 13:21
maksimi maksimi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że to takie niepotrzebne straszenie. Był już jeden koniec świata w 2012. I milion innych, a jednak nic się nie stało. Tak samo będzie w tym roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #793  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 22:06
montak's Avatar
montak montak jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 418
Domyślnie

Oczywiście Huna nie ma nic wspólnego z kontrolowaniem pogody..........
Odpowiedź z Cytowaniem
  #794  
Nieprzeczytane 09-10-2017, 14:51
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 309
Domyślnie

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/w-...o_1021784.html

Od jakiegoś czasu uczniowie jednej ze szkół w Irlandii skarżyli się, że słyszą dziwne odgłosy, a pupil jednej z nauczycielek za żadne skarby nie chciał wejść za mury szkoły. Nikt jednak niczego nigdy nie widział. Aż do tej pory.
W jednej ze szkół w irlandzkim mieście Cork, kamery nagrały coś bardzo tajemniczego i niepokojącego. Na pustych i ciemnych korytarzach ciszę przerywa nagle huk trzaskanych drzwi i przesuwanej gwałtownie szafki. Dyrektor szkoły przyznaje, że słyszał iż w tym miejscu dzieją się dziwne rzeczy, a uczniowie słyszą czasem dziwne głosy. Nikt jednak niczego nie widział aż do momentu tego nagrania. Dyrektor nie potrafi wytłumaczyć zjawiska. Ma jednak nadzieję, że to głupi żart. A wy co sądzicie o tym wideo?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #795  
Nieprzeczytane 10-10-2017, 01:17
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Cytat:
Napisał montak
Swego czasu wciągnęła mnie Huna. Polecam Maxa Freedom Longa, który doskonale zna i opisuje filozofię i praktykę Huny.

Huna,,,,wierzenia??---religia??? postrzeganie świata????
Filozofia---czy jak to nazwać,,,pochodzi z Hawajów,,,,dzisiaj wiele z jej praktyk potwierdzona jest badaniami fizyki kwantowej,,,

W zasadzie jest to sposób życia i podejścia do rzeczywistości tubylców żyjących na Hawajach,,
postrzegają świat określając go swoimi dialektycznymi słowami,,,które każdy może interpretować po swojemu.

Widzą świat subiektywnie, uważają,
że każdy postrzega inaczej tą samą rzecz----inaczej odczuwa otaczający świat i zjawiska na nim zachodzące.

Nasz świat zależy od myśli jakie nawiedzają nas w danej chwili i to my tworzymy własną rzeczywistość.

Świat ma nieograniczone możliwości,,,
,tylko to my sami , nasze postrzeganie świata, ograniczenia umysłowe, które sobie tworzymy zamykają furtkę do otwarcia pełnego zrozumienia i dostrzeżenia piękna wokół..

Jeżeli poszerzymy pole naszej świadomości, naszego rozwoju,,,granice się zatrą i świat się dla nas otworzy.

Świat jest energią,,,a my jej częścią,,,,,i to na jakich falach wibrujemy przejawia się nasza rzeczywistośc.

Na temat energii pisałam wcześniej na tym wątku,,,

To czym się zajmujemy rozwija nasze ciało energetyczne i to na czym skupia się nasz mózg---STAJE SIĘ RZECZYWISTOSCIĄ.

Miłość do człowieka,,,,to pełna AKCEPTACJA drugiej osoby,
takiej jaka ona jest,,,,
miłość ISTNIENIA to chęc przebywania z tą drugą osobą ,,,TU I TERAZ,,,przy wspólnie falującej energii,,nadającej na tej samej fali.

MOC POCHODZI OD NAS...

Pole działania, energia, tworzenie,,,WSZYSTKO TO JEST W NAS,,,,i to my kształtujemy siebie, swoje losy, i swoją wolę,,,,


Takie mniej więcej są zasady Huny,,,,,

Montaku----zapewne coś uzupełnisz i temat rozwiniesz,,,,bo ja mam tylko powierzchowną wiedzę na ten temat,,,,tyle ile zahaczała o moje zainteresowania religiami, kulturami i magią świata, lecz wiedzy mam wciąż mało,,,,im więcej wgłębiam się w tematy,,,tym chyba mniej wiem
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #796  
Nieprzeczytane 10-10-2017, 01:23
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Arti NAPISAła...
asnowidzka Baba Vanga (†85 l.) przewidziała, że koniec pokoju na świecie nastąpi po upadku Syrii.


Arti w swoich zbiorach mam od bardzo dawna różne publikacje jasnowidzów,,,,wydawnictwa jeszcze z lat60-tych,,,,jak czytam niektóre z nich,,to jakbym czytała kronikę opisująca obecne czasy,,,,,wszystko zaczyna się spełniać
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #797  
Nieprzeczytane 02-11-2017, 00:46
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Może ten artykuł kogoś zainspiruje do dyskusji??
https://www.odkrywamyzakryte.com/blizniacze-dusze/




ja spotkałam swoją bliźniaczą duszę,,,,odrazu wiedziałam,,,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #798  
Nieprzeczytane 02-11-2017, 06:08
montak's Avatar
montak montak jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 418
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
Huna,,,,wierzenia??---religia??? postrzeganie świata????
Filozofia---czy jak to nazwać,,,pochodzi z Hawajów,,,,dzisiaj wiele z jej praktyk potwierdzona jest badaniami fizyki kwantowej,,,

W zasadzie jest to sposób życia i podejścia do rzeczywistości tubylców żyjących na Hawajach,,
postrzegają świat określając go swoimi dialektycznymi słowami,,,które każdy może interpretować po swojemu.

Widzą świat subiektywnie, uważają,
że każdy postrzega inaczej tą samą rzecz----inaczej odczuwa otaczający świat i zjawiska na nim zachodzące.

Nasz świat zależy od myśli jakie nawiedzają nas w danej chwili i to my tworzymy własną rzeczywistość.

Świat ma nieograniczone możliwości,,,
,tylko to my sami , nasze postrzeganie świata, ograniczenia umysłowe, które sobie tworzymy zamykają furtkę do otwarcia pełnego zrozumienia i dostrzeżenia piękna wokół..

Jeżeli poszerzymy pole naszej świadomości, naszego rozwoju,,,granice się zatrą i świat się dla nas otworzy.

Świat jest energią,,,a my jej częścią,,,,,i to na jakich falach wibrujemy przejawia się nasza rzeczywistośc.

Na temat energii pisałam wcześniej na tym wątku,,,

To czym się zajmujemy rozwija nasze ciało energetyczne i to na czym skupia się nasz mózg---STAJE SIĘ RZECZYWISTOSCIĄ.

Miłość do człowieka,,,,to pełna AKCEPTACJA drugiej osoby,
takiej jaka ona jest,,,,
miłość ISTNIENIA to chęc przebywania z tą drugą osobą ,,,TU I TERAZ,,,przy wspólnie falującej energii,,nadającej na tej samej fali.

MOC POCHODZI OD NAS...

Pole działania, energia, tworzenie,,,WSZYSTKO TO JEST W NAS,,,,i to my kształtujemy siebie, swoje losy, i swoją wolę,,,,


Takie mniej więcej są zasady Huny,,,,,

Montaku----zapewne coś uzupełnisz i temat rozwiniesz,,,,bo ja mam tylko powierzchowną wiedzę na ten temat,,,,tyle ile zahaczała o moje zainteresowania religiami, kulturami i magią świata, lecz wiedzy mam wciąż mało,,,,im więcej wgłębiam się w tematy,,,tym chyba mniej wiem

Odsyłam zainteresowanych do książek Maxa Freedom Langa - to najlepszy opis Huny, systemu praktyki odkrytemu na Hawajach.

Huna to nie religia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #799  
Nieprzeczytane 13-12-2017, 15:40
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Kochani wpadłam tu po latach...jako ze Magiczne Aspekty to moje "porzucone dziecko"...bardzo się cieszę, zę jest kontynuacja, zainteresowanie, rozmowy.....ja niestety z racji innych nie mniej ciekawych zainteresowań zrezygnowałam w zasadzie z seniorka....ale magiczne zagadnienia płyną mi we krwi a Huna od dawna uwodzi....pozdrawiam....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Klub Raczków część III Basia. Choroby, badania, terapie 587 28-07-2017 13:11
Okiem obiektywu część III krynia Fotografia 502 04-11-2010 00:46
MAGICZNE ASPEKTY NASZEGO ŻYCIA- II częsć Malwina Różności - wątki archiwalne 506 05-03-2010 23:09
Magiczne Aspekty Naszego Życia Malwina Różności - wątki archiwalne 502 24-03-2009 19:04
Powitania - część III babciela Różności - wątki archiwalne 44 31-05-2008 12:43

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.