menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 19:04
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
No tego to nie!!A szkoda,za to przyrodzenie miał okazałe! Są jeszcze wystawiacze i nie boją się pokazać!Tylko ja mam takie zezowate szczęście-a przecież nie jestem urologiem!!!Cha.cha.cha! No i gdzie ten mój przyjaciel?

Danusiia, nie zrozumialas adonisa...chcial sie pochwalic nowym przeszczepionym "narzedziem" a Ty go zablokowalas na Skype.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 20:03
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

eee...pewnie to nie jego
trzeba było zrobić eksperyment
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 30-07-2017, 09:42
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!Posmiałyscie się wraz ze mną,no nie?Ja nie znajdę przyjaciela-nie mam złudzeń!!Nie znajdę tez ani męża ani kochanka bo powaznie boję się związków po przykrym moim życiu!!Ale podpuszczać i pisać moge chyba?Tylko nie podam dokładnyh danych!
Dziś fajna pogoda a więc idę na długi spacer i na obiad.Wszak to juz jutro wieczorem wyjeżdzam do Niemiec!Pa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 30-07-2017, 11:34
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Witam

I dodam swoje zdanko- techniczne- na temat tego "wyciągu":
Może faktycznie był wyciąg- cienka bezbarwna nitka uwiązana do sufitu. Chińska kamerka o niskiej rozdzielczości tego nie wyłapie.
Poza tym na Skype w ustawieniach video jest powiększenie kamery- nie wiem jak to jest podczas rozmowy, nie testowałem jeszcze ale jest regulacja w zakresie 0-10.
Skoro jednak facet "przeszedł do historii" to prawdy nie poznamy.
Pozdrawiam wszystkich.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 30-07-2017, 14:16
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie A i jeszcze jedno zdanie:

Czytałem o koniku- który miał tego duuużo więcej niż 5 cm i nigdzie się tym nie chwalił- nawet na Skype.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 31-07-2017, 10:39
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Ale jajeczka?!Będę dalej czytac Was o tej przyjazni damsko-męskiej!Moze Wy znajdziecie przyjaciela-nie kochanka??To na razie-idę do banku przed wyjazdem.Pa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 31-07-2017, 17:01
Ażka Ażka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Częstochowa
Posty: 5
Domyślnie

Niestety, to chyba nagminne. Ja mam tak samo. Nie ma szans spotkania mężczyzny na poziomie, który szuka tylko przyjaźni. Im starszy i..... tym więcej chce wszystkiego. To temat rzeka ... Ja już zrezygnowałam z moich marzeń spotkania tylko przyjaznej, męskiej duszy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 31-07-2017, 22:50
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Może i wiek tu ma swoje znaczenie ? Nie oszukujmy się , nie jesteśmy już nastolatkami . W naszym wieku przeważnie ma się swoje nawyki , przyzwyczajenia itd..... ale czasem nastąpi jakiś cud .
Np. ja nawet gdybym znalazła odpowiedniego pana to i tak chciałabym aby zaakceptował moje przyzwyczajenia , wygląd, moje pasje a co za tym idzie ? Zaufanie i kompromis . Niestety , charaktery są różne i oczekiwania również .
Pozdrawiam .......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 04-08-2017, 22:26
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witajcie miło mi że mogę do Weź coś napisać Jak tam wasze sprawy ze znalezieniem przyjaciół
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 04-08-2017, 22:50
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Hej Danusiu . Przyjaciel a przyjaciel to ogromna różnica , zależy kto i czego oczekuje , prawda ? W tym momencie wolę mieć przyjaciół , na których nie zawiodę się niż pseudo przyjaciela , na którego nie mogę liczyć.... Nie na darmo mówi się , że przyjaciół poznaje się w biedzie a o tym boleśnie przekonałam się niedawno . Gwoli wyjaśnienia - nie chodzi mi o jakiegoś faceta lecz o kobietę , którą zwałam przyjaciółką .
A jak jest u Ciebie ?
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 05-08-2017, 02:19
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie Czy łóżko to koszmar?

Cytat:
Napisał frasag
Masz sporo racji. Dzisiaj też spotykam ludzi, którzy mówią że sąsiadka ma "Przyjaciela" a myślą o Kochanku. Znam też Panią, która nie chce żeby nazywać ją Przyjaciółką- może jej się to słowo kojarzy ze słowem Kochanek, a może woli Kolega?- nie pytałem bo mi jakoś nie wypada. Ale nie jesteśmy tu po to żeby kogoś osądzać- niech każdy robi co mu pasuje. Pozdrawiam.

Trochę brakuje mi słów ..... zaraz głowę schowam pod poduszkę bo tak mi wstyd. Zostałam wychowana tak, że w życiu nie można sobie pozwolić na słabości.

Wiesz Frasag, chciałabym z Tobą trochę popisać. To nic nie kosztuje. Jeśli zechcesz to napisz do mnie maila. b.gindak1956@yahoo.com Jeśli nie odpiszesz to nie ma sprawy. Nie będę zawiedziona.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że administracja wzięła sobie do serca twoje uwagi. Jeśli nie to nie ma się czym martwić bo zawsze możemy sobie sami zbudować taką rzeczywistość , jakiej potrzebujemy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 05-08-2017, 10:07
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Dzień dobry Wszystkim.

Mieszkamy najczęściej daleko od siebie. Raczej nie ma możliwości żeby się wspólnie wybrać np. do parku, połazikować cały dzień, porozmawiać na różne tematy, zjeść po drodze obiadek i po kilku takich spotkaniach można troszkę się zorientować who is who. Ale na propozycję wizyty domowej to ja mówię: NIE.
Dwie samotne osoby, w mieszkaniu prawie na pewno znajdą się w łóżku- poeta napisał: "że jednak krew nie woda- majtki nie pokrzywy".
Łóżko nie jest niczym złym, nawet Biblia pisze żeby w małżeństwie współżycie podejmować "żeby nas diabeł nie kusił". Niektórzy odkładają to na "po ślubie", ale tych jest chyba coraz mniej. A zresztą- co ja stary i kawaler od urodzenia mogę o tym wiedzieć???
Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 05-08-2017, 20:05
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

No właśnie Franiu poruszyłeś bardzo ważny temat temat wiary pewnie jestem niedzisiejsza albo staroświecka ale nigdy nie zgodziła bym się ani na pierwszej ani na 10 00 randce od razu od wskoczyć do łóżka chyba to jest zarezerwowane tylko dla małżeństw ale znowu brać ślub i wiązać się na dobre i na złe no to lepiej wcale już nie używać z takim podejściem nigdy nikogo nie znajdę nie mam złudzeń Zresztą mówię otwarcie o co mi chodzi a jak się komuś nie podoba to trudno Moja świętej pamięci mama zawsze mi mówiła przyjaciel jest wymagający i twardy a wróg jest słodki i pochlebca Dlatego potrafię rozróżnić kto przyjaciel A kto wróg może to wada a nie zaleta w innym wątku chwaliłem się że miałam gościa na 5 tygodni ale i tak między nami do niczego nie doszło i to nie tylko ze względu na starość ale przeze mnie haha młodego innego Odrzuciłam to życzę wam cudownego wieczoru i spokojnej nocy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 07-08-2017, 20:47
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Danusiu , wiesz co spodobało mi się w Twojej wypowiedzi ?
To , że przyjaciel jest wymagający i twardy a wróg jest słodki i pochlebiający . Na pewno w tym jest jakaś prawda bo przyjaciel powinien mówić prawdę jaka ona by nie była choć nie zawsze jest to przyjemne . Ale nie na darmo mówi się , że więcej jest warta gorzka do przełknięcia prawda niż oślizłe i słodkie kłamstwo . Może to zinterpretowałam po swojemu ale tak właśnie myślę . Źle jest gdy zaufa się komuś bezgranicznie a po jakimś czasie okaże się , że to jednak kanalia (przepraszam za określenie). Pozdrawiam przedmówców i przyszłych mówców .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 01:55
Gienia1962's Avatar
Gienia1962 Gienia1962 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 20
Domyślnie

Z nami kobietami to jest tak że potrzebujemy jednak czegoś więcej. Chodzi o to żeby wiedzieć na czym się stoi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 04:19
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie

[quote=Gienia1962]Z nami kobietami to jest tak że potrzebujemy jednak czegoś więcej. Chodzi o to żeby wiedzieć na czym się stoi.[/QUOTE



O co tu chodzi? Nie pytałabym gdybym nie była ciekawska. Czego więcej potrzebuje kobieta? Na czym stoi kobieta w związku z mężczyzną? Na czym stoi mężczyzna ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 04:59
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie Pewnie masz rację

Cytat:
Napisał frasag
Moim skromnym zdaniem prawdziwa czysta przyjaźń między całkowicie samotnymi osobami płci przeciwnej na dłużej jest możliwa tylko, gdy te osoby mieszkają daleko od siebie, albo gdy spotykają się, ale w większym gronie. Istnieje baaaardzo cieniutka granica w takiej przyjaźni i baaaardzo łatwo ją przekroczyć i wpaść do łóżka. I nikt nigdy mnie nie przekona- że będąc sam na sam z dłużej już znaną przyjaciółką (przyjacielem) i choćby trzymając ją tylko za rękę nic nie zaiskrzy. To tylko kwestia czasu- poeta napisał:.."że jednak krew nie woda...". Lepiej myśleć perspektywicznie i nie zakładać z góry że to tylko przyjaźń i nic więcej. Pozdrawiam.


Moim skromnym zdaniem demonizowanie seksu w przyjaźni to przesada ale może się mylę. Owszem, zdaję sobie sprawę z tego, że wtedy jest trochę inaczej ale nie uważam, że seks to tragedia Przecież to jest normalne tak jak oddychanie. Czy uważacie, że przyjaciele mogą tylko i wyłącznie rozmawiać aby przyjaźń była "czysta"? Czy seks jest brudny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 22:35
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Wydaje się mi , że na ten temat zdania są podzielone a zwłaszcza kobiet choć z drugiej strony czasy i poglądy bardzo zmieniły się więc po prostu ......nie wiem .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 22-08-2017, 09:45
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Teraz moje przemyślenia.Seks nie jest brudny ale w przyjaźni niepotrzebny. Jest ściśle związany z miłością, pożądaniem, zazdrością! Jaka to będzie przyjaźń między kochankami?? Gdzie ustalić kiedy to szczera miłość a pożądanie? To coś zupełnie innego. Iż przyjaźń. Temat rzeka i co inną osobą inne pojęcie. Ja to już całkiem odbiegłem od normy bo chcę tylko przyjaźni a nie spólnego łóżka!! Z moimi problemami ze zdrowiem boję się tego i nie chce być odrzucona!! Wiem dobrze- z czym do ludzi??? A więc pozostaje mi tylko przyjaźń!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 08-11-2017, 12:19
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

jeśli komuś jest dobrze samemu ze sobą, to może nie ma sensu pchać się na siłę w jakikolwiek związek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nazwisko ex żony po rozwodzie brotet Prawo rodzinne 5 25-07-2018 12:57
A o zdrowiu ani słowa! Eunicka Profilaktyka i zdrowy styl życia 8 22-08-2012 23:42
Bez czapki ani rusz - komentarze Ludgarda Ogólny 44 19-05-2010 21:56
Żałoba nie dla kochanki Basia. Miłość, przyjaźń, związki, samotność 8 06-11-2008 01:25
Nie mogę nie myśleć o tej Ani z Gdańska Ewunia Społeczeństwo - wątki archiwalne 14 13-04-2007 22:59

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.