menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Jestem babcią, jestem dziadkiem
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-02-2007, 15:27
barbara barbara jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 4
Uśmiech Witam Babcie i Dziadków !


Cieszę się,że mogłam dołączyć do grona babć .Mam śliczną wnusię Juleńkę takie moje małe skarbusiątko ,ma 2 latka i 4 miesiące dużo mówi,prawie wszystko rozumie i cieszy się jak przychodzę w odwiedziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 13:26
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 223
Domyślnie

Też jestem Babcią i witam wszystkie Babcie i Dziadkow ciesze sie niezmiernie...mam wnusię dwilatkę i wnuczka oj już starszaka, to sa moje skarbeczki życia w wieku jesieni. Przybywam by Was odwiedzić i zapytać co u Was słychać
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-10-2007, 18:27
liduszka's Avatar
liduszka liduszka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Germanny
Posty: 581
Domyślnie

Witam , tez jestem babcia i prababcia i jestem z tegostanu bardzo dumna. Zycze wszystkim babciom i dziadkom dlugich lat zycia .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-10-2007, 18:33
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Witajcie nowe Babcie Jest nas tu więcej i można znaleźć wiele informacji i zdjęć w tym wątku http://www.klub.senior.pl/jestem-bab...arbie-453.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-04-2008, 13:47
LOTOS's Avatar
LOTOS LOTOS jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 16
Domyślnie

Witam wszystkie babcie i dziadków
Jestem tu nowa, poczytałam sobie Wasze wypowiedzi-są różne ale każdy ma inny pogląd,charakter i podejście do sprawy co nie znaczy że złe lecz inne bo i my jesteśmy różni. Ja mam trzech wspaniałych (oczywiście) wnuków począwszy od 15-to latka, średni 8 lat i najmłodszy 15-cie miesięcy.Kocham ich wszystkich bardzo, choć każdego inaczej. Nie wychowywałam ich lecz pomagałam w opiece, byłam na każde zawołanie gdy dzieci tego potrzebowały.Oczywiście że rozpieszczam bo po to ma się dziadków ale nie jestem z nimi na co dzień więc mogę sobie na to pozwolić.Starszych wnuków od syna mam blisko,w tej samej miejscowości mieszkają ale już się rzadziej widujemy bo każdy z nich ma swoje zajęcia. Najmłodszy od córki mieszka daleko i ogromnie za nim tęsknię choć przyjeżdżają na każde święta i uroczystości to jednak ta odległość jest dla mnie nie do zniesienia. Gdy tylko jest potrzeba pomocy przy Kamilku to na każdą prośbę córki jadę do nich i to z wielką radością. Bywa, że próbuję dzieciom coś zasugerować czy poradzić ale staram się jak najrzadziej to robić i delikatnie bo wiem że tego nie lubią i tak zrobią po swojemu.Może wystarczy o mnie i wnukach jak na pierwszy raz żeby nie zanudzić. Będę tu zaglądać na pewno.

Ostatnio edytowane przez LOTOS : 12-04-2008 o 14:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 14-04-2008, 22:59
renet's Avatar
renet renet jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 87
Domyślnie

Witam wszystkie babcie i dziadkow.
Ja mam też dwie wnusie jedna ma prawie 4 latka i durga ma niecale 2 lata jestem z nich dumna i kocham je nad zycie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 14-04-2008, 23:15
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Melduje swoje 16 letnie babciostwo .Mam wspaniala wnusie Olenke
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 15-04-2008, 19:41
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

HURA, HURA, moja mała Ola a właściwie Aleksandra (jej zdjęcie) zostało wykrzystane na płycie "Zdjęciaki" dołączonej do Dziennika Zachodniego w soboty. Dopiero dzisiaj zobaczyłem to nagranie-uszkodzony odtwarzacz. Ona jest chyba fotogeniczna, była już na pierwszej stronie powyższego dziennika, po zbiórce na WOŚP.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 15-04-2008, 20:19
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Pokaz ta Ole - moja byla pare lat temu w "Gazecie Wyborczej" z okazji otwarcia wakacyjnych warsztatow plastycznych - mam tenegzemplarz do dnia dzisiejszego .Moze uda mi sie to sfotografowac to wkleje na w tym watku ,
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 15-04-2008, 21:53
janinaa janinaa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 483
Domyślnie

Ja melduję,ze 10 04 2008 r urodził się mój wnuczek Kubuś , ale babcią jestem już15 lat. Najstarsza wnuczka własnie miała urodziny 13 kwietnia .Dodam,że mam razem czworo wnucząt,a dwoje za granicą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 15-04-2008, 21:57
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Nie to żebym coś Babciom odbierał ale najważniejszy i tak jest Dziadek wiem co mówię i co mówią dwie moje fantastyczne wnuczki. Pozdrawiam Babcie i Dziadków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 15-04-2008, 23:32
Anilah's Avatar
Anilah Anilah jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 2 133
Domyślnie

Mam jedną wnuczkę i dwóch wnuków"oczywiście cała trójka wspaniała" i uważam ,że najlepszy wynalazek na świecie to babcia i dziadek hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Za pieniądze możesz kupić pozycję,ale nie szacunek.


http://anilah-mojepodroze.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 21-04-2008, 11:41
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Witaj plazowiczko.
Bardzo podoba mi sie Twoj avatar. Zazdroszcze Ci ochoty i energii do podrozy i w ogole ruchu. Z tym sie trzeba urodzic.(zazdrosci jako takiej nie znam zupelnie). Mnie trudno wyjsc z domu. Nie lubie wychodzic i nie nudze sie, choc jestem sama. Lubie samotnosc i rozmyslanie. Wiem, ze powinnam sie wiecej ruszac, ale nie ma kolo mnie wolow, ktore by mnie wyciagnely. Pozdrawiam.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 21-04-2008, 12:24
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie będę babcią...........

A ja wczoraj /w dniu swoich imienin/ dowiedziałam się,że po raz trzeci zostanę babcią.Kocham dzieci,szczególnie swoje wnuki,mam 13-letnią wnuczkę Karolinę i 5-letniego wnuczka Mateuszka.Z wielką nadzieją i niecierpliwością będę czekać na kolejne wnusiątko.............
__________________
Agnieszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 21-04-2008, 13:55
LOTOS's Avatar
LOTOS LOTOS jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 16
Domyślnie cieszmy się naszymi wnukami

Widać z tych wszystkich wypowiedzi jakie to szczęście być babcią czy dziadkiem, jak bardzo kochamy naszych wnuków i jesteśmy w stanie wiele im poświęcić. Możemy sobie wszyscy pogratulować że doczekaliśmy się tego szczęścia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 21-04-2008, 19:49
renet's Avatar
renet renet jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 87
Domyślnie

Lotos to gratuluję.
Nie ma większego szczęscia dla nas babc jak uśmiech ukochanych wnukow.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 21-04-2008, 23:29
Danuta Barabara Danuta Barabara jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 21
Domyślnie

I słusznie!Cieszmy się naszymi wnukami(mam 2 :pięć i piętnaście lat),chciałabym jeszcze wnuczkę,ale...pamiętajmy,póki co, o własnym życiu,ciut niezależności!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 23-04-2008, 09:42
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Wyrodek

Cytat:
Napisał renet
Lotos
Nie ma większego szczęscia dla nas babc jak uśmiech ukochanych wnukow.
Wielogodzinny kontakt z niemowlęciem wyczerpuje mnie, o czym rodzina została poinformowana i korzysta z moich całodziennych usług opiekuńczych w sytuacjach awaryjnych. Pewnie nigdy nie uczynię babciowania istotną częścią mojej tożsamości. Czasem zderzam się z przykładanym do mnie stereotypem babciowania, czuję, że wyraźnie nie przystaję. Sądzę, że świadomość mojego niedorozwoju czy niechęci do wejścia w standardową rolę babci wyjdzie mi na zdrowie. Nie odnajduję się w grupie "nas babć".
Szczęście - miłość - poświęcenie - oddawanie życia - odkąd się zestarzałam staram się ważyć słowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 23-04-2008, 09:49
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Jak to się dzieje?

Czytam sobie wątek i nie mogę wyjść z podziwu, że tak wiele osób ma wspaniałe wnuki, a ja wokół siebie obserwuję całkiem normalne dzieci, z moimi wnuczętami na czele. Bywam codziennie w żłobku, czasami u pediatry, na spacerkach i ciągle spotykam zwyczajne dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 23-04-2008, 09:59
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie

I jeszcze jedno; czy przypadkiem nie oddaję swoim wnukom przysługi, nie skazując ich na los niewdzięczników, którym to babunia ... .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze babcie i dziadkowie Nika Rodzina bliższa i dalsza 79 02-10-2018 16:20
odpoczynek babcie i wnuki ligia63 Jestem babcią, jestem dziadkiem 10 20-04-2013 15:32
Niezastapione,ukochane BABCIE. senior A.P. Społeczeństwo - wątki archiwalne 0 17-03-2008 14:21
Spotkanie dziadków z wnuczkami u biskupa łomżyńskiego - komentarze czort Ogólny 2 05-04-2007 11:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.