menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 04-07-2014, 12:54
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Ewentualnie można rozważyć zabieg podniesienia piersi wykonywany w gabinecie chirurgii plastycznej. O ile kiedyś był to temat tabu niemniej teraz coraz więcej osób się na to decyduje. Metody lekarskie są bardzo skuteczne, powikłania coraz rzadziej się zdarzają. Jedyną przeszkodą jest w zasadzie cena ponieważ nie jest to tani zabieg.
Dla zainteresowanych obecnie najlepszą kliniką chirurgii plastycznej jest to miejsce : http://proclinic.pl/service/konsulta...urga-plastyka/ - znajduje się ona we Wrocławiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #202  
Nieprzeczytane 04-07-2014, 20:27
karola1955 karola1955 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 30
Domyślnie

Cena faktycznie jest dosyć duża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #203  
Nieprzeczytane 09-07-2014, 23:47
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 800
Domyślnie Rozia

Nienawidzisz swego biustu - czyli nienawidzisz siebie.Tak nie mozna.Zapewniam Cię , ze kazdy facet woli cycatą babę niż płaskocycną.Znam takiego , który mówi, ze na jednym cycku się kładzie, a drugim przykrywa 'I jest szczęsliwy.

A tak poważnie - to Cię rozumiem , bo....ale są gorsze nieszczęścia.Ostatecznie jak się ma kasę mozna sobie zmniejszyc, ale po co usuwać to , co usunie kiedyś czas.?
Niejedna ubolewa , ze ma ' sadzone jajka " zamiast biustu.Tak xle i tak niedobrze.Zawsze to lepiej mieć czegos więcej niz mniej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #204  
Nieprzeczytane 03-08-2014, 18:45
Rozia's Avatar
Rozia Rozia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 1 329
Domyślnie

kama, to nie jest tak, że siebie nie nawidzę. Nie lubię siebie z tym biustem. Ogólnie jestem mała. Mam 1.60, 52 kg i te nieznośne cycki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #205  
Nieprzeczytane 03-09-2014, 16:26
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama5
Nienawidzisz swego biustu - czyli nienawidzisz siebie.Tak nie mozna.Zapewniam Cię , ze kazdy facet woli cycatą babę niż płaskocycną.Znam takiego , który mówi, ze na jednym cycku się kładzie, a drugim przykrywa 'I jest szczęsliwy.

A tak poważnie - to Cię rozumiem , bo....ale są gorsze nieszczęścia.Ostatecznie jak się ma kasę mozna sobie zmniejszyc, ale po co usuwać to , co usunie kiedyś czas.?
Niejedna ubolewa , ze ma ' sadzone jajka " zamiast biustu.Tak xle i tak niedobrze.Zawsze to lepiej mieć czegos więcej niz mniej...

Zgadzam się z Tobą tylko to płaskocycną zastąpiłbym
słowem z naleśnikami.
Roziu powinnaś być dumna z tego Daru Boga.
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #206  
Nieprzeczytane 11-09-2014, 04:19
cwieta's Avatar
cwieta cwieta jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: poznań
Posty: 205
Domyślnie

''JEŚLI Z CYTATEM TO PO AMAZONKACH ''
nie placz kiedy odjadę ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #207  
Nieprzeczytane 11-01-2015, 00:59
Zochaa Zochaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Poznań
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Moje miłe.
Proszę się nie śmiać,tylko podejść do sprawy ze zrozumieniem..
Moje piersi zawsze były moim wstydliwym problemem..
Są duże.Za duże jak na mój gust.W związku z tym,czuję się nieelegancko.
Jako młoda i bardzo szczupła dziewczyna ,z duzym biustem,czułam się gorsza od moich koleżanek,bo widziałam ,jak kazdy nowopoznany chłopak gapił się zaraz na moją bluzkę,a miałam prawo podejrzewać ,że nie był to koneser ciuchów z MHD.

Po urodzeniu i karmieniu dzieci było nieco lepiej.A teraz? Szkoda gadać.Może wpływ na to ma HTZ ?
Ale jeżeli wyrzucę plastry do kosza,to staję się okropną jędzą,a na to nie mogę sobie pozwolić...

Co Wy na to ?....Lila

Zamiast HTZ stosuję naturalny progesteron w kremie Progestella Menopauza, ostawiłam hormony, czuję się dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #208  
Nieprzeczytane 25-01-2015, 14:57
~gość: Rybonu_Klein's Avatar
~gość: Rybonu_Klein
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama5
Zapewniam Cię , ze kazdy facet woli cycatą babę niż płaskocycną.
(...)Zawsze to lepiej mieć czegos więcej niz mniej...
A to błąd
Generalizowanie i uogólnianie albo dawanie wiary stereotypom raczej przekonać nie może. Prawdopodobnie większość facetów lubi duże biusty, ale czy jest to przytłaczająca większość to już nie byłbym taki pewien.
A czy lepiej mieć więcej, niż mniej? Jakby nie było, jest to też większy ciężar do dźwigania. Znam relację kobiety, która twierdzi, że wielkość (i ciężar) jej biustu wpływa niekorzystnie na kręgosłup.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #209  
Nieprzeczytane 27-01-2015, 14:17
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał hutkow
Cytat:
Napisał kama5
Zapewniam Cię , ze kazdy facet woli cycatą babę niż płaskocycną.
Zgadzam się z Tobą tylko to płaskocycną zastąpiłbym
słowem z naleśnikami.
Wszystkie Baby z Nalesnikami popadly w depresje
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #210  
Nieprzeczytane 28-01-2015, 13:40
Basko Basko jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 374
Domyślnie

I jak tu dogodzić? Te co maja duży biust, narzekają i chcą mniejszy...te co mają maly, chcą mieć duży ...
a nie lepiej cieszyć się tym co się ma i dziękować , że sie jest zdrowym i nic nie dolega?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #211  
Nieprzeczytane 19-08-2015, 15:55
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Wydaję mi się, że nie zawsze da się zaakceptować własne ciało, szczególnie w przypadku bardzo dużych biustów. Nie dziwię się niektórym, że zdecydowały się na ich pomniejszenie - często też jest to z korzyścią dla zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #212  
Nieprzeczytane 09-09-2015, 09:33
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Pewnie, że się nie da wszystkiego zaakceptować. Czasem trzeba sobie coś poprawić, by lepiej się poczuć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #213  
Nieprzeczytane 09-09-2015, 10:05
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Koleżanka, która zdecydowała się na powiększanie piersi w Clinic For You we Wrocławiu podczas wizyt w tej klinice widziała kobiety, które przychodziły z problemem zbyt dużych piersi - wykonują tam także redukcję. Najbardziej zaskoczył ją wygląd tych kobiet - często były smutne, przygarbione, widać było, że ten problem im bardzo ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #214  
Nieprzeczytane 22-03-2016, 10:55
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

Kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do tego rodzaju zabiegów ale wiem, że wiele osób jest po jakiś wypadkach lub chorobach i takie zabiegi są dla nich bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #215  
Nieprzeczytane 22-03-2016, 11:32
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Ja także byłam kiedyś sceptycznie nastawiona do takich zabiegów. Dopóki moja koleżanka nie poszła na korektę piersi u doktor Olender. Jak zobaczyłam efekt - zmieniłam zdanie. Na zdrowiu się to kompletnie nie odbiło, a wygląda znacznie lepiej. W klinice dobrze się nią zajęli ludzie pełni profesjonalizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #216  
Nieprzeczytane 07-12-2016, 11:26
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Polecacie korektę piersi u lekarza jednak nie bierzecie pod uwagę licznych komplikacji jakie mogą się pojawić po takiej operacji
Wystarczy sobie obejrzeć zdjęcia w sieci, które przedstawiają nieudane operacje. Moze Wam sie czegoś takiego po nich odechce. Sama nigdy bym się na to nie zdecydowała, szczególnie,że są w sklepach kosmetyki, które bardzo ładnie podnosza i ujędrniają biust. Absolutnie nie piszę tutaj o kremach na biust za 10 zł w popularnych drogeriach ale o czymś profesjonalnym. Poczytajcie sobie o Frashe: http://kremnabiust.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #217  
Nieprzeczytane 19-12-2016, 09:07
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 883
Domyślnie

Frashe faktycznie jest najlepsze. Drogie ale jeśli chce się mieć efekty to warto jest czasami się na coś takiego szarpnąć.
Skończyłam niedawno opakowanie tego produktu i chciałam się podzielić refleksjami na jego temat.
Jest on bardzo wydajny i wystarczy jedna pompka dla obu piersi.
Formuła komfortowa,ale nie ciągnie się i nie jest kleista. Przed nałożeniem stanika najlepiej odczekać ok 5 minut aby dobrze się wchłonał.
Jednak najważniejsze jest działanie. Skóra biustu staje się bardziej napięta i jędrniejsza,nie wiem czy to nie także efekt masażu podczas nakładaniu,ale nawet mąż zauważył,że skóra jest bardziej jedwabista w dotyku a piersi bardziej "sterczą".
Jedyne co odstrasza to cena vs ilość produktu,ale sądze,że dla zadowalających efektów-warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #218  
Nieprzeczytane 15-06-2017, 10:09
anulka43 anulka43 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: warszawa
Posty: 3
Domyślnie

niestety też mam problem sporego biustu i to jeszcze lejącego, płaczącego jak zwał tak zwał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #219  
Nieprzeczytane 28-06-2017, 11:52
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

ja bym chciała przejść zabieg podniesienia piersi bo moje przegrywają z grawitacją
Odpowiedź z Cytowaniem
  #220  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 10:36
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Cytat:
Napisał wesolysenior
ja bym chciała przejść zabieg podniesienia piersi bo moje przegrywają z grawitacją

No niestety starość nie radość. Daje się to we znaki, szczególnie jeśli chodzi o biust. O ile jeszcze niewielkie piersi trzymają się dobrze to problem może być z dużym biustem bo to on zwykle przegrywa walkę z grawitacją i wisi.

Kilka informacji o chirurgicznym powiększaniu biustu znajduje się na tej stronie:
https://www.babskiswiat.com.pl/na-cz...ie-piersi.html

Zabieg ten wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. Polecam konsultację z lekarzem aby powiedział o efektach, jakie można uzyskać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mój wnuczek krise1 Jestem babcią, jestem dziadkiem 27 05-10-2019 22:04
Nowotwór piersi - komentarze Basia. Ogólny 50 26-07-2019 12:25
Mój WROCŁAW lawenda Wrocław 535 02-10-2009 23:30
Mój pierwszy raz kufa86 Humor, zabawa - wątki archiwalne 60 18-05-2009 20:57
Mój syn jest gejem pomocy co robić?? Zbyszek1952 Rodzina bliższa i dalsza 541 24-10-2008 22:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.