menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 12:20
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Właśnie, Niko. My kobiety potrafimy. To musi wyglądać tak, że inicjatywa wyszła od nich, tych złotych rączek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 12:31
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Miałam jeszcze inny sposób, wszak zawsze mieszkałam ze złotymi rączkami /3 braci i śp.ojciec/.
Np. ciekło z kranu. Proszę...proszę... proszę... nic.
Idę do schowka z narzędziami, biorę największe - żeby zauważyli - francuza na ten przykład, i ... mam naprawione.
Wyrywają mi tego francuza - bo przecież wszystko rozwalę
Różne są sposoby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 14:29
aktre's Avatar
aktre aktre jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 397
Domyślnie Zrobią prawie wszystko ...

http://www.mazdowynajecia.net/?page_id=8
Pozdrawiam
__________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Nieprzeczytane 20-12-2009, 23:46
Ha_na's Avatar
Ha_na Ha_na jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Polska
Posty: 2 730
Domyślnie

Z olbrzymim zainteresowaniem przeczytałam calutki wątek! Uwielbiam i kocham zmieniać, remontować, odnawiac i reanimować stare meble i przedmioty.Kiedyś robiłam to sama, ostatnio jednak zdr. nie pozwala, ale ochota pozostała. W tym celu złota rączka niezbędna,bo mąż nie popiera,i nie przeszkadza.Zachowuje status quo.Ale potem, raczej zawsze też mu się podoba.Przywyka. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Nieprzeczytane 23-02-2010, 11:14
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 142
Uśmiech

Witam,ja też lubię zmiany w domu, kiedyś to z meblami jeżdziłam bez przerwy, teraz trochę mniej bo ustawienie jest optymalne. Pokoje mi się zmniejszyły, oddałam piętro córce a pokój na dole 8x4m podzieliłam na 2 teraz mam sypialnię i salonik. Aktualnie mam remont więc jest okazja do poprzestawiania. Mąż owszem pomaga mi w przesuwaniu mebli, ale nie jest zachwycony, twierdzi "dopiero przyzwyczaiłem się gdzie co jest a tu znów zmiany" Córka u górymodernizuje wi,ęc ja przy okazji też coś zrobię, malowanie, porzestawianie imoże jeszcze coś wymyślę?.. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Nieprzeczytane 23-02-2010, 11:40
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie Ditto hop...znopwu sie spotykamy.

Jak widzę mamy dużo wspólnego. Tyle że u mnie jest odwrotnie. Ja kiedyś w blokach miałam większe pole do popisu. W pokoju dziennym , mogłam przestawiać tylko meble. Ale pozostałe mogłam zamieniać ,Męża na swój i odwrotnie i potem jeszcze trzeci, raz był mój , to znów męża . Plus w każdym pokoju przestawianie mebli, zamiana na nowsze. Oj, działo się u mnie. działo. Nawet już nie pamiętam ile np. tapczanów zmieniłam. stoły na ławy. Teraz odwrotnie.Bo pokoje większe, więc stoły i krzesła.No właśnie w sobotę zmieniałam meble w męża pokoju , na nowsze, ładniejsze, bardziej w stylu komodowym.
A co na to mąż ?...nic, nie pomaga , ale i nie marudzi.
Mnie się szybko sprzyksza, i uwielbiam zmiany.
Nawet w ciągu ostatnich 13-tu lat , cztery razy zmieniałam aranżację ogrodu.
Nadawała bym się chyba do księgi Ginecea
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Nieprzeczytane 23-02-2010, 12:49
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Ja też bardzo lubię zmiany, nawet drobne ,takie jak firanki, zasłonki, jakieś inne kwiatki, serwetki, teraz nie za bardzo mam pole do popisu z jazdą z meblami , bo w 2004 r kupiłam porządne, drewniane z importu meble stylowe, ktore są dość ciężkie, więc nie ma mowy o ich przestawianiu, ale dodatki lubię zmieniać, już myślę, że znów na wielkanoc zmienię zasłony i firany,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Nieprzeczytane 09-03-2017, 12:58
Małgorzata_55 Małgorzata_55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Katowice
Posty: 22
Domyślnie

Lubię zmieniać wystrój mieszkania. Nie lubię nudy i często wprowadzam małe udoskonalenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Nieprzeczytane 20-03-2017, 19:17
spinoo's Avatar
spinoo spinoo jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 146
Domyślnie

Odmiana jest potrzebna , kiedy przychodzi czas na remont staram się przewidywać co będzie za kilka lat tak by to co zrobię starzało się wolniej . Teraz czeka mnie wyzwanie , stworzyć wymarzone mieszkanie dla siebie i żony , ostatnie już , docelowe . Dlatego choć dopiero powstaje już teraz prowadzimy długie dyskusje.. co ma i jak ma być . Ja jestem zwolennikiem stylu skandynawskiego z nowoczesnymi elementami , moja najdroższa ... jest tradycjonalistką ..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Nieprzeczytane 12-04-2017, 12:49
opero opero jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: Kraków
Posty: 31
Domyślnie

To się możecie nie dogadać jeśli tak, zawsze możecie podzielić, że jeden pokój tak, a drugi tak, Salon tak, a kuchnia inaczej. Ja miałem podobnie jak mieszkania sprzedaż zamość kupiliśmy. Ale doszliśmy do porozumienia. Tylko najważniejsza jest chęć porozumienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91  
Nieprzeczytane 12-05-2017, 10:24
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Czasem wystarczy drobna zmiana, a mieszkanie już zaczyna wyglądać inaczej. Poczytajcie sobie ten artykuł: http://tekstowy.net/turkusowe-dodatk...jakie-dodatki/ - taka zabawa kolorami może wiele zmienić w Waszym wnętrzu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Nieprzeczytane 29-06-2017, 21:51
Bliska Bliska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Rzeszów
Posty: 10
Domyślnie Zaskoczenie

Jestem niezwykle zaskoczona,że tylu seniorow, jak widzę, tak często zagląda i pisze na forum. Namówił mnie syn. I już nie żałuję. Będzie co robić w wolnych chwilach pochwalę się w tym wątku.. Na stare lata zmiany w mieszkaniu są naprawdę przyjemne. Dwa dni temu kupiliśmy z mężem narożnik. Nowy. Jak ktoś chce podejrzeć, zostawiam namiar: http://www.galameble.com i teraz nie możemy się nagadac i nasiedziec. Jutro wizyta sąsiadów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Nieprzeczytane 17-08-2017, 14:08
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Ja lubię zmiany w mieszkaniach ale tylko na lepsze;-) Ostatnio trafiłam w sieci na taki artykuł: http://przeglad-domowy.pl/warto-wied...akupu-zmywarki - myślę, że kupno zmywarki byłoby dobrą zmianą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 15:03
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie

Jeśli mam być szczery to nie przepadam. I nie chodzi tutaj o to,że nie chciałbym mieszkać w ładniejszym nowszym mieszkaniu Chodzi tutaj o remont, który jak sami wiecie może być bardzo trudny i męczący ( kto sie kiedyś bawił w remont na pewno zrozumie o czym tutaj pisze.....).

Rada ode mnie. Jesli nie macie ochoty marnować czasu na pilnowanie ekipy remontującej to skorzystajcie z usług dekoratora wnętrz:
http://projektmimo.pl/aranzacja-wystroj-wnetrz/
Nie zaszkodzi dopytać sie o wycenę ( nie jest to wcale takie drogie).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Nieprzeczytane 29-09-2017, 15:24
Marinata Marinata jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 30
Domyślnie

Co jakiś czas po prostu trzeba zrobić większy remont i tak i tak. Ja akurat lubię stabilizację, dlatego robię z zasady wszystko przemyślanie od początku do końca. Czy to nowa dachówka ceramiczna czy fotel ,kolor ścian.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Nieprzeczytane 04-10-2017, 11:32
matrioszka52's Avatar
matrioszka52 matrioszka52 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Polska
Posty: 35
Domyślnie

Ja średnio raz na dwa lata wprowadzam jakieś zmiany w domu - dzięki temu wnętrze odżywa na nowo. I nie potrzeba do tego wcale jakichś wielkich metamorfoz, czasem wystarczają dodatki, lub zmiana układu elementów w danym pokoju. Dzięki temu wiosną tego roku udało się odświeżyć sypialnię - na ścianie pojawiła się fototapeta nowy jork, bo tam był tylko jednolity kolor farby plus zmiana zasłon i przestawienie łóżka pod inną ścianę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Nieprzeczytane 18-03-2018, 09:27
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Remont łazienki zbliża się dużymi krokami a ja nadal nie kupiłam płytek. Znalazłam piękne firmy Porcelanosa perłowe kremowe, ale cena duża bo 174zł za m2. Szukam płytek podobnych perłowych innej firmy tańszej. Może ktoś gdzieś widział, bardzo proszę o namiary. Pozdrawiam. Barbara
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Nieprzeczytane 21-03-2018, 12:13
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Płytki faktycznie są bardzo ładne. Szykowne i eleganckie jednak ich cena to kosmos.

Proponowałabym zerknąć sobie na Alabastrino od Tubądzina:
http://www.tubadzin.pl/collection/150

Są bardzo podobne, ale jednak cena płytek jest o wiele niższa.
http://www.tubadzin.pl/sites/default...?itok=vKhmkk81
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Nieprzeczytane 08-06-2018, 10:54
Limonkaa Limonkaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Jeżeli chodzi o remonty to wiadomo- jest to bardziej koniecznością, niż czymś co się lubi... Fakt, że na pewno każda zmiana cieszy. Bo u mnie teraz też odbywają się w domu remonty, postanowiliśmy wymienić wentylacje u siebie. Muszę więc teraz zamówić obejmy i wszelkie inne akcesoria do zamocowania tego urządzenia. Dobrze, że od znajomych dostałam namiary na good work https://www.google.com/maps/uv?hl=pl...D7kQoioIuQEwEQ . To nie muszę nigdzie indziej się już rozglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Nieprzeczytane 03-01-2019, 13:18
Marylaa Marylaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 30
Domyślnie

Jest wiele możliwości. Czasem da się coś podpatrzeć w gazecie albo na branżowej stronie internetowej. Innym razem fajne wskazówki publikowane są na stronach typu http://www.ainprojektowanie.com/blog/. Ostateczność to skorzystanie z firmy wykończeniowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy lubicie pracować na działce? Eliza Dom, wnętrza, ogród 188 28-09-2023 10:54
Czy lubicie Harrego Pottera? Bianka Książka, literatura, poezja 52 26-02-2020 15:28
Zmiany w regulaminie Klub Senior Cafe admin Informacje 47 13-09-2010 02:22
Lubicie swoje synowe, swoich zięciów? Basia. Rodzina bliższa i dalsza 140 31-05-2010 09:17
Zmiany podatkowe na rok 2007 - komentarze araukaria Ogólny 0 07-12-2006 19:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.