menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 29-04-2012, 01:48
MartaKKK MartaKKK jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: wARSZAWA
Posty: 2
Domyślnie Babcia do oddania...


Babcia
A było tak... Starsza Pani bardzo dbała o swojego pieska, był on jej oczkiem w głowie. Mijałam je, kiedy razem powoli dreptały na porannym spacerku. W miarę swoich możliwości Starsza Pani zapewniała suni wszystko co najlepsze- jedzenie, smakołyki a przede wszystkim miłość i ręce do głaskania. Niestety pewnego dnia Starsza Pani bardzo zle się poczuła. Ona pojechała do szpitala, gdzie zmarła a Babcia trafiła do schroniska. Nikt z rodziny Starszej Pani po psiaka nie przyjechał. Był on tą kłopotliwą, niepotrzebną częścią spadku. W taki o to sposób Babcia została w schronisku, gdzie próbuje sobie radzić, mieszkając w boksie z większymi i młodszymi od siebie psami. Widać, że bardzo tęskni za obecnością człowieka.
Babcia jest malutkim (ok 6 kg),starszym( ok 12 letnim) czarnym pieskiem z jasnymi łapkami i siwą mordką. Będzie idealnym towarzyszem dla starszej osoby. Jest bardzo delikatnym i spokojnym psem.Z radością wskakuje człowiekowi na rączki, gdzie czuję się bezpiecznie. Pozytywnie reaguję na dzieci. Akceptuje inne psy. I ciągle czeka... aż ktoś znów ją pokocha.

Pod tym linkiem są zdjęcia suni, posiadam także film, na którym jest .
http://imageshack.us/photo/my-images...042012199.jpg/

Wraz ze śmiercią właścicielki sunia straciła wszystko co kochała- swoją Panią, dom, poczucie bezpieczeństwa... Jedyne co jej zostało z dawnego życia to obroża i wielka potrzeba kontaktu z człowiekiem.
Proszę, pomóżcie znalezć dla niej dom. Zimny schroniskowy boks to nie miejsce dla starego, delikatnego psa.

Kontakt - Marta 501 233 163
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
babcia-opiekunka klara20 Kraków 1 21-09-2015 21:21
babcia,dziadek do adopcji. beatajaworska77 Różne 0 04-12-2011 20:56
Moja Babcia swinkawietnamska Jestem babcią, jestem dziadkiem 2 06-02-2010 18:12
Babcia- przyjaciel, potrzebna JUŻ Agacik Praca, wolontariat 2 15-04-2009 20:50
danmal/babcia Oli admin Informacje 60 12-02-2008 14:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.