menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-12-2017, 19:21
Senior_W_Sieci Senior_W_Sieci jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie Buduje portal dla osób chcących nauczyć się obsługi internetu.


Witam Państwa serdecznie,
jestem troszeczkę młodszym użytkownikiem internetu, ale trafiłem an te forum, wraz z pewnym zapytaniem do Państwa.

Aktualnie buduje serwis, który ma pomóc w obsłudze internetu takim osobom jak Państwo - za pomocą poradników i wskazówek do obsługi internetu. Od razu mówię że nie chcę niczego sprzedać - a raczej podzielić się informacjami, które posiadam ja.

Aktualnie utworzyłem już kilka artykułów odnośnie najpopularniejszych problemów z którymi się spotkałem (jak zainstalować skype, jak być bezpiecznym w internecie, podstawy obsługi komputera), natomiast wychodzę z pytaniem, na jakie problemy w obsłudze internetu natrafiają Państwo?

Z góry uprzedzam, że robię to "po pracy", więc nie mogę "pomóc wszystkim", jednak chciałbym, abyście to Wy byli moimi głównymi odbiorcami.

Na ten moment nie podaję odnośnika do witryny, ponieważ zależy mi na odpowiedziach, a nie na promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-12-2017, 17:50
Senior_W_Sieci Senior_W_Sieci jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie

Gdyby ktoś jednak był zainteresowany podstawowym poradnikiem obsługi komputera, to u nas na stronie powstał dłuższy.

Oczywiście, każda uwaga będzie cenna.

Na zachętę ciekawostka:
Dlaczego klawiatura ma układ QWERTY a nie np. ABCD, albo inny, bardziej efektywny?
Otóż:
Rozkład znaków klawiatury komputerowe odziedziczyły po klawiaturach mechanicznych maszyn do pisania. Został on opracowany ze względu na występowanie tam problemu blokujących się dźwigni podczas szybkiego pisania, który próbowano rozwiązać poprzez umieszczenie klawiszy z najczęściej powtarzającymi się sekwencjami liter w taki sposób, by leżały możliwie daleko od siebie.


Dołączam treść: Tutaj.

Ostatnio edytowane przez Senior_W_Sieci : 20-12-2017 o 09:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Do kochających psy i chcących zamieszkać na wsi BogusiaUrszula Różne 0 20-06-2016 20:42
Nauka obsługi komputera i internetu/Pomoc w czynnościach dnia codziennego. Robert. N Praca, wolontariat 2 03-06-2014 17:42
tak się dzisiaj buduje! Bogus55 Dom, wnętrza, ogród 3 29-11-2010 13:49
Kurs obsługi komputera i Internetu (Warszawa - Bemowo) mrynkiewicz eSenior 0 21-05-2009 16:12

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.