menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-01-2009, 12:41
KrzychuKrzychu KrzychuKrzychu jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 2
Domyślnie Portal społecznościowy www.szlachetnezdrowie.eu


Dzień dobry, zapraszamy do portalu społecznościowego www.szlachetnezdrowie.eu Współpracujemy z lekarzami, specjalistami z różnych dziedzin. Portal praktycznie dopiero startuje. Zaczęliśmy od współpracy ze światowej sławy reumatologiem prof. zw. dr hab. Stefanem Mackiewiczem.

Jesteśmy związani z ogólnopolską kampanią edukacyjną „Szlachetne zdrowie” - chodzi o wykłady, konferencje, publikacje, warsztaty, terapia i wymiana informacji oraz wzajemna pomoc.

Ze strony portalu (w zakładce „Wykłady”) można pobrać kilka prezentacji związanych z wykładami na temat reumatyzmu. Również wykład pt. "Jak spać, gdy boli. Ból i sen" dr n. med. Michała Skalskiego (specjalista psychiatra, pracownik Katedry i Kliniki Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Warszawie, kierownik Poradni Leczenia Zaburzeń Snu).

Pierwszy etap kampanii zatytułowany "MYŚL POZYTYWNIE - TERAPIA OPTYMIZMEM" objął październikowe obchody Światowego Dnia Reumatyzmu. W sumie - w 10 dużych ośrodkach w Polsce - zorganizowaliśmy 14 wykładów na temat chorób reumatycznych. Wygłosili je znani profesorowie, m.in.: Stefan Mackiewicz , Leszek Szczepański, Marek Brzosko. Ogółem w zajęciach Kampanii Szlachetne Zdrowie uczestniczyło ponad 3000 osób.
Patronat honorowy nad jesiennym wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Reumatologiczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 30-01-2009, 15:58
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał KrzychuKrzychu
Dzień dobry, zapraszamy do portalu społecznościowego www.szlachetnezdrowie.eu Współpracujemy z lekarzami, specjalistami z różnych dziedzin. Portal praktycznie dopiero startuje. Zaczęliśmy od współpracy ze światowej sławy reumatologiem prof. zw. dr hab. Stefanem Mackiewiczem.

Jesteśmy związani z ogólnopolską kampanią edukacyjną „Szlachetne zdrowie” - chodzi o wykłady, konferencje, publikacje, warsztaty, terapia i wymiana informacji oraz wzajemna pomoc.

Ze strony portalu (w zakładce „Wykłady”) można pobrać kilka prezentacji związanych z wykładami na temat reumatyzmu. Również wykład pt. "Jak spać, gdy boli. Ból i sen" dr n. med. Michała Skalskiego (specjalista psychiatra, pracownik Katedry i Kliniki Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Warszawie, kierownik Poradni Leczenia Zaburzeń Snu).

Pierwszy etap kampanii zatytułowany "MYŚL POZYTYWNIE - TERAPIA OPTYMIZMEM" objął październikowe obchody Światowego Dnia Reumatyzmu. W sumie - w 10 dużych ośrodkach w Polsce - zorganizowaliśmy 14 wykładów na temat chorób reumatycznych. Wygłosili je znani profesorowie, m.in.: Stefan Mackiewicz , Leszek Szczepański, Marek Brzosko. Ogółem w zajęciach Kampanii Szlachetne Zdrowie uczestniczyło ponad 3000 osób.
Patronat honorowy nad jesiennym wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Reumatologiczne.

Dziekuje za linka, bardzo ciekawa i interesujaca inicjatywa.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 14:09
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

Ja dziś znalazłam ciekawy artykuł o "piciu mleka "

http://doza.o2.pl/?s=4097&t=11566

dobrze, że go nie piję.....
__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 14:23
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Też znalazłem ciekawy artykuł o piciu piwa:
http://www.zywiectrade.pl/mniej_powa...e_zalety_piwa/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 15:09
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał largetto
Ja dziś znalazłam ciekawy artykuł o "piciu mleka "

http://doza.o2.pl/?s=4097&t=11566

dobrze, że go nie piję.....
Po przeczytaniu artykułu dochodzę do wniosków w liczbie dwóch.
1. jeść wszelkie trucizny zawarte w pożywieniu łącznie z wodą i jakość żyć lub
2. nie jeść nic, nie pić żadnych płynów i zdechnąć z głodu
wybieram to pierwsze
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 17:22
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

Tadziu masz chyba rację lepiej nie wiedzieć o tej "zdrowej żywności "
__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 17:32
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Wandziu nigdy nie zastanawiałem się nad tym czy to co jem jest zdrowe, czy też nie. Pamiętam wiele kampanii reklamowych co jest dobre a co złe; cukier, margaryna, masło, mleko. Raz szkodziło innym razem był zdrowe. Jakoś dożywam do sześćdziesiątki nie otruty, bez dolegliwości żołądkowych. Żyję i nie obrażając naukowców piszą to co im zleceniodawca każe.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 16:37
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie ?

witam,dostałam dziś ulotkę na temat suplementów diety, znalazłam stronę internetową sprzedającego

http://www.flavongroup.com/?pageid=6&faceid=4&lang=pl

i mam pytanie, czy ktoś z Państwa kupował i zażywał w/w produkty ? Powiem, że nie bardzo jestem przekonana do tych suplementów , a na stronie nie ma forum ,aby zapytać innych kupujących o skutkach i zaletach ich stosowania.
__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 19:10
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tadeuszu zgadzam się z tobą. Trzeba jeść co smakuje. A jak czytam artykuły lub ulotki o zdrowej żywności to tylko zastanawiam się czemu mimo takich cudów ludzie jeszcze umierają. Nawet ci zażywający cudownych specyfików.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
www.nasza-klasa.pl hannabarbara Hobby, pasje 177 06-03-2009 08:21
WWW. Strona o seniorach i dla seniorów ISS eSenior 13 19-02-2009 10:31

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.