menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 30-11-2014, 18:02
Rozia's Avatar
Rozia Rozia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 1 329
Domyślnie

Erebra - to brzmi jak reklama! Nie baw się w to na tym Forum!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 31-10-2017, 16:02
krysia1960 krysia1960 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 9
Domyślnie

nie zgadzam się z tym, że opiekunki osób starszych to osoby, które nie mają wyboru i dlatego wybrały taki sposób na zarobek. Ja zdecydowałam się na pracę w opiece z własnego wyboru, bo taka praca ma wiele plusów. Co prawda jestem już po 50-tce ale wiem, że mogłabym pracować inaczej. w tym wieku można już wyjechać na dłużej do pracy bo dzieci już są dorosłe, a dzięki temu mogę żyć spokojnie w Polsce przez kilka tygodni. jeśli w dodatku znacie język niemiecki to zarobić można dosyć sporo. na mycare24 można określić w jakim stopniu potrafi się język i na tej podstawie dopasowują oferty pracy http://mycare24.pl/oferty-pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 16-11-2017, 15:31
JerzyDomański JerzyDomański jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Tychy, Śląskie, Polska
Posty: 6
Domyślnie

Moja kuzynka też pojechała do Niemiec jako opiekunka. Ofert w internecie jest ogromnie dużo https://www.jobs.pl/praca-za-granica...kreacja/niemcy Obdzwoniła kilka agencji i wybrała jej zdaniem najlepszą. Dostawała na rękę 1200 euro, ale to właściwie były pieniądze na czysto, bo całą resztę kosztów miała pokrytych przez rodzinę lub agencje. Także całkiem jej się to opłacało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 17-04-2023, 16:40
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Poszukiwanie pracy może być czasochłonne i stresujące, ale warto zainwestować w to swój czas, aby znaleźć ofertę, która będzie spełniała nasze wymagania i pozwoliła rozwijać się zawodowo. Jeśli interesuje Cię praca Kujawsko-Pomorskie od zaraz to możesz zajrzeć sobie na portal FachPraca, gdzie znajdziesz wiele ciekawych propozycji od lokalnych firm. To dobry sposób, aby poznać aktualne trendy na rynku pracy i zobaczyć, jakie kwalifikacje są pożądane przez pracodawców. Nie wahaj się również rozesłać swojego CV do firm, które Cię interesują - może akurat szukają osoby o Twoich umiejętnościach i doświadczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poszukuje opiekunki blokern Praca, wolontariat 5 24-05-2023 22:57
W Niemczech wzrasta wiek emerytalny - komentarze Nella Ogólny 5 27-08-2009 15:19
Opiekunki do Osób Starszych. maldobra Praca, wolontariat 0 19-06-2009 22:28
To w Niemczech świętuje się 20 rocznicę pokojowego pokonania komunizmu ..... z centrum Polityka - wątki archiwalne 12 10-03-2009 09:21
szukam opiekunki do rodziców animus Praca, wolontariat 0 06-03-2008 14:37

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.