menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 30-09-2009, 11:57
smoss smoss jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 3
Domyślnie

Dodatkowo trzeba się starać nosić obuwie o podobnej wysokości obcasa. Zwłaszcza drastyczne zmiany powodują nasilenie dolegliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 30-09-2009, 16:30
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Przy skurczach mięśni - prawdopodobnie brak POTASU w organiźmie. Radzę spróbować.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 01:55
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Moje skurcze lydek i stop pochodza od kregoslupa, atakuja w nocy gdy miesnie sa rozluznione, przy probie zmizny pozycji.
Magnez i potas w maksymalnych dawkach nie przynosily ulgi.
Dopiero systematyczne masaze z Centrum CERAGEMu sprawily ze przesypiam noce bez koniecznosci rozchodzenia przykurszu.

http://www.ceragem.bydgoszcz.pl/opinie/Opinia1.pdf

http://ceragem.pl/cgm.html

CERAGEM jest młodą, dynamiczną i szybko rozwijającą się firmą.


U podstaw sukcesu firmy i bezkonkurencyjności jej produktu leży unikalna strategia marketingowa polegająca na oferowaniu wszystkim klientom bezpłatnych masaży w każdym z Centrów CERAGEM. Każdy może na masaż do Centrum przychodzić codziennie i jak długo chce.
CERAGEM rozwija się dynamicznie i otrzymuje liczne nagrody, otrzymała wiele nagród za najlepszy produkt i certyfikatów ISO za wysoką jakość produktu
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 06:30
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam mnie narazie dał spokój ten okropny ból pomógł potas, aspargin ale każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, pozdrawiam i życzę zdrówka
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 09-10-2009, 12:05
elisa1953's Avatar
elisa1953 elisa1953 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Gliwice
Posty: 26
Domyślnie

Około piętnastu lat temu miałam operację na obie nogi,jakiś czas problem skurczy zniknął,ale od pięciu lat na nowo wrócił.Aspargin,różne tabletki co lekarz przepisywał po prostu nie pomagają.Skórcz jest tak bolesny że po prostu wyje w głos z bólu.Zrobiły mi sie na lewej nodze ogniska czerwone jak poparzenie,dermatolog stosował mi różne maści,co trochę zniknęło pojawiało się na nowo a pod tymi ranami pojawiały się nowe żylaki prawie na wierzchu.Teraz już sama nie wiem co mam z nimi robić,jestem bezradna.Całe lato brałam zastrzyki do brzucha i trochę było lżej.W nocy to moje nogi normalnie chodza po prześcieradle,jak by tysiące mrówek,a tylko lekkie skrzywienie i odwrócenie się na drugi bok,łapie mnie kurcz.Normalnie boję się kłaść spać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 28-07-2012, 20:46
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Hej, ludzie, odkąd moje podeszwy są w poważnej dysfunkcji, miewam częste skurcze. Głównie, kiedy ćwiczę. Ktoś mi powiedział żebym popijała tonic, taki zwykły Schweppes, i wyobraźcie sobie popiłam i faktycznie po kilku godzinach, kiedy zaczęłam robić swoje ćwiczenia, te których naprawdę nie mogłam z powodu skurczy - i teraz bez problemu.
Powiedział o tym mojemu znajomemu lekarz. Działa, ale na jakiej zasadzie, nie wiem. Chinina czy co?
__________________

"Zaglądnik"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 29-07-2012, 12:39
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Wiem co znaczą skurcze mięśni - to baardzo bolesna sprawa!!!Po przebytym zawale serca co drugi dzień zażywałam ASPARGIN /m.innymi/, ale po jakimś czasie musiałam bo brać już codziennie.Obecnie zażywam ASPARGINIAN, podobno ma podwójną zawartość potasu i magnezu.Od dość dawna mam spokój, ale wystarczyłoby mocniejsze przykurczenie np łydki do uda /z tyłu/ i skurcz jak byk!!! Ale tak to już w pewnym wieku mamy, a podobno najlepiej wyleczy z wszystkiego gr GLINKA...
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.