menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 20-10-2014, 14:04
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Rzecz gustu, otóż to...mogłabym wskazać palcem kilka naszych celebrytek, które twarze maja po liftingach, botoksach, kwasach przeróżnych i wygladaja przy tym wszystkim koszmarnie...zmarszczki mimiczne nadaja bowiem dojrzałej twarzy jakiś wyraz, bez tego cóż...maska,a i tak stara...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 14-12-2014, 00:35
maryla68 maryla68 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: Zielonka
Posty: 97
Domyślnie

Nie widzę nic złego w botoxie, ale jeśli jest stosowany z umiarem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 27-12-2014, 10:50
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

Jak patrzę na te starsze aktorki w USA, to wydaje mi się, że mogłyby grać w horrorach i to bez charakteryzacji.
Potwory!!
Zaledwie parę osób może poszczycić się tym, że mimo licznych liftingów, ich twarz jest w miarę normalna. To są wyjątki!!
Inną sprawą jest to, że aktorki stosują masę kosmetyków, co nie jest dobre dla skóry.
Kiedyś jakąś modelkę wysmarowano złotą farbą, modelka w trakcie sesji, zmarła.
Okazało się, że skóra MUSI oddychać!
Tak samo jest z twarzą. Skóra, która nie oddycha, szybciej się starzeje.

Ja nie używam kremów i mam całkiem niezłą cerę.
Kiedyś zaczęłam je stosować, bo wszak taka jest moda. Potem zrobiłam krótką przerwę i okazało się, że skórę mam wysuszoną, brzydką i nie wraca do normalności. Wtedy to przestałam się kremować i okazało się, że jest zdecydowanie lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 27-12-2014, 11:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama01
Ja nie używam kremów i mam całkiem niezłą cerę.
Kiedyś zaczęłam je stosować, bo wszak taka jest moda. Potem zrobiłam krótką przerwę i okazało się, że skórę mam wysuszoną, brzydką i nie wraca do normalności. Wtedy to przestałam się kremować i okazało się, że jest zdecydowanie lepiej.

Sorry, nie wierzę.
Daj fotkę jak ja, to może mnie przekonasz.
Jeśli nie konserwujesz buta ze skóry, masz za krótki czas stary rupieć. Krem do twarzy jest konieczny i bzdurą jest twierdzenie iż skóra pod nim nie oddycha. Można go zastąpić olejem kokosowym, ale tylko bardzo tłusta cera może się obyć bez kremu, choć nie do końca.
Podkłady współczesne także mają dobroczynne działanie na skórę twarzy.

Natomiast inną sprawą jest lifting. Wystarczy spojrzeć co się dzieje z Bogumiłą Wander lub z Hanną Bakułą..brr.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 27-12-2014, 21:22
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

Jedna osoba wierzy w lifting, druga w botoks, trzecia w kremy, czwarta /ja/ w wodę i mydło.
Każdy ma udowadniać swoje racje?
Ja, nie zamierzam.

Widziałam na ulicy trzy razy, starsze aktorki. Skóra na ich twarzy była poorana dziwnymi zmarszczkami, których normalnie nie widzi się u osób starszych.
Uznałam, że to nadmierna ilość kosmetyków, które z racji zawodu, stosują.
Wszystko, co jest stosowane z umiarem, nie szkodzi. Nadmierna ilość wszystkiego, szkodzi.

Najnowsze badania dowodzą jednak, że nadmiar chemii zawsze wpływa negatywnie.
Dotyczy to środków kosmetycznych, piorących, zapachów itd.
Bardzo możliwe, że jednak poddałabym się modzie, reklamom, ale mam skłonność do uczuleń.
To mnie skutecznie powstrzymało od wszelkich nadmiarów i z dumą stwierdzam, że cerę mam BARDZO ładną.

W dużej mierze, jest to też sprawa genów, ale badania naukowe - nie te na potrzeby reklamy czy firm kosmetycznych, tylko niezależne, potwierdziły moje odczucia. Nadmiar chemii, jest szkodliwy. A kosmetyki, to chemia.
Ostatnio było sporo filmików dokumentalnych, na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 27-12-2014, 23:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Któż mówi o nadmiarze?
Każdy nadmiar jest szkodliwy, obojętnie czego. Jak możesz porównywać środki piorące z kremami do twarzy?
Zresztą pisałam o oleju kokosowym. On też ma chemię?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 28-12-2014, 12:56
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...no-sie-unikac_
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 30-12-2014, 13:23
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Ja dla mnie, jeśli ktoś ma taką potrzebę i środki finansowe, to niech robi i lifting, i botox. Dla kobiet z show biznesu liczy się to, jak wyglądają tu i teraz. Nie wszystko da się zakryć kosmetykami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 18-06-2015, 15:49
Kostka Kostka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 48
Domyślnie

Ja również jestem zdania, że jeśli ktoś chce sobie to zrobić to niech robi. Nam nic do tego. Wszystko w nadmiarze nie jest dla nas dobre jednak zawsze można tę urodę trochę poprawić

Sama jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego:
http://diamentowysalon.pl/osocze-bogatoplytkowe-prp/ - jest on przeprowadzany w Warszawie na ulicy Puławskiej. Obecnie jest to nowość. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Dzięki niemu następuje odbudowanie włókien kolagenowych skóry. Twarz wygląda na młodszą.Na efekty trzeba poczekać te 2 miesiące. Teraz dopiero je widzę ale było warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 12-08-2015, 11:53
Izabela54 Izabela54 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 111
Domyślnie

Dobry dermatolog jest w stanie zdziałać cuda. Wiem co piszę bo miałam bardzo duże problemy ze sprężystością skóry . Ta w pewnym momencie zaczeła wyglądac o wiele gorzej niż w przeszłóści. Jeśli byłybyście zainteresowane mogę Wam polecić bardzo dobrego lekarza medycyny estetycznej ( pracuje w Gdańsku): http://drkozicka.pl/ - jest to pani Dorota Kozicka. Naprawdę zna sie na rzeczy i powinna Wam doradzić jaka pielęgnacja będzie odpowiednia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 19-08-2015, 15:54
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Zastanawiam się już od jakiegoś czasu nad takim liftingiem. Koleżanka co prawda namawiała mnie na botoks, ale to chyba nie dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 25-08-2015, 10:01
Alina25 Alina25 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 46
Domyślnie Lifting wampirzy - osocze bogatopłytkowe

na początek to najlepiej zrobić sobie lifting wampirzy. Robi się go z osocza pobranego z własnej krwi. Pobudza on komórki do produkcji kolagenu, a efekty są świetne. Ja jestem po pierwszym u dr. Bohdana Potockiego z Warszawy. Planuję zestaw 3 - łącznie. Pierwszym jestem zachwycona, cera zupełnie inaczej wygląda, bardziej promiennie i świeżo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 02-10-2015, 20:01
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Nie brzmi to zbyt dobrze. Brrrr. Ale pewnie to najbezpieczniejsza metoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 04-01-2016, 12:46
znajdzlekarza znajdzlekarza jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 6
Domyślnie

zadbana kobieta to piekna kobieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 07-01-2016, 13:21
IwonaG IwonaG jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Wszystko jest dla ludzi w tym medycyna estetyczna, ale kierujmy się rozsądkiem. Przesadnie niska cena powinna być sygnałem, że coś może być nie tak. Chirurdzy każdego roku wykonują mnóstwo operacji naprawczych ponieważ pacjenci chcąc oszczędzić pieniądze wyjeżdżali za granice i wykonywali zabieg w niesprawdzonych źródłach. Przeciętne ceny zabiegu jak i wszystkie niezbędne informację na jego temat znajdziesz na stronie: BeautyExpert - lifting twarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 22-03-2016, 15:51
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Cytat:
Napisał znajdzlekarza
zadbana kobieta to piekna kobieta
To prawda. Dzisiaj kobieta w każdym wieku powinna o siebie zadbać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 22-07-2016, 15:32
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Ja szczerze powiedziawszy to trochę obawiam się takich inwazyjnych zabiegów. Zastanawiałam sie nad liftingiem oraz nad wstrzyknięciem sobie kwasu hialuronowego ale potem poczytałam trochę artykułów w sieci i nie jest to tak do konca bezpieczne dla naszego organizmu. Jest to jednak swego rodzaju ingerencja.

Jestem jednak zadowolona z zabiegu karboksyterapii , na ktory się zdecydowałam. Jest to zabieg z zastosowaniem dwutlenku węgla. Nowość. U mnie jednak dał bardzo fajne efekty. Pozbyłam się przebarwień na twarzy, zmniejszyły się worki pod oczami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 12-10-2016, 11:26
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Nie jestem przeciwna tego typu zabiegom/ Jeśli komuś taki zabieg poprawia humor to czemu ma sie na niego nie zdecydować? Trzeba jednak wziąć pod uwagę wszystkie za oraz przeciw takim zabiegom.

Dobrą alternatywą dla tradycyjnego liftingu twarzy jest wolumetria kwasami - dzięki temu można znacznie poprawić kontur twarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 21-03-2017, 19:43
Loczek23 Loczek23 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Toruń
Posty: 5
Domyślnie

Ogólnie to dwie zasady, skonsultować się z dermatologiem, dlaczego? Bo nie każdy zabieg jest dla każdego, a zabiegów jest już tyle, że dla każdego można znaleźć coś odpowiedniego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 21-03-2017, 21:47
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Uuu, reklamy wysypaly sie jak z rekawa. Ktora jest wiarygodna? Na ktora dac sie skusic? Dylemat, niewiadoma
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.