menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 13-12-2017, 22:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

A wiecie chłopaki, że ja mając satelitę nie oglądam NIC?
ale to kompletnie NIC?
ani TVN, ani Polsat, ani TVP i innych kanałów też nie?
Dyrektorem pilota jest kolega małżonek....Bóg z nim.

Tylko internet i książki.

To tak na marginesie tematu głównego.

Dobrej nocy..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 14-12-2017, 13:55
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie W sprawie wątku

Myślę ,ze powinnam napisać parę słów.Wątek WITAM nie ja przypisałam do Podkarpacia.Wręcz przeciwnie prosilam wiele razy o przeniesienie go do innego dzialu lub do Pomorzanek.Moje prosby pozostaly bez odpowiedzi.
Dziwi mnie jednak dlaczego przeszkadza komuś ten wątek. Nie poruszamy złosliwych,kontrowejsynych tematów.A pisać tam może kazdy.Pamiętam ,że DOC też nas zaszczycił swa obecnoscią.
/SIZE]

Życzę Wszystkim dobrych miłych Świąt.
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 14-12-2017, 14:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Niezależna expertka od Lichockiej i Czabańskiego:

Cytat:
Na jakiej podstawie KRRiT wydała decyzję o TVN24?

Rada oparła się na ekspertyzie wykonanej przez Hannę Karp, wykładowcę Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, oraz "dokonywała również analizy samodzielnej. (...) Prace analityczne były prowadzone przez wiele miesięcy".

– Autorka ekspertyzy, konserwatywna katoliczka Hanna Karp, jest tak silnie związana z mediami ojca Tadeusza Rydzyka, że można mówić o konflikcie interesów – zauważa Jan Dworak.

Na kiego grzyba im ta "ekspertyza" skoro mogliby przenieść ten cały TVN do Rydzyka i Kurskiego i byłby spokój.

A tak to muszą padać na pysk i z godnością tłumaczyć się przed jakimiś amerykańskimi ścierwami jak jakieś niewolniki czerwonego reżymu bossom z Kremla.

Czy po to KACZYŃSKI wstał z kolan???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 14-12-2017, 15:35
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mariag2
Myślę ,ze powinnam napisać parę słów.Wątek WITAM nie ja przypisałam do Podkarpacia.Wręcz przeciwnie prosilam wiele razy o przeniesienie go do innego dzialu lub do Pomorzanek.Moje prosby pozostaly bez odpowiedzi.
Dziwi mnie jednak dlaczego przeszkadza komuś ten wątek. Nie poruszamy złosliwych,kontrowejsynych tematów.A pisać tam może kazdy.Pamiętam ,że DOC też nas zaszczycił swa obecnoscią.
/SIZE]

Życzę Wszystkim dobrych miłych Świąt.
Mariag2 - wątek Witam podałem jako przykład wybiórczego działania Administracji.
Podobno nie Ty go wstawiłaś na Podkarpacie, podobno prosiłaś o przeniesienie i wszystko pozostało bez echa.
Natomiast w "Ciuchci", jedna pani drugiej pani, na ucho w salonce i Administracja bidule przeniosła.
Nie mam nic przeciw Twojemu wątkowi, podczytuję go regularnie i nawet jak napisałaś, zaszczyciłem Go.
Niestety jest usytuowany w niewłaściwym miejscu i tylko o to jest spór. Mam nadzieję, że Adm wreszcie przestanie myśleć własnymi kategoriami i wreszcie dostrzeże też potrzeby użytkowników forum.

Pozdrawiam i życzę, zdrowych i spokojnych Świąt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 14-12-2017, 15:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

wstała rada polityczna z PiSu z kolan obróciła się i w półprzysiadzie zobaczyła co przy pomocy rydzykekspertki narobiła
Cytat:
rzeczniczka prasowa rady Teresa Brykczyńska mówiła, że karę... można znieść lub anulować. - Ale jedynie w drodze przewidzianej przepisami: po ewentualnym złożeniu przez TVN odwołania do KRRiT oraz po pozytywnym rozpatrzeniu tegoż odwołania - powiedziała i dodała, że "sam z siebie" Rada nie może jej anulować.

Serwis podaje, że na dzisiejszym posiedzeniu KRRiT rada zajmie się sprawą kary dla TVN, choć wcześniej zaplanowany był inny temat posiedzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 14-12-2017, 17:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Jak to?
korzenie założycieli-ścierw z bezpieki-to brak związku?


No to chyba trzeba podeprzeć się linkami;

Cytat:
Mowa m.in. o pierwszych udziałowcach grupy TVN. Jan Wejchert zarejestrowany był jako "TW KONARSKI", zaś Mariusz Walter jako "TW MEWA". Redaktor naczelny tygodniaka "Polityka" figuruje w aktach jako TW BOGUSŁAW.

http://telewizjarepublika.pl/tajni-w...zis,47382.html

Cytat:
Ja dostałem od służb specjalnych wojskowych zadanie po konsultacjach z Pospieszyńskim, aby znaleźć za granicą firmę, która mogłaby pełnić rolę "konia trojańskiego", to znaczy, która mogłaby służyć do wprowadzenia agentów na obszar na Zachodzie w dziedzinie mediów. Był to rok 1987. Jedyną firmą zagraniczną w dziedzinie mediów, którą znałem, była firma należąca do Jana Wejcherta, ulokowana w Irlandii (...). Firma ta nazywała się Cantal, a później zmieniono jej nazwę na ITI. Zapytałem służby wojskowe, czy mogę podjąć kontakt z Wejchertem. Otrzymałem wówczas informację, że on już współpracuje ze służbami wojskowymi, więc będzie to proste (...)
Spółka ITI (pełna nazwa brzmi: International Trading and Investments Holding S.A. Luxemburg) został


Może w końcu doczekamy się ujawnienia Aneksu WSI
i geneza fortun będzie jawna.

http://niewygodne.info.pl/wejchert_jan_01.htm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 14-12-2017, 17:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
wstała rada polityczna z PiSu z kolan obróciła się i w półprzysiadzie zobaczyła co przy pomocy rydzykekspertki narobiła


Spoko, dadzą sobie radę.
Wszak wieloletnia radca prawna TVN to obecnie prezes Sądu Najwyższego
nie da krzywdy zrobić firmie macierzystej.

https://warszawskagazeta.pl/kraj/ite...prawnikiem-tvn

Mogą się wszyscy uspokoić, będzie dobrze.....dla TVN.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 15-12-2017, 13:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Wredne media doniosły:

Cytat:
Jak donosi Wirtualna Polska sam prezes PiS Jarosław Kaczyński miał być „wściekły” na decyzję Rady.

Banda idiotów. I jeszcze ta ekspert od szklanej kuli. Ale to wszystko na własne życzenie,
bo właśnie takich ludzi wybrali do Rady.


Morawiecki nie jest zadowolony, bo TVN to kapitał amerykański – mówi WP jeden ze współpracowników nowego premiera
i zdradza reakcję prezesa PiS: – Chciał natychmiast ich wszystkich odwołać.


Ta banda z PiSowskiego nadania to jakieś zdradzieckie mordy pozaklasowego sortu muszą być i ukryta opcja niemiecka, bo przecie wierne gwardiany myślące o godności suwerennego narodu co wstał z kolan takiego wrednego numeru gensekowi by nie wyklepały na same święta.

A przełożony Rydzyk co na to? W końcu ta specjalistka od szklanej kuli z jego stada
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pożyczkowe bezprawie, milionowa kara - komentarze Barakuda Ogólny 3 21-10-2011 13:54
Kara za flagi w psich odchodach. TVN zapłaci pół miliona - komentarze matti Ogólny 6 02-10-2011 12:40
Kara śmierci... Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 142 19-04-2008 17:40
Klub Senior Cafe w TVN24 admin Informacje 7 21-03-2007 22:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.