menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 12:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie QUO VADIS...Polsko...XXII cz.co z tą Polską





Zapraszam.
  #2  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 12:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Przenoszę tu ostatni post Janusza - Siekierki.


Cytat:
Dzisiaj, 11:10
siekierka
Stały bywalec Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 226




--------------------------------------------------------------------------------

14.12.09.POLU- Kręcisz! A raczej wykręcasz kota ogonem. Może ja nie adjustuję tekstu w ramkach, tak jak Ty to byś zrobiła, ale jest przejrzyście: za numerem powtórzone moje pytanie, literą P. Oznaczona Twoja odpowiedź z postu 483. Literą S. Mój komentarz. Przerwa i następny temat.
Ty zaczynasz od zarzutów natury technicznej, a merytorycznie raczej słabo.
Dopasowujesz moje kwestie do Twoich odpowiedzi, gdzie Ci wygodniej tam bagatelizujesz. Przypisujesz mi słowa, których nie wypowiedziałem i intencje które sama (lub z pomocą innych) wymyśliłaś, a o niewygodnych twierdzisz, że ich nie napisałem. Wyraźnie nie chcesz przyznać, że to NIEMCY zgotowali wszystkim narodom żyjącym w europie, w tym i Polakom i Żydom ten los, którego konsekwencjami a przedewszystkim kosztami, twórcy przedsiębiorstwa Holocaust usiłują obciążyć Polskę. Zaskakujesz mnie zdaniem iż podkreślanie Polskiego patriotyzmu jest „śmieszne i bezsensowne”. Ciekawe co powiedzieliby na takie stanowisko w odniesieniu do ich krajów przedstawiciele innych nacji.
Na polskim cmentarzu pod Monte Cassino zgodnie obok siebie spoczywają Polacy. I wśród nich „nie masz Greczyna ani Żyda”.

- Działajmy więc, by „...słowom naszym, Zmienianym chytrze przez krętaczy, Jedyność zwrócić i prawdziwość: Niech „prawo” zawsze PRAWO znaczy, A „sprawiedliwość” SPRAWIEDLIWOŚĆ” J.Tuwim (Polski Żyd) 1940-44
  #3  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 12:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

iiiiii.....bachanalia na Żoliborzu..

Wspomniany przeze mnie cezar Kaligula, w grobie zaciera szczątki rączek.
Bo w stepie szeeeerokim wyrósł mu następca, choć tylko senator, jak jego koń biały.
Ale wywodzący się z partii nader obywatelskiej.

Oj, narkotyki się potwierdziły.
No i ( jakie to znamienne dla tej partii) wyskoczył z ukrycia,
niczym królik z kapelusza, sztuczny penis!

Panie, co oni robią, co robią?
Nie mają naprawdę swoich, tylko lateksowymi epatują ludność w dorzeczu Wisły?

ps.śmieszne, tylko to śmiech przez łzy.
Afera goni aferę, aferą pogania.
  #4  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 13:16
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

POPISUJESZ się swoimi postami w nowym otwarciu,a ja myślałem,że już są jacyś "poważni" dyskutanci.
  #5  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 13:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
POPISUJESZ się swoimi postami w nowym otwarciu,a ja myślałem,że już są jacyś "poważni" dyskutanci.

Nie mów! Już?

A ty?
  #6  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 14:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie ku zadowoleniu Kazimierza II Poważnego..

...wieść hiobowa.


Nasz ..rdzennie nasz, Dwojga Imion Rokita,
będzie siedział w niemieckim więzieniu.

O Boże, Ty widzisz i nie grzmisz?
Polak ma w germańskim pierdlu gnić?
I opłatkiem się dzielić z kryminalistami?


Co Wy na to Rodacy?

Liczę na Kazimierza ! To jest nader POWAŻNA sprawa!
  #7  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 14:17
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
...wieść hiobowa.


Nasz ..rdzennie nasz, Dwojga Imion Rokita,
będzie siedział w niemieckim więzieniu.

O Boże, Ty widzisz i nie grzmisz?
Polak ma w germańskim pierdlu gnić?
I opłatkiem się dzielić z kryminalistami?


Co Wy na to Rodacy?

Liczę na Kazimierza ! To jest nader POWAŻNA sprawa!
No jak to co? szabla w dłoń, rumaka pod dupę i na germańca....
  #8  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 14:45
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

A ja tak liczyłem na jakiegoś rodzimego Borutę czy Rokitę czy też innego lokalnego Czarta, że przystąpi do wyborów prezydenckich. Kazimierz 11 grudnia o północy informował że być może będzie kandydatka płci żeńskiej. Może Sierakowska, Senyszyn albo Szymanek-Deresz?
Ale tak a'propos tej najlepszej z lewicowych partii - tenże Kazimierz coś pisał o sprawdzalności pochodzenia majątku jej działaczy. Pisał on: "majątek partyjnych jest tak jawny, że w każdej chwili może im być zabrany, jeśli zdobyli go w sposób nieuczciwy. Oni są tu na miejscu:A.Kwaśniewski, J.Oleksy,M.Borowski,L.Miller, J.Urban i setki tysięcy mniejszych byłych partyjnych.Majątek WJ również." No to może spróbujmy znów napełnić kasę Państwową.
Może także dałoby się sięgnąć do "dóbr" zgromadzonych przez Zbychów, Rychów, Mirów, Grzechów oraz innych Frasyniukopodobnych, Rostockopodobnych, Karnowskopodobnych, Donaldinopodobnych itp.,itd.
  #9  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 14:57
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Aby sprawiedliwości stało się zadość, to trzeba odebrać naszą -społeczeństwa własność, którą przez 1000 lat zagrabiał i w dalszym ciągu zagrabia KK.
  #10  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 15:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Aby sprawiedliwości stało się zadość, to trzeba odebrać naszą -społeczeństwa własność, którą przez 1000 lat zagrabiał i w dalszym ciągu zagrabia KK.

No wiesz, bardzo ciekawa teza.
Jestem za.
Tylko najpierw potrzeba założyć proces, odbierający Piastom ich ojcowiznę, bo to były pierwsze nadania.

No nie wiem, ale chyba możliwe będzie to zaocznie przeprowadzić?
No bo taki Mieszko zarządził ( sprawdź Wandziu taki dokument dagome iudex) oddanie ziem, które dostał od Siemomysła, czyli Wielkopolska, Mazowsze, Kujawy i coś tam jeszcze - na rzecz papiestwa.
Papiestwo de facto ziemi nie wzięło, bo było za daleko pewnikiem.
Ale jak będziesz chciała odbierać, to KK pewnie wyciągnie ten dokument.

ps. podałam tylko pierwszy taki przykład.
I już się boję, że KK przypomni sobie tę darowiznę, i co?

Z drugiej strony, jakbyś takiemu Mieszkowi, czy jego synkowi powiedziała, że to była własność społeczna,
tobyś sczezła w lochu.
O ile by Ci nie kazali języka wyrwać.

Trudna sprawa, oj trudna.
  #11  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 15:57
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
A ja tak liczyłem na jakiegoś rodzimego Borutę czy Rokitę czy też innego lokalnego Czarta, że przystąpi do wyborów prezydenckich. Kazimierz 11 grudnia o północy informował że być może będzie kandydatka płci żeńskiej. Może Sierakowska, Senyszyn albo Szymanek-Deresz?
Ale tak a'propos tej najlepszej z lewicowych partii - tenże Kazimierz coś pisał o sprawdzalności pochodzenia majątku jej działaczy. Pisał on: "majątek partyjnych jest tak jawny, że w każdej chwili może im być zabrany, jeśli zdobyli go w sposób nieuczciwy. Oni są tu na miejscu:A.Kwaśniewski, J.Oleksy,M.Borowski,L.Miller, J.Urban i setki tysięcy mniejszych byłych partyjnych.Majątek WJ również." No to może spróbujmy znów napełnić kasę Państwową.
Może także dałoby się sięgnąć do "dóbr" zgromadzonych przez Zbychów, Rychów, Mirów, Grzechów oraz innych Frasyniukopodobnych, Rostockopodobnych, Karnowskopodobnych, Donaldinopodobnych itp.,itd.
Siekierka ! Popieram Twoje żadania. Peace (czyt.PiS) z nami !
Wankabor ! Jestem także za Twoimi.
Lila ! Na mnie możesz zawsze liczyć. Siekierkę do łapy i hajda na hajdamaki. Odijemy Lviv try Migi, albo w 3 F-15.
  #12  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 16:29
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Jeszcze do poprzedniej części

Cytat:
Napisał Lila
Pisarze i historycy pochodzenia żydowskiego, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, sformułowali... wizje historii,
którą dziś określa się mianem ”Holocaustu”; w wersji skrajnej przedstawia ona Żydów jako jedyne ofiary zbrodni wojennych.
........ .
Niestety, charakterystyka Polski jako „kraju
nieuleczalnie antysemickiego” stała się istotnym elementem prostackiegomodelu, który propagowano [i nadal się propaguje] podczas kampanii mającej na celu wprowadzenie Holocaustu do programów edukacyjnych na
całym świecie”. Norman Davies.
No to jeszcze ten sam autor:
Cytat:
II wojna była konfrontacją zła ze złem, choć do roku 1941 te zła żyły w przymierzu, a potem sowieckie zło przyczyniło się walnie do tryumfu nad Hitlerem. Zestawiając je, nie chcę ich relatywizować. Nie chcę tylko, by jedno wyparło z pamięci drugie. Niestety ta świadomość jest na Zachodzie prawie nieobecna.

Pamięć to jakby osobne przedziały pociągu. W każdym przedziale rozmawia się o czym innym. W jednym o Jedwabnem, w drugim o Wołyniu, lecz te rozmowy toczą się osobno, wzajemnie o sobie nie wiedząc. Historyk powinien nasłuchiwać każdej z nich i wysnuć wspólną opowieść, która je połączy, a może i pogodzi.
Na pewno wiesz, dlaczego N. Davies został usunięty z Uniwersytetu Stanford. Mówił o tym, kiedy udzielał wywiadu Tyg. Powsz. W tym samym wywiadzie tłumaczył, jak bardzo uwierają go wszelkie uogólnienia i uproszczenia.
  #13  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 17:14
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
14.12.09.POLU- …wykręcasz kota ogonem. Może ja nie adjustuję tekstu w ramkach, tak jak Ty…
…merytorycznie słabo.

O fakty proszę, a’prpos tego kota z ogonem.
Jeśli przez adiustację rozumiemy korektę, to nie dokonuję jej na Twoich tekstach, ale na zupełnie innych.
Z Twoich wypowiedzi wybieram to, do czego zamierzam się ustosunkować.
Merytorycznie kiepska jestem?
No cóż, widać niżej latam i nie sięgam szczytów Twojego intelektu, dla którego ochrony doradzam nie wdawać się w polemikę z Polą.
Cytat:
Dopasowujesz moje kwestie do Twoich odpowiedzi, gdzie Ci wygodniej tam bagatelizujesz. Przypisujesz mi słowa, których nie wypowiedziałem i intencje które sama (lub z pomocą innych)...
Dopasowuję? Do Twoich? Też coś! gdzież bym śmiała, za wysoko!
Konkrety: jakie słowa, jakie intencje Ci przypisuję?
Słowo honoru, piszę absolutnie samodzielnie, żaden ND albo inny tytuł niczego mi nie każe, niczego nie podpowiada.
Wolność, Siekierko, wolność myśli ponad wszystko.
Cytat:
Wyraźnie nie chcesz przyznać, że to NIEMCY zgotowali wszystkim narodom żyjącym w europie, w tym i Polakom i Żydom ten los, którego konsekwencjami a przedewszystkim kosztami, twórcy przedsiębiorstwa Holocaust usiłują obciążyć Polskę.
Co Ty tu wypisujesz, po co mam pisać, że po nocy następuje dzień, skoro to jest oczywiste?
Czy gdziekolwiek napisałam, że Polacy są odpowiedzialni za wojnę i jej konsekwencje?
A czy też Niemców będziesz winił za to, że "władza ludowa" odebrała po wojnie niektórym ich majątki?
Ten sam problem mamy z majątkami żydowskimi. Czyż nie?
Cytat:
Zaskakujesz mnie zdaniem iż podkreślanie Polskiego patriotyzmu jest „śmieszne i bezsensowne”. Ciekawe co powiedzieliby na takie stanowisko w odniesieniu do ich krajów przedstawiciele innych nacji.
Patriotyzm to wartość, to wybór pewnego modelu zachowania, postawy wobec narodu i kraju, z którym się utożsamiasz. To, że ktoś ma polskie korzenie, że z urodzenia i przodków jest Polakiem, nie oznacza, że jest patriotą.
Uważam, że dodawanie wszelkich określeń do pojęcia patriota, patriotyzm, jest zbędne, bo jeśli piszemy o Polakach, to chyba piszemy o ich stosunku do Polski, a nie Grecji na przykład.

Nadal nie wyjaśniłeś, dlaczego w poemacie Tuwima znalazła się prośba do Boga, aby pouczył nas, „że pod słońcem twoim nie masz Greczyna ani Żyda.”
Sugerujesz związek z Monte Cassino?

-
  #14  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 17:21
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Smutny Zła wiadomość,

prezydent nadal niedomaga i odwołał to, co było do odwołania.
Kiepsko to wygląda i coś mi się wydaje, że jednak z powodu nadwątlonego zdrowia nie będzie już chciał być prezydentem, na kolejne lata, bo do końca tej kadencji jakoś wytrwa chyba.

Konieczny kandydat z dobrą kondycją wszelką. Czy PiS takich ma? Zna ktoś takiego?
  #15  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 17:40
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Nie wiem czy Prezydium Sejmu coś zadecydowało, ale nawet jak zadecydują powrót do komisji W.i K. to zaplanowane jest , że Sekuła się nie zgodzi i weźmie wszystko na swój garb. Tusk już się odciął i umył ręce. Będzie niby czysty. Tydzień sądował co ludzie myślą. A dziś Kłopotek dodał PO kłopotu. No ale PSL jest pod progiem wyborczym i musi coś się wykazać.

Zobaczymy czy dobrze przewiduję.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #16  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 19:58
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
prezydent nadal niedomaga i odwołał to, co było do odwołania.
Kiepsko to wygląda i coś mi się wydaje, że jednak z powodu nadwątlonego zdrowia nie będzie już chciał być prezydentem, na kolejne lata, bo do końca tej kadencji jakoś wytrwa chyba.

Konieczny kandydat z dobrą kondycją wszelką. Czy PiS takich ma? Zna ktoś takiego?
Przecież wiele jest takich, sami mówią, że wiedza co mówią, o pierwszy z brzegu - Kurski, Brudziński, Giżyński, Karski, trzy Aniołki i Kępka, a może Kępa no i drugi bliźniak, ten zdrowszy no i znalazło by się jeszcze kilku ale niech sobie partia sama wybiera, co im będę pomagał, dobra pis będziemy.
  #17  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 22:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

PO się POpaprało w łepetynie do imentu!

Otóż cudna ta partia, mająca nadal swoich zwolenników, postanowiła w ustawie wprowadzić zapis aby,
wszystkie służby bez decyzji sądu mogły zażądać od operatora internetowego dostępu do naszych danych.

I to nie wszystko!

Służby bez żadnej kontroli sądu będą mogły mieć dostęp do treści wiadomości wysyłanych drogą elektroniczną.

Ha, mnie tam wszystko jedno.
I tak pisze przeraźliwie nudne meile.
Ale inni?
Generalnie jestem zadowolona. Mięso armatnie Platformy, ponoć drapie się po ciemieniu,
mocno skonfundowane.
Niech się drapie skuteczniej, bo to ONO- mięso, nawarzyło nam to piwko.

Brawo Platforma!

Projekt już jest na stronie Ministerstwa Finansów.
Jesteśmy pierwsi w Europie. Cieszmy się z nowatorskich planów Peo.
  #18  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 01:06
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Lilu
nie może to być przecież prawdą,jak tak dalej pojdzie,to wiadomości plombowane,lakowane przez kurierów będziemy do siebie słać.I to nie wiadomo czy będzie zachowana tajemnica korespondencji?
__________________
  #19  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 01:20
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał bachakuj
Lilu
nie może to być przecież prawdą,jak tak dalej pojdzie,to wiadomości plombowane,lakowane przez kurierów będziemy do siebie słać.I to nie wiadomo czy będzie zachowana tajemnica korespondencji?
http://czsz.bzzz.net/czarny/node/2393
No to grzebacz zaraz wygrzebał. Rano pogrzebię głębiej czy są jeszcze jakieś pomysły rodem z Chin. Bo Łukaszenka i Fidel zostali by za nami w tyle.

P.S. o mailach tam nic nie pisze. Może ktoś też spróbuje coś znaleźć?
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #20  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 02:25
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Nocne przemyślenia po dzisiejszych programach

Wasserman i Kępa nie powinni się zgodzić na przesłuchania. Na takim forum gdzie redaktor zaprasza po jednym z każdej partii, aby podyskutować, to przedstawiciel SLD powiedział : jeżeli nie macie nic do ukrycia to dacie się przesłuchać. Zaraz będzie że to afera PiS. Podobnie jak to, że to nasza wina za wybuch II Wony Światowej.

To może Wassermana podsłuchano że wstrzymuje ponad rok ustawę? Może to on spacerował z Sobiesiakiem po cmentarzu [wiedząc że komórka na podsłuchu]? Przesłuchanie bez członków PiS w komisji w czasie przesłuchania, to mecz z jedną bramką. A wyglądało by to tak:

1] Przesłuchanie [wtedy gdy TV nie transmituje]
2] Kolejne i kolejne i kilka następnych.
3] My tego nie mogliśmy oglądać, więc można powiedzieć "porażające", podobnie do raportu Pitery, który się nigdy nie ukazał chociaż miał być "porażający" co PO wbijało nam do głowy długo, aby każdy zapamiętał.
4] Tak minął następny miesiąc. Nawet posłowie nie mieli okazji oglądać [bo przesłuchania poza anteną] Wystarczy, że komisja mówi o "niejasnościach"
5] Mając większość to PO+PSL odwołuje W. i K. z komisji.

Na Chlebowskiego, barona hazardu Sobiesiaka, oraz innych--brakło czasu. Przecież dziś PO może wszystko uchwalić i właśnie tak robią. W komisji też większość, plus przewodniczący prowadzący całość tak aby nic nie pokazano z właściwej afery. Znamienne jest też szybkie odwołanie Kamińskiego, gdy tylko powiadomił Tuska o aferze.

Dziś PO+PSL może uchwalić nawet że nie będzie w Polsce 5 kolejnych zim [bo kryzys]. Myślę, że Prezydent by im nawet to podpisał [ bo można podpisać dla spokoju coś durnego--ale nie szkodliwego]
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...IX cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 506 01-12-2008 23:21
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.