menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 15:54
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Smaczku dodaje fakt,że te orzechy nie wyrosną na gruncie III klasy.

.Na trzeźwo idę się położyć .Może ,jak się obudzę ,to będzie jaki Piłsudski ....albo cuś ?
Ja się tam na klasach nie znam, ale chyba jakieś kikuty z ziemi już wystawały.
Lila, niech Ci się przyśni...Polska od morza do morza...jakiś cud polityczno-gospodarczy
  #42  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 16:16
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Lilu czemu orzech włoski nie wyrośnie na III klasie ziemi?
Najczęściej sadzi się go na gorszych klasach V i VI, ale nie słyszałam żeby nie urósł na III.
  #43  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 16:33
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Orzech włoski wymaga gleby żyznej, głębokiej, przewiewnej, o niskim poziomie wód gruntowych, gdyż nie lubi nadmiaru wody. Rok przed zasadzeniem orzecha, należy zastosować nawozy wapniowe, lub inne nawozy mineralne zawierające fosfor i próchnicę.
  #44  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 19:28
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Tzeba sobie wyraźnie powiedzieć, że ziemia III klasy to dobra ziemia.Gorzej z ministrem III klasy - to zdecydowanie zły minister. No cóż, jaki pan- taki kram, jaki rząd - tacy ministrowie
  #45  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 19:51
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
Tzeba sobie wyraźnie powiedzieć, że ziemia III klasy to dobra ziemia.Gorzej z ministrem III klasy - to zdecydowanie zły minister. No cóż, jaki pan- taki kram, jaki rząd - tacy ministrowie
A czy ten poprzedni to był I-szej klasy bo według mnie powiedzmy V-tej
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #46  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 19:55
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
Tzeba sobie wyraźnie powiedzieć, że ziemia III klasy to dobra ziemia.Gorzej z ministrem III klasy - to zdecydowanie zły minister. No cóż, jaki pan- taki kram, jaki rząd - tacy ministrowie
No Tadeusz Lepper mówił, że był dobrym ministrem, Siekierka mu wierzy a Ty zaraz chcesz mieć wątpliwości. Siekierka masz rację Lepper był prawie dobrym ministrem, widać było ja w pszenicę limuzyna wjechał i sprawdzał jaki plon będzie. No cóż jaki Pan taki Kram
  #47  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 20:00
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
A czy ten poprzedni to był I-szej klasy bo według mnie powiedzmy V-tej


E, tam. Jak na mój gust - poprzedni - to same nieużytki.
  #48  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 20:02
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No Tadeusz Lepper mówił, że był dobrym ministrem, Siekierka mu wierzy a Ty zaraz chcesz mieć wątpliwości. Siekierka masz rację Lepper był prawie dobrym ministrem, widać było ja w pszenicę limuzyna wjechał i sprawdzał jaki plon będzie. No cóż jaki Pan taki Kram
Dla porządku, Lepper ma na imię Andrzej
  #49  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 20:12
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Dla porządku, Lepper ma na imię Andrzej
Masz racje Andrzej, to tak dla jasności.
  #50  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 20:17
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Nie ważne jaka glebe potrzebuje orzech. Wystarczy wsadzić sadzonki [można bardzo "rzadko?] i kasa leci. W zimie sarenki to zniszczą, ale kto sie o tym dowie. Tak vice minister przeniósł się "na zadupie"-ale spokojna głowa, tylko na papierze bo mieszka nadal w Warszawie. Pitera ma zadanie-TV pokazała, musi się tym zająć. Zwłaszcza jak wczoraj Lis egzaminował Tuska. Łagodnie zresztą-bo po powtórce pytania, powinien powiedzieć że on unika odpowiedzi. Bondaryk w sprawie którego było śledztwo-zostaje szefem tej instytucji. To podwładni będą nadal gotowi prowadzić śledztwo o przekręty gospodarcze przeciw facetowi, który właśnie został ich szefem? Tusk się skręcał na fotelu, ale ma zaufanie do Bondaryka i nie widzi nic złego. Lis 2 razy pytał o konflikt interesów. Odpowiedź-zaufanie i tyle. Tusk chce mieć "czyste szeregi" w PO, ale żeby nie za bardzo Kamiński szukał. Czyli żeby trochę gówna zostawił?
  #51  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 20:34
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Nie ważne jaka glebe potrzebuje orzech. Wystarczy wsadzić sadzonki [można bardzo "rzadko?] i kasa leci. W zimie sarenki to zniszczą, ale kto sie o tym dowie. Tak vice minister przeniósł się "na zadupie"-ale spokojna głowa, tylko na papierze bo mieszka nadal w Warszawie. Pitera ma zadanie-TV pokazała, musi się tym zająć. Zwłaszcza jak wczoraj Lis egzaminował Tuska. Łagodnie zresztą-bo po powtórce pytania, powinien powiedzieć że on unika odpowiedzi. Bondaryk w sprawie którego było śledztwo-zostaje szefem tej instytucji. To podwładni będą nadal gotowi prowadzić śledztwo o przekręty gospodarcze przeciw facetowi, który właśnie został ich szefem? Tusk się skręcał na fotelu, ale ma zaufanie do Bondaryka i nie widzi nic złego. Lis 2 razy pytał o konflikt interesów. Odpowiedź-zaufanie i tyle. Tusk chce mieć "czyste szeregi" w PO, ale żeby nie za bardzo Kamiński szukał. Czyli żeby trochę gówna zostawił?
No i rozmowa była wyrazista, jasna, zrozumiała, przyznał Ci rację, że o Peru powinien więcej opowiedzieć, że niepotrzebnie uparł się z samolotem, ja przynajmniej go rozumiałem. Rozumiałem wszystko, nie tylko to co chciałem.
  #52  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 20:52
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Lepper minister=obecnemu. Kto inny ich powołał. Ale oba gnojki. Jeden "odralniał" ziemię, nadzorował to osobiście. To jego słowa, ale jako dobry urzędnik. Łapówki uniknął, ale Ryba kasę przeliczył i odciski zostawił. Sprawa w toku. Drugi robi przekręt na orzechach. Uczciwie? No TVN by tego nie puściła bez podstaw i rady swoich prawników. Pitera coś odkryje?
  #53  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 20:55
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Lepper minister=obecnemu. Kto inny ich powołał. Ale oba gnojki. Jeden "odralniał" ziemię, nadzorował to osobiście. To jego słowa, ale jako dobry urzędnik. Łapówki uniknął, ale Ryba kasę przeliczył i odciski zostawił. Sprawa w toku. Drugi robi przekręt na orzechach. Uczciwie? No TVN by tego nie puściła bez podstaw i rady swoich prawników. Pitera coś odkryje?
A gnojków trzeba przydupić i do pierdla a nie roztrząsać zbędnie oni tak, my tak i doprowadzi to dokąd?
  #54  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 20:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No i rozmowa była wyrazista, jasna, zrozumiała, przyznał Ci rację, że o Peru powinien więcej opowiedzieć, że niepotrzebnie uparł się z samolotem, ja przynajmniej go rozumiałem. Rozumiałem wszystko, nie tylko to co chciałem.

Nie mów .
  #55  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 21:15
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Nie mów .
No tak wszystko i nawet zauważyłem, że sonda pokazała cała połowę poparcia, i jeszcze u Lisa podobała mi się rozmowa z Jolantą K. Wg. mnie jest to jednak Dama.
  #56  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 21:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No tak wszystko i nawet zauważyłem, że sonda pokazała cała połowę poparcia, i jeszcze u Lisa podobała mi się rozmowa z Jolantą K. Wg. mnie jest to jednak Dama.

Co do sondy ,nie wiem.
Co do Damy - zgadzam się .Podobają mi się jej ''Lekcje stylu ''.
  #57  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 21:27
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Co do sondy ,nie wiem.
Co do Damy - zgadzam się .Podobają mi się jej ''Lekcje stylu ''.
Coraz więcej zgadzamy się, uważaj, żebym Cie do Tuska nie przekonał.
  #58  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 21:47
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Popatrzcie jaki ładny, a już zaczynają źle o nim pisać.

  #59  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 21:54
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No Tadeusz Lepper mówił, że był dobrym ministrem, Siekierka mu wierzy a Ty zaraz chcesz mieć wątpliwości. ...


A gdzieście to wyczytali, że ja wierzę Lepperowi?
  #60  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 22:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Jaki znowu Tadeusz Lepper ? Brat cioteczny Endrju czy co ?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...IX cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 506 01-12-2008 23:21
QUO VADIS...Polsko...VII cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 502 22-09-2008 22:44
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.