menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-11-2016, 12:22
papson1992 papson1992 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 3
Domyślnie Saszetki Wybielające Botanique !!! Białe zęby, świeży oddech


Kochani,

Dziś chciałbym wam opowiedzieć o wybielaniu zębów, a dokładniej o saszetkach wybielających firmy Botanique.

Swoją przygodę z wybielaniem zębów rozpocząłem ponad pół roku temu, gdy zakupiłem Białą Perłę - Nowy System wybielający zęby w 10 dni. Niestety, Biała Perła nie wybieliła moich zębów.
Próbowałem też różnych past , które niby wybielają zęby o parę tonów, ale niszczą szkliwo, co w konsekwencji prowadzi do osłabienia struktury zębów oraz nieestetycznych przebarwień.
Postawiłem więc na sprawdzone przez znajomych i polecane saszetki firmy Botanique z olejem kokosowym i miętą pieprzową.
Saszetki z olejem kokosowym są w 100% naturalne. Nie mają konserwantów . Posiadają międzynarodowy certyfikat Organic. Pojemność jednej saszetki to 10ml.
Kuracja składa się z 7 saszetek, każda po 10ml.
Najszybszą drogą zamówienia saszetek jest strona producenta www.goeco.bio lub strona www.botanique.pl, gdzie za opakowanie saszetek (7 sztuk) zapłacimy jedynie 45zł. Myślę, że jest to rozsądna cena, za produkt naturalny, wolny od jakiejkolwiek chemii.
Już po 4 dniach ssania oleju widoczne były efekty w postaci świeższego oddechu oraz widocznie bielszych zębów.
Powiem szczerze, że po zakończonej kuracji niespodziewałem się tak spektakularnych efektów. Po pierwsze moja jama ustna została świetnie odświeżona. Oczyszczona została płytka nazębna. Zniknął nieprzyjemny oddech oraz co najważniejsze kolor zębów został rozjaśniony. Jestem w pełni zadowolony z tego produktu, ponieważ spełnił w całości swoje zadania i co najważniejsze nie ma on żadnych skutków ubocznych stosowania, jak inne preparaty reklamowane na rynku.
Podsumowując Serdecznie Polecam Saszetki wszystkim, którzy marzą o świeżym oddechu, pięknych białych zębach, zdrowej jamie ustnej, wolnej od wszelkiego rodzaju bakterii. Myślę, ze jest to świetna alternatywa dla chemicznych sposobów na piękny uśmiech ( pasty, płukanki, paski rozjaśniające, lub drogie wizyty w gabinetach stomatologicznych) . Wymienione metody są niebezpieczne i zbyt agresywne dla zdrowia człowieka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Aktywność fizyczna chroni białe krwinki przed starzeniem - komentarze zosinek Ogólny 1 22-01-2015 09:54
Na stres - głęboki oddech i aromaterapia - komentarze marion Ogólny 6 24-08-2012 11:50
Zęby białe dzięki porcelanie: licówki - komentarze Dorotka Ogólny 3 02-03-2012 12:37
Poezja - wiersze białe, dla dzieci ... zewrze Książka, literatura, poezja 41 31-01-2011 15:35
Powolny oddech przynosi ulgę w bólu - komentarze ciekawski Ogólny 2 25-01-2010 14:27

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.