menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 23:19
Ulla64 Ulla64 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: małopolska
Posty: 1
Domyślnie Praca dodatkowa dla każdego


Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 23:33
Pony Pony jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Posty: 35
Domyślnie

Seniorze, unia Europejska umożliwa Ci rozkręcenie działalności, poszukaj w necie, bo zasługujesz na 40 tys. dofinansowania, ale biznes plan musi byc wiarygodny!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-10-2012, 00:16
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Senior ma emeryturkę i starcza na klikanie na Kompie i czas wypełnia sobie w inny sposób.
Zazwyczaj Seniorzy przepracowali sporo lat,więc młodych Ludzi jest wiele bezrobotnych, dobrze wykształconych i nic nie robiących,więc im zaproponuj dodatkową PRACĘ.
Pozdrawiam.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 10-11-2012, 13:18
akacja55 akacja55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: RADOM
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pony
Seniorze, unia Europejska umożliwa Ci rozkręcenie działalności, poszukaj w necie, bo zasługujesz na 40 tys. dofinansowania, ale biznes plan musi byc wiarygodny!
Szukam coś żeby zarobić.Mam emerytury 691 zł.Co za to mozna załatwić.Jak żyć?Podpowiedz mi jak to załatwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 18-04-2016, 11:25
Kwiat123 Kwiat123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 6
Domyślnie

Dlaczego, podajecie takie suche informacje? Niech ktoś podpowie na czym warto się skupić, żeby dorobić do emerytury kilka groszy. Już wypełniam ankiety przez internet, ale mam jeszcze sporo czasu wolnego i szukam podpowiedzi czym można się dodatkowo zająć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 12-05-2016, 20:32
wanda41's Avatar
wanda41 wanda41 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Uśmiech szukam zajęcia

jestem emerytką. Mam bardzo duże doświadczenie w pracy biurowej.Umiem pracować na wszystkich urządzeniach biurowych. Mogę poprowadzić małe biuro w Warszawie.
Wanda. mail: wanda5@onet.eu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 20-05-2016, 15:49
haniatorun haniatorun jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 12
Domyślnie

Myślę, że w takiej sytuacji, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie w usług agencji pracy tymczasowej (umowa jest dla seniora bardzo korzystna), np. https://www.gppeople.pl/35,gp-people...w-gdansku.html. Moja babcia chciała kiedyś dorobić do emerytury i poszła do takiej agencji. Przepisywała dane na komputerze, zapewnili jej kursy przeszkalający, a wypłata wcale zła nie była
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 20-06-2016, 16:21
Kwiat123 Kwiat123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 6
Domyślnie

Też fajny pomysł, tylko to już taka prawdziwa praca i trzeba sumiennie ileś czasu poświęcić. A na tych ankietach płatnych to tylko kilka minut, a ankieta nie przepada (raz zapomniałam wypełnić i po tygodniu mi się przypomniało, a ona była w tym programie). Tylko strasznie szkoda, że ich tak mało jest, bo to niestety niecodziennie się otrzymuje...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 22-06-2016, 14:33
goska96 goska96 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

A ja myślę, że jezeli senior czuje się na siłach i potrzebuje gotówki to nie widzę przeciwskazań, żeby mógł sobie troche dodatkowo dorobić. Jakoś ludzie nie wiem czemu myśla, że jak ktoś jest na emeryturze to już tylko siedzieć w domu albo w kolejce w przychodni. Teraz seniorzy są aktywni, na mojej podyplomówce na http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/ jest ich bardzo dużo no i całkiem nieźle sobie radzą. No i są przecież też uniwersytety trzeciego wieku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 08-07-2016, 15:35
Askam56 Askam56 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Gdynia
Posty: 5
Domyślnie

Zgadzam się z tym, że jeśli senior chce, to może zająć się pracą dodatkową. Jeśli zdrowie mu na to pozwoli. Nie oznacza to jednak, że powinien być taki przymus, a tak się niestety w ostatnich latach dzieje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 07-09-2017, 12:34
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie

Na ankietach wiele zarobić się nie da. Jest to pewne rozwiązanie, jednak kiedyś probowałem sie w to bawić i jednak zarobek z tego jest bardzo mały.....

Jeśli macie dużo znajomych proponuję zastanowić się nad sprzedażą kosmetyków. Zacząć jest bardzo łatwo. Na stronie Kowal Agnieszki mozna zamówić sobie w gratisie zestaw startowy do sprzedaży Oriflame.

Jeśli zbierzecie miesięcznie zamówienie to zarobicie Jeśli nie to i tak jest profit bo będziecie mieli kosmetyki taniej dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 03-04-2023, 15:35
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Jak najbardziej teraz rynek pracy jest nadal silny i to nie tylko dla osób szukających jej na cały etat, ale również dodatkowej z wielu branż. Jeśli chce się Wam jeszcze popracować i szukacie konkretnych opcji w swoim mieście na przykład jeśli ma to być Ostróda to zerknij na https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/ostr%C3%B3da/ gdzie znajdziesz konkretne opcje i może akurat coś ciekawego wpadnie Ci w oko i będziesz mógł jeszcze sobie dorobić. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dodatkowa praca Sylwina Praca, wolontariat 15 15-05-2023 17:02
praca, także dodatkowa roland Praca, wolontariat 19 09-05-2013 21:01
praca dodatkowa karmandzijo Praca, wolontariat 5 06-09-2011 22:55
Dodatkowa praca Michał Budasz Praca, wolontariat 0 13-08-2011 12:21
Praca dodatkowa Radomsko Natalia_S Praca, wolontariat 0 24-02-2011 22:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.