menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działów www.finanse.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-05-2017, 12:22
~gość: 77.253.58.xxx's Avatar
~gość: 77.253.58.xxx
 
Posty: n/a
Post Na co Polacy pożyczają pieniądze? - komentarze


Komentarz do artykułu: Na co Polacy pożyczają pieniądze?
--------------------
To prawda wydatków jest sporo, a emerytura nie zawsze starcza. Jednak kiedy biorę kredyt zawsze go ubezpieczam, w razie czego bliscy nie będą zadłużeni. Najgorsze co może być to niewiedza. Ostatnio dzięki kredytowi pojechałam do Hiszpanii i naprawdę spokojnie spałam, a jak wypoczęłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 11-07-2017, 08:01
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie

Wydatków jest bardzo dużo. Co nie znaczy,ze trzeba sie zapożyczać. O ile jeszcze weźmiemy kredyt w banku to ok. Jednak jeśli weźmiemy pożyczkę w firmie prywatnej to możemy mieć w przyszłości bardzo duże problemy z jej spłatą, ponieważ takie pożyczki tanie nie są....


Jeśli juz jednak chcecie na 100% wziąc pozyczkę to proponowałbym zastanowić się nad Deutsche bank:
http://www.kredyty-gotowkowe.net/kre...ze-opinie.html

Z racji tego, że oprocentowanie kredytów gotówkowych nie jest tam wysokie NO i bank nie kombinuje z dodatkowymi opłatami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-08-2017, 15:05
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie

Znam niestety takie osoby w swoim otoczeniu. Ba , znajdą się nawet w rodzinie ( aczkolwiek ze strony męża, nie z mojej).Głównie są to ludzie o dochodach, aczkolwiek z nałogami. Nieogarnięci zyciowo. Jedna osoba brała chwilówki dla wnuka, na prezenty. Ten oczywiście z zadowoleniem brał pieniądze, nie zastanawiając się nad tym, jak osoba ta będzie spłacała pożyczkę. Głupota.
Wystarczy sobie porównać oprocentowanie kredytów do oprocentowania pożyczek: https://www.hiso.pl/ - te drugie są o wiele droższe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-10-2017, 00:38
henryyka henryyka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 9
Post

Ja musiałam i to wcale nie przyjemności i zbytki wziąć małą pożyczkę, w wonga koszt mnie wyniósł na szczęście tylko 10 zł. To mi odpowiada, że od samego początku jesteśmy poinformowani, ile faktycznie zapłacimy za całą pożyczkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 26-10-2017, 18:14
oewonga oewonga jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 21
Post

Witam! Henryyka, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty. Na polskim rynku wonga.com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=senior.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 27-10-2017, 15:40
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 880
Domyślnie

Wbrew pozorom pożyczki prywatne mogą byc bardziej oplacane niż kredyty w banku. Szczegolnie jeśli chcemy pożyczyć pieniaze na krótki czas. W takim przypadku można skorzystać z darmowej pierwszej pożyczki.

Przedstawia się to następująco:
Vivus - darmowa pożyczka do 3000 zl
netcredit : 3000 zł
Wonga : 1500 zł. ale z dlugim okresem spłaty bo aż 60 dni
http://www.pozyczki-pozabankowe.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.