menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 09-06-2010, 00:36
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

Wybacz, ale przez tą nieścisłość - ja wpisywałam hi hi - 4 wymyślone cyfry, przypuszczając, że kod mam sama stworzyć, choć to i tak nie usprawiedliwia mojej głupoty, jak mogłam nie dostrzec właściwego kodu.
__________________
''Absurdem jest żądać od człowieka, aby nigdy się nie zmieniał."
http://donkaja0335.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 09-06-2010, 03:11
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie

Cytat:
Napisał donka
....
"2. wstawiając zdjęcie bez logowania musimy od niedawna wpisać czteroznakowy kod"-
żle zrozumiałam biorąc określenie 4 -znakowy za 4-cyfrowy, myślałam,że właśnie w tym wolnym miejscu należy ten kod wpisać i nie zwróciłam uwagi na rzeczywisty kod literowy u góry, bo nie był 4 znakowy. A cyfry wzięłam z nieba, jako później do ewentualnego zapamiętania.Sama się z siebie śmieję...
A co do zarejestrowania też pewnie czegoś nie zauważyłam.
Donko.

Odnośnie kodowania
.
- nie będę się wypowiadał, gdyż go nie stosuję. (ale dlaczego ten kod ma być czteroznakowy - nie rozumiem).
Może Was to zdziwi, ale ja bez kodowania umieszczam obrazki w TinyPicu. Są w Twoje elementy, i później według swojego uznania "zaszufladkowuję" je, t.zn. umieszczam, w odpowiednim Albumie.

Odnośnie rejestrowania się, czyli logowania.
Tak jak napisałem w # 508. Przed użyciem TinyPica po raz pierwszy w danym dniu, klikam "Zarejestruj się" (na poniższym screenie).
A to dlatego, że nie wyrejestrowuję się z niego przed wyłączeniem komputera.
Jest to zgodne z tym co napisał wifi w p.4 i 5 w poście #3.
Ponieważ u mnie CCleaner czyści automatycznie pliki cookies przy każdym starcie kompa (tak mam ustawiony).



Donko. Najlepiej zacznij od początku:
1- Otwórz TP z tego linku: http://pl.tinypic.com/
2- W oknie jak wyżej wpisz E-mail, Hasło i kliknij "Zarejestruj się"
3- Otworzy się następne, w nim kliknij "Ustawienia" (też u góry)
4- Wypełnij formularz rejestracyjny- Ustawienie konta
Wpisz w nim tylko: e-mail, j.polski.
Zostawiaj "Default". Kliknij "ZAPISZ ZMIANY". "O sobie" nic nie pisz, zostaw kropkę w "Prywatny".
Gotowe.

Teraz rozpoczynając pracę TP-kiem (to już chyba umiesz), klikaj zawsze "Zarejestruj się".
Wtedy na górnym niebieskim pasku pojawią Ci się opcje wyboru funkcji w TP-ku. Oraz możliwość "Wyrejestruj się".
Z której (na wszelki wypadek) nie korzystaj.
Te opcje wyboru funkcji TP opisała Kundzia w # 44 (ja pytałem w 40) http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...age3-6025.html
5- Po wklejeniu obrazka do postu i wysłaniu, upewnij się że obrazek znalazł się w "Twoje elementy" (na niebieskim pasku TP-ka).
6- Kliknij na "Organizuj", zaptaszkuj go, wybierz odpowiedni dla niego album i w nim umieść. Chodzi o porządek i łatwość znalezienia go w przyszłości.

Odnośnie Twoich hostingów.
Za dużo ich masz. Potem się gubisz. I giną Ci obrazki. Nie będą Ci ginąć w TinyPic-u - jeżeli wszystko tak zrobisz jak napisałem.
W ImageBanana - też nie powinny Ci ginąć. Zapytaj o to marbelli, ma dośw. w tym względzie.

Odnośnie wklejania większej liczby zdjęć (30-40).
Proponowałem do tego celu piękny programik, w ostatnim poście (449) "Komputer-poznać i polubić". Nie wiem czy kogoś zainteresował.

Myślę, Donko, że po tych objaśnieniach, a także po wyjaśnieniach wifi, powinnaś "być w domu".
Oprócz Kundzi o zaletach TinyPic-a napisał także wifi w # 216 http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...ge11-6025.html - o ile pamiętam.

Powodzenia.
S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 09-06-2010 o 09:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 24-06-2010, 17:48
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie Zdjęcia - wgrywanie z aparatu do komputera, wklejanie do postu, wysyłanie e-mailem

Napisała kiedyś forumowiczka:
"Dlaczego nie mogę wgrać żadnego zdjęcia , jak się to robi.
Napisałam kilka słów w blogu i usunęłam... chciałam zamieścić zdjęcie, a tu ..."


1. Przenoszenie/wgrywanie zdjęcia z aparatu cyfrowego do komputera.
Sposób wgrywania zdjęć z aparatu do komputera opisany jest w poście 465 http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...ge24-6305.html ,
(napisany bardzo "ludzkim językiem"). Pisze o tym Komputer Świat 19/2008.
Również ja napisałem o tym w # 93 "Komputer-poznać.."
Wykonuje się to w ten sposób, że łączy się aparat z komputerem za pomocą kabelka, który otrzymuje się wraz z aparatem (jest też w opakowaniu karta pamięci i płyta instalacyjna CD).
Po połączeniu kabelkiem trzeba włączyć aparat przyciskiem na obudowie.
Pojawia się takie okienko:


Klikamy OK, pojawia się okienko Kreatora, w którym klikamy "Dalej".
Pojawia się następne okno ze wszystkimi zdjęciami jakie mamy w aparacie. Są już wszystkie "zaptaszkowane", czyli gotowe do wgrania do komputera.
Ale ponieważ nie wszystkie chcemy wgrać, należy kliknąć na "Wyczyść" - "ptaszki"znikną.
Wybieramy zdjęcia te, które chcemy wgrać i klikamy "Dalej".
Zdjęcia są wgrane. Proste?.
Pod oknem wyboru zdjęć są też 3 ikonki, np. do obracania zdjęcia (o 90 stopni).

2. Wstawianie/wklejanie zdjęć do pisanego postu.
Wykonuje się to za pośrednictwem hostingu TinyPic. Zupełnie tak samo jak obrazki.
Napisałem o tym w poście 508 w http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...ge26-6305.html .
Ciąg dalszy tego tematu jest w poście 22 niniejszego wątku.
W postach chodzi o sposób wklejania zdjęć do postu i rejestrowania się do TinyPic'a.

3. Wysyłanie zdjęć e-mailem.
Zakładam, że mamy program pocztowy Outlook Express.
- Po jego otwarciu okno "Nowa wiadomość" tak wygląda:


- Klikamy na "Dołącz".
Otwiera się okienko:

a w nim folder "FOTOGRAFIE", w którym powinniśmy mieć zapisane nasze zdjęcia, (taką nazwę należało nadać kiedyś swojemu folderowi do przechowywania fotek).
- Klikamy 2x na folder FOTOGRAFIE
- Klikamy jeszcze raz 2x na podfolder, w którym są już pokazane fotki, spośród których możemy wybrać i wysyłać.
W tym samym okienku pojawią się indywidualne fotki:


- Ażeby je łatwiej było zidentyfikować klikamy w tym okienku na ikonkę "Menu Widok" ( w górnym prawym rogu),
- i wybieramy "Miniatury".
Nazwy fotek zamienią się na obrazki.
- W tym okienku wybieramy (przez zaznaczenie kliknięciem) indywidualnie fotki,
- które kliknięciem "Dołącz" zamieszczamy w e-mailu.

Możemy ich tak umieść w e-mailu i przesłać "za jednym zamachem" nawet kilkanaście.
Pod warunkiem, że zainstalujemy sobie programik o nazwie Shrink Pic, o którym jest mowa w wątku "Komputer-poznać..", post # 449.
W przeciwnym razie skrzynka nam się "zapcha", i będziemy musieli pojedynczo (może po 2-3) wysyłać fotki.

Powodzenia życzę.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 24-06-2010, 23:39
halutek's Avatar
halutek halutek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: miasto Wielkopolska
Posty: 16
Domyślnie Czarna magia

Bardzo chcę nauczyć się wklejać zdjęcia , obrazki .Czytam te rady i nic .Chyba to nie dla mnie . Mogę tylko podziwiać . Niestety .
__________________
Halutek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 25-06-2010, 17:03
senioritka's Avatar
senioritka senioritka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 1 758
Domyślnie

Widzę wielką chęć pomocy. Pomóżcie, proszę. Od pewnego
czasu nie mogę otwierać pps-ów. Kiedyś nie było problemu.
Jaki program otwiera pps-y w Firefoxie? Komputer (laptop)
zapisuje, ale żadnym programem nie mogę otworzyć. Czy
slide show wymaga specjalnego programu? Jakiego?
Mam Microsoft Office Power Point.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 25-06-2010, 18:24
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie senioritka

Przeglądarka nie ma tu nic wspólnego. Ja nie używam FF lecz Google. Również nie ważne czy to laptop. Wygląda, że powinno się otwierać. Możesz podrzucić tu tego PPS-a? Przez "Voila" lub innym sposobem. Odbiorę każdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 25-06-2010, 18:41
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie

Senioritko!
W Firefox-ie się nie otwiera.
Trzeba mieć Power Point 2007. Jeżeli się ma Power Point 2003, to trzeba dodatkowo zainstalować Power Point Viewer 2007. Tak dokładnie.
Pisał o tym Kangur w # 100 http://www.klub.senior.pl/sztuka-kul...age5-6359.html.
Ja napisałem w # od 129 (130, 135) do 137 http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...age7-6002.html .
Tam gdzie zapisałaś pps w kompie (gdy użyłaś "Zapisz"), klikasz ppm na niego i wybierasz "Otwórz za pomocą". Wtedy masz wybór jak w małym okienku tego screenu:


Uwaga. Zauważ, że ja wszystko ściągam/zapisuję do folderu "Zapis Ściągniętych". Tak go sobie nazwałem.
Wypróbuj otworzyć pps-a w każdym z tych czterech w małym okienku.
Mając oczywiście zainstalowane te programy jw. wskazałem.
Powodzenia.
S.

ps. Ty piszesz, że masz M.O.Power Point, ale nie piszesz czy 2007 czy 2003.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 25-06-2010, 19:25
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Pamiętam że komuś pomogłem bo potrzebna była "nakładka" na 2007.Przysłany PPS też nie otwierałem, więc sam sobie nakładkę pobrałem i podałem źródło. Wtedy komuś pomogło. Teraz nawet nie mogę znaleźć gdzie mam wszytek bank opracowań. Jestem rozkojarzony tym co w polityce. Zaraz poszukam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 25-06-2010, 20:25
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie senioritka

http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=pl
No to jeszcze komp mi się znarowił. Ale zresetowałem i leci. To strona do pobrania nakładki. Wtedy mając office 2003 czytasz 2007 i PPS tak zapisane też. Kiedyś komuś w tym pomogłem. Dziś musiałem szukać znowu, ale zaraz stronkę zapiszę bo może być jeszcze takie pytanie kiedyś.

Pobierz, zainstaluj i daj znać czy pomogło. W takiej samej sytuacji miałem odpowiedź, że pomogło. Nie pamiętam już kto to był.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 08:10
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Pomocy

Dowiedziałam sie ze tutaj znajde pomoc.Jestem nowa.U mnie nad profilem nie pojawia sie taka sama wiadomość jak u innych,o zapraszaniu znajomych.Gdy klikam moi znajomi,wyświetla mi się siećveb,ze nie mozna tego wykonać.Co robię źle?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 08:48
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał mariagwlowska@o2.pl
U mnie nad profilem nie pojawia sie taka sama wiadomość jak u innych,o zapraszaniu znajomych.Gdy klikam moi znajomi,wyświetla mi się siećveb,ze nie mozna tego wykonać.Co robię źle?
Marysiu, o ile dobrze pamiętam, ta wiadomość o zapraszaniu dotyczy zaproszenia znanych Ci osób do KSC - a Tobie prawdopodobnie chodzi o zaproszenie do grona znajomych.
Najlepiej to zrobić wchodząc na profil wybranego użytkownika i klikając w "dodaj xxxx do listy znajomych" nad jego nickiem.
Otworzy Ci się lista, wypełniasz ją i zatwierdzasz. Musisz poczekać na zgodę tego kogoś, a to czasem trochę trwa.
Ja np. wiele razy przegapiałam takie prośby
Powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 08:57
senioritka's Avatar
senioritka senioritka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 1 758
Domyślnie

Dopiero dzisiaj zobaczyłam ile tu życzliwych i chętnych do pomocy. Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Dziwnym trafem
wszystko się naprawiło. Weszłam na jakąś stronę przypadkowo
i w ikonę Power Point. Z tego co się ukazało wynikało, że nie do końca był zainstalowany. Kliknęłam, zainstalował się i jest OK! Zastanawiam się tylko dlaczego przedtem otwierał i nagle
się "zbiesił". Dziękuję Wam za rady i porady. Jak zwykle,
jesteście niezawodni. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 11:15
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie

Cytat:
Napisał mariagwlowska@o2.pl
Dowiedziałam sie ze tutaj znajde pomoc.Jestem nowa.U mnie nad profilem nie pojawia sie taka sama wiadomość jak u innych,o zapraszaniu znajomych.Gdy klikam moi znajomi,wyświetla mi się siećveb,ze nie mozna tego wykonać.Co robię źle?
Marysiu, dołożę swoje trzy grosze, nie umniejszając nic z tego co napisała Ala.
Masz taką odpowiedź, bo w swoim Profilu nie masz żadnych znajomych. To logiczne.
A drugi sposób, to:
Kliknij w menu gł. KSC na "Ustawienia".
Na samej górze w kolumnie po lewej masz "Zaproś przyjaciół".
Wpisz w zaproszeniu kogo tam chcesz i wyślij.
Poczekaj na odzew/zgodę, a zobaczysz go w swoim Profilu w kolumnie po prawej. 20-tu tam się zmieści.
Pozdrawiam.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 13:34
sarna2's Avatar
sarna2 sarna2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Posty: 3 770
Domyślnie

Czy w TinyPic zawsze muszę wpisywać jakieś mało czytelne hasła? Nie można tego obejść?
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 15:47
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sarna2
Czy w TinyPic zawsze muszę wpisywać jakieś mało czytelne hasła? Nie można tego obejść?
Lucyno, to nie hasło, to kod.
Poruszył ten temat wifi w # 3 p.2, a wyjaśnił jego sens w # 18.
donka w # 10 i 19 pokazała ten kod.
Początkowo nie stosowałem go (opisałem w # 22).
Teraz, od niedawna jest wymagany.
Musisz go uważnie przeczytać i wpisać dokładnie w piały pasek.
Jeżeli jest Ci niewyraźny - możesz go zmienić kliknąwszy obok w białe kółko z napisem "ReCAPTCZA".
A potem już dalej, tak jak to jest wymagane w TinyPicu.

Powodzenia.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 16:55
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Uśmiech Dzięki

Dziękuję wszystkim,którzy dawali mi rady i pomogli mi w sprawie zapraszania znajomych.Chyba jest ok,bo zaproszenie przyjęły już dwie osoby,Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 17:15
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Marysia

No to masz już 2 osoby znajome. Wysłać do nich priv [prywatna wiadomość] jest łatwiej, bo klikasz w ich obrazek. Znajomych zmieścisz 8. Ale żeby było tak jak podaje Stefan [czyli 20] to trzeba zmienić ustawienia. To bardzo proste i opracowałem to kiedyś z obrazkami. Więc przy okazji podrzucam. Sprawdź i zmień. A może wygodniej mieć znajomych po środku profilu jak ja mam? Daje to oszczędność szerokości i łatwiej widać gdy już jest dużo. Inne zalety też, a przeciąga się łatwo jednym ruchem myszki. Jak będziesz zainteresowana to powiem jak nawet z obrazkiem. Na dole jak ustawić na 20 znajomych. Powodzenia w znajomościach. Piszę Marysiu, bo ten nick jest za długi do używania.

Nie wyświetla wszystkich znajomych
http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...ge15-6305.html
str 15 post # 292
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 09-07-2010, 21:20
madzia48's Avatar
madzia48 madzia48 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: POMORSKIE
Posty: 119
Domyślnie *witam Serdecznie*

Mam problem z komputerem i może ktoś mi ktoś pomoże,gdzie tkwi błąd.Od jakiegoś czasu po dłuższej pracy /ok.2 godzin/na komputerze ,dzieją się dziwne rzeczy.Myszka i strony stoją w miejscu,nie można ruszyć ani w te ani w te stronę,a na górze ,gdzie jest znak Moziili,ukazuje się ...brak odpowiedzi...,a następnie informacja o kończeniu pracy.Zrobiono reformata,zainstalowano nowego Windowsa,wstawiono dodatkową pamięć i gdy cała w skowronkach znowu usiadłam,problem powrócił,nawet komputer się sam wyłączył.Przyjechał Pan,stwierdził ze był napisany inny adres ID czy IP i zapewnił,że teraz będzie okey.Niestety nie jest,znowu wczoraj było to samo.A ja dalej nie wiem,gdzie i do kogo mam ruszyć po pomoc.Czy dalej tam,skąd mam internet,czy to wina komputera czy jeszcze co innego.Byłabym wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie i życzę milusiego weekendu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 09-07-2010, 22:23
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie

Madziu.
Jeżeli wyświetla się tylko taki komunikat: "...,gdzie jest znak Moziili,ukazuje się ...brak odpowiedzi...,a następnie informacja o kończeniu pracy."
I jeżeli dotyczy Mozilli. To wtedy ma to związek z internetem.
A wtedy pan od dostawcy internetu (serwisant) ma obowiązek, i z nim rozmawiaj.
Lecz skoro ten pan, (czy ten sam?), który robił tak duży zakres (nowy Wind, dod. pamięć, format - ho ho!) coś sknocił, no to on ma obowiązek zrobić do końca i porządnie. Jakaś gwarancja i rękojmia obowiązuje!.
Ten pan (specjalista do tego) był "twarz w twarz" z kompem i nie dał rady? Wyegzekwuj do końca usługę, za którą przecież zapłaciłaś.
Powodzenia Ci życzę i pozdrawiam.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 10-07-2010, 00:04
madzia48's Avatar
madzia48 madzia48 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: POMORSKIE
Posty: 119
Domyślnie *dziękuję Stefanie*

*Komputer oddałam do naprawy własnie tam,skąd mam internet,to jest miejscowa sieć internetowa.Ja też na swój chłopski rozum myślę,że to wina internetu,chociaż absolutnie się na tym nie znam,trochę tylko logicznie myślę czasami.W poniedziałek będę znowu do nich pisać.Dzisiaj jestem na Windows Internet Explorer,dopiero włączyłam i zobaczę ,co będzie dalej.Dodam jeszcze,że nie mam nic zainstalowane na komputerze,tylko potrzebne rzeczy,nie mam programów typu Picasa/przedtem miałam z furą zdjęć/,żadnych gier itp.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich,którzy pomagają nam,babciom i dziadkom w tych zawiłych dla nas komputerowych sprawach.A jeszcze zapytam,czy jak mam i Explorer i Mozillę,jedno drugiemu nie przeszkadza?Może tutaj jest błąd?Dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pomogę. Sewani Różne 1 03-04-2011 09:29
Pomogę każdemu - część IV emka46 eSenior 509 08-06-2010 10:06
Pomogę każdemu część 3-cia emka46 eSenior 509 01-01-2010 15:29
Niedożywienie – grozi każdemu NieDajSieZjescChorobie Choroby, badania, terapie 3 15-06-2009 17:33
Pomogę każdemu Kacper22 eSenior 548 31-12-2008 20:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.