menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 03-06-2007, 14:39
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał Wilhelmina
Tymbardziej w wieku 20 lat farbowałabym włosy. Po co na siłę robić z siebie staruszkę.
Wszystkie drobne zabiegi kosmetyczne sprawiają ogromną przyjemność. Jedynie osoby które z jakichś sobie znanych powodów nie korzystają z tych cudownych chwil, wypowiadają się o tym z niechęcią. Zresztą...można nie chodzić do fryzjera, kosmetyczki, nie stosować perfum, balsamów i kremów. Życie się przeżyje, ale coś się też w tym życiu traci. Może komfort bycia kobietą?
Masz rację Urszulko, trzeba o siebie dbać. Przecież jestesmy kobietami a nie "kobietonami"?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 03-06-2007, 15:07
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

od dawna bardzo dawna farbowałam włosy i farbuje czasem mam rózne fantazje w tym farbowaniuczasami są nawet kilkukolorowe .Usługi fryzjerskie świadczymy sobie wzajemnie z córką i dobrze nam z tym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 03-06-2007, 18:07
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK

Cytat:
Napisał ammi1952
od dawna bardzo dawna farbowałam włosy i farbuje czasem mam rózne fantazje w tym farbowaniuczasami są nawet kilkukolorowe .Usługi fryzjerskie świadczymy sobie wzajemnie z córką i dobrze nam z tym
Tak trzymać Grażynko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 03-06-2007, 20:16
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ja sobie sama farbuję włosy.Kiedys nosilam rude,a teraz popielaty blond.Używam farby "Welaton" i jestem bardzo zadowolona.Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 04-06-2007, 00:19
Daria.55 Daria.55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 12
Domyślnie

Witam kobietki ja mam też już bardzo siwy łepek a farbę używam Loreal Excellence nr.4,54 jest to kolor brąz machoniowo-miedziany ciemniejszy rudy. Z natury byłam brunetką a teraz ciemniejszym rudzielcem. Farbuję sama nie lubię siedzieć tyle czasu u fryzjera. Polecam również maseczkę do twarzy "Maska Algowa-Koloidalne Złoto"kupiłam u kosmetyczki. Pozdrowienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 04-06-2007, 00:35
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Nie lubię fryzjera nie wiem sama dlaczego,całe nimal życie farbowałam włosy sama na kolor mahoniu lub rubinu .Po skończeniu pracy nie chce mi się malować samej i coraz trudniej więc wymyśliłam sobie że na swoje siwe zrobię ciemne pasemka bo od czasu do czasu włosy trzeba podcinać i nie da się ominąć zakladu fryzjerskiego.Teraz nie muszę tak często malować jak kiedyś bo przy pasemkach nie widać tak mocno odrostów jak przy kolorze,i jestem zadowolona.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 04-06-2007, 00:43
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Ja jestem brunetką, nie posiwiałam całkowicie w związku z tym farbuję włosy na czarno. Znudził mi się czarny kolor ale nie chcę niszczyć włosów rozjaśnianiem, używam farby Garnier i jestem z niej zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 04-06-2007, 00:54
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Moja alergia pozwala mi korzystać z farb Welli i Londy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 04-06-2007, 21:59
es55ca es55ca jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Mazury
Posty: 102
Domyślnie Farbuję włosy.

Ja również farbuję włosy Garnierem blond, lub jasny blond. Czasem myślę o tym jak długo moje, dosyć słabe włosy wytrzymają to ciągłe farbowanie. Póki co jednak nie wyobrażam sobie siebie w swoich naturalnych siwych. Bardzo denerwują mnie odrosty na czubku głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 06-06-2007, 21:22
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie

ja farbuje pallett na czarny ale powiem wam ze rok temu zgupialam i w ciagu pol roku rozjasniajam na blond mialam rozny odcien od jasnej do ciemnej marchewki wlosy juz lecze rok sa postepy ale bez odzywki grzebienia nie wloze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 06-06-2007, 21:54
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Ja farbuję od czasów szkoly i przeważnie robilam to londą ostatnio palette na machoń, dodając rubin.Do fryżjera nie chodzę,bylam 2 razy w zyciu i plakalam po obćięciu, nigdy nie bylo tak jak tlumaczylam.Sama scinam,sama robię trwalą,bo nie jest mi dobrze w prostych i wyskubanych wlosach,jak teraż jest moda.Name:  26.gif
Views: 142
Size:  1.3 KB
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 07-06-2007, 13:44
elkarak's Avatar
elkarak elkarak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Warszawa
Posty: 26
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anielka
Ja sobie sama farbuję włosy.Kiedys nosilam rude,a teraz popielaty blond.Używam farby "Welaton" i jestem bardzo zadowolona.Serdecznie pozdrawiam.
Ja też używam tego koloru i tej firmy i jestem zadowolona bo nie tak widać siwe odrosty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 11:03
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ala-ma-50
Henna-color ma różne odcienie...od jasnego blond poprzez rudy do brązu...i wierzcie mi ..kto raz zrobi sobie włosy tą farbą..już nigdy nie weźmie innej do ręki...tak piękne robią się włoski
Posłuchałam Ciebie i kupiłam w aptece ziolowej HENNA COLOR ziołowy balsam koloryzujacy /słoneczny blond/to produkujeVenita w Łodzi, ok 6 zł.Mam włosy jasne, a po tej hennie są fajne.Właśnie użyłam i jestem zadowolona.To jest jakby galaretka w tubie,kładzie się ją na włosy umyte.Ładnie się spłukuje.Farba ma kolor rudawy,ale po spłukaniu jest ładna barwa jasny blond.Ona nadaje się do wyrównania własnego koloru.No nie wiem jak z ciemnymi.Pani w aptece ma ciemne i też to stosuje.Dzięki ALU.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 11:09
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Cytat:
Napisał elizka
Posłuchałam Ciebie i kupiłam w aptece ziolowej HENNA COLOR ziołowy balsam koloryzujacy /słoneczny blond/to produkujeVenita w Łodzi, ok 6 zł.Mam włosy jasne, a po tej hennie są fajne.Właśnie użyłam i jestem zadowolona.To jest jakby galaretka w tubie,kładzie się ją na włosy umyte.Ładnie się spłukuje.Farba ma kolor rudawy,ale po spłukaniu jest ładna barwa jasny blond.Ona nadaje się do wyrównania własnego koloru.No nie wiem jak z ciemnymi.Pani w aptece ma ciemne i też to stosuje.Dzięki ALU.Pozdrawiam.
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=2536 tu jeszcze można poczytać o tej hennie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 11:38
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Wiele lat nie malowałam włosów i wcale nie miałam tego robić-ale kobieta zmienną jest więc wczoraj szybciutko kupiłam polecany przez forumowiczki specyfik i zamiast siwizny mam teraz blond-siwy.Nawet nieżle wyglądam,wiele mi tych włosów na głowie nie zostało ,ale może po ziołowym specyfiku trochę odżyją,albo znowu na jakiś czas wyłysieję.Podobno przy chemii nie powinno się malować włosów,ale co tam,robie to na co mi przyjdzie ochota.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 12:04
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Kunegundo, zastanawiam sie jaki to może być siwy blond, to taki gołębi bardziej czy bardziej w stronę srebrnego? (przepraszam że zapytam - chorujesz, piszesz ze masz chemię? Przepraszam, za to pytanie, jeśli nie chcesz nie odpowiadaj.)
Przymierzam sie do pomalowania kiedyś na popielaty blond, ale ciągle jeszcze nie jestem pewna czy mi będzie pasowało.Teraz maluje na wściekle czerwony, kurcze wygląda to raczej ekscentrycznie przy moim wieku, ale ja na serio dobrze sie w tym kolorze czuje.

Ostatnio edytowane przez grazyna : 15-06-2007 o 12:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 12:09
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał grazyna
Kunegundo, zastanawiam sie jaki to może być siwy blond, to taki gołębi bardziej czy bardziej w strone srebrnego?
Bardziej blond,tylko te włosy które były mniej siwe wyglądają teraz jak siwe ,bo preparaty ziołowe nie pokrywają tak dokładnie jak farby.Za to włosy zrobiły mi się bardzo miękkie,bardziej puszyste.A czy choruję? od wielu lat,usunięto mi już część tarczycy i kawałak krtani,i długo było wszystko w porządu,ale odrodziły się guzy ,i narazie jestem leczona chemią i mają być jeszcze naświetlania,po zrobieniu pierwszego etapu.Jak nie wstrzymają rozrostu guzków,to operacja.Narazie biopsja nie wykazała złośliwosci,to tylko ja się zrobiłam złośliwa i nerwowa.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez Kundzia : 15-06-2007 o 12:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 12:14
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Aha , dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 12:24
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Do Grażyny

Jakbyś chciała przejść z tego jak piszesz "wściekłego czerwonego" na inny to albo skorzystaj z usług fryzjera albo użyj "zmywacza" do kolorów firmy Joanna usuwa stary kolor ,robi włosy prawie białe i można nakładać każdy inny kolor.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 15:52
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie farby

Wlosy farbuje od zawsze i to na rozne odcienie rudosci.Poczatkowo byly to szampony koloryzujace /kupowane na bazarze u ruskich w litrowych butlach/pozniej henny a teraz farby.Fraby kupuje rozne,w zaleznosci np. od promocji po zasobnosc portfela w danym miesiacu.Dobrze czuje sie w odcieniach rudosci i serdecznie pozdrawiam wszystkich rudzielcow.

__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wypadanie wosw a menopauza - komentarze Basia. Ogólny 65 29-07-2020 12:47

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.