menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 18-03-2019, 13:38
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Prawda jest taka, że obecnie w zasadzie cały świat dostępny, w cenie 7-8 tys zł w dwie strony.
Czasami jest to jeszcze niższa kwota, jeżeli uda sie trafić na jakąś atrakcyjną, promocyjną cenę na przelot.
Potrzebne są więc w zasadzie tylko chęci.
Niezależnie gdzie jedziecie warto jeszcze zainteresować się tematyką ubezpieczenia - bo w różnych krajach różnie to wyglada. Dobre ubezpieczenie w zasadzie rozwiązuje ten problem. Koszta ubezpieczenia również nie są wysokie, można je sprawdzić np tutaj: https://wygodnie.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 19-03-2019, 18:18
Limonkaa Limonkaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Sama nie wiem, gdzie najdalej byłam. Ale jedno jest pewne uwielbiam podróżować. Jedno przez tyle lat zrozumiałam na pewno. Chcąc spędzać czas na łonie natury trzeba mieć ze sobą taki środek coś jak ten https://muggasklep.pl/mugga-spray-st...piki-p-57.html . W ten sposób nic nas nie ukąsi, a tym samym nie zarazi żadną chorobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 20-03-2019, 01:21
I.Roszek I.Roszek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: wielkopolska
Posty: 8
Domyślnie podróże

Najdalej, najwyżej,najgłębiej...i można by wymieniać miejscowości. Ot, taka mała licytacja.Najważniejsze w tym wszystkim,że nam się chce ruszać. Najdalej dla jednego może być Grenlandia, Alaska, a dla drugiego 5 czy 10 km od domu. wszystko zależy od naszego zdrowia,kondycji.Ja na pewno żałuję, że zaczęłam podróżować za późno. Tyle jest pięknych miejsc w Polsce i na świecie,że nie starczyło by 100 żywotów by to wszystko zobaczyć. Nepal, Indie, Himalaje, Wietnam, Peru, Boliwia, Tajlandia i nasze przepiękne Miasta i wsie. W naszym kraju jest tyle wspaniałych miejsc. Już coraz lepiej umiemy je sprzedawać i chwalić się nimi. Nie tylko Mazury, Bieszczady i Tatry te nasze sztandarowe miejsca,ale także mnóstwo innych atrakcji jest godnych zobaczenia.Kaszuby,Pomorze z Trójmiastem, Malborkiem. Toruń,Przemyśl i całe mnóstwo. Mogłaby pisać i pisać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 31-03-2019, 21:36
Meddeline Meddeline jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice
Posty: 91
Domyślnie

Niestety nigdy nie wyjechałam poza granice Europy. Najdalej byłam na Południu Hiszpanii, ale marzy mi się Ameryka Południowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 03-12-2020, 17:14
podroze-seniora.pl's Avatar
podroze-seniora.pl podroze-seniora.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Poznań
Posty: 6
Domyślnie

zazdroszczę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 03-12-2020, 17:16
podroze-seniora.pl's Avatar
podroze-seniora.pl podroze-seniora.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Poznań
Posty: 6
Domyślnie

Wspaniały wpis! Świat jest piękny i odkrywajmy go, ale pamiętajmy także, że to piękno to nie tylko tysiące kilometrów a często nasze najbliższe otoczenie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 17-05-2021, 12:45
dameon.lind's Avatar
dameon.lind dameon.lind jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Zastanawiam się, czy ktoś z Was korzystał z busów z Zielonej Góry do Niemiec https://iprzewozy.pl/busy-zielona-gora-niemcy/? Ilość przewozów powoduje wzrost liczby firm oferujących podobne usługi. Zielona Góra to miasto, które może liczyć na konkurencję wielu transportowych podmiotów. Dzięki temu rośnie komfort podróży: nikogo już nie dziwią specjalne fotele w kabinach i busy door-to-door, które dowożą pasażerów niczym taksówka pod wcześniej podany adres w Niemczech.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 30-06-2021, 12:58
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić Gdansk noclegi , gdzie znajdziecie fantastyczne, dobrze wyposażone apartamenty w Trójmieście. Korzystałem z ich usług wielokrotnie i zawsze uzyskiwałem miłą obsługe i doskonale wyposazone apartamenty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 30-06-2021, 13:48
Grażka53 Grażka53 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Miasto: Katowice, Śląsk, Polska
Posty: 222
Domyślnie

Ja póki co najdalej poleciałam do Portugalii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Byliście w Egipcie? Brunek_L Podróże, turystyka 4 10-11-2013 17:28
Aromaterapia na wakacjach - komentarze Anna Dobiasz Ogólny 0 07-06-2012 19:54
Brytyjscy seniorzy szaleją na wakacjach - komentarze Lon2000 Ogólny 14 16-05-2008 23:08
Seniorzy i dzieci na wspólnych wakacjach - komentarze Marylka Ogólny 2 28-10-2006 12:00

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.